Ślub i wesele wiele kilometrów od nas - kiedy się przygotować? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Ślub i wesele wiele kilometrów od nas - kiedy się przygotować?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Ślub i wesele wiele kilometrów od nas - kiedy się przygotować?

Witam was kochane!

Droga samochodem na ślub wyniesie ponad 3 godziny, czy ubrać i umalować się już wcześniej i jechać te 3 godziny w stroju i makijażu, czy może postarać się przebrać i umalować dopiero na miejscu?
Niestety nie wiem, czy będzie tam dla nas jakieś miejsce żeby się przebrać i przygotować, stąd moje wątpliwości.
Co wy robiliście w takiej sytuacji?

Pozdrawiam serdecznie wszystkie forumowiczki! smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ślub i wesele wiele kilometrów od nas - kiedy się przygotować?

Ja na Twoim miejscu bym wynajęła pokój w jakimś hotelu, blisko miejsca gdzie jest ślub i wesele. I przyjechała tam dzień wcześniej.
Wtedy problemu nie będzie.

3

Ja tez będę miec taki problem. Raczej aby wlosy zrobię, a reszte na miejscu. Nie każdego na hotel stać tym bardziej ze w kopertę trzeba cos wsadzić i auto zatankować na drogę.

4

Nie bardzo widzę sens jechać do kogoś szmat drogi samochodem na ślub i wesele, nie zapewniając sobie lokum. Nie chodzi tu już o samą możliwość upiększenia się przed taką uroczystością, ale i samego powrotu, który zakładając iż kierowca nie będzie spożywał alkoholu, to jednak ma prawo być zmęczony po weselisku, a to niezbyt rozsądne by tuż po nim ruszać samochodem dłuższą drogę powrotną. Podzielam zdanie moniaCo, ta opcja wydaje się być sensowna, ewentualnie zarezerwować na dzień uroczystości do następnego dnia i przyjechać nieco wcześniej.

Boso, ale zawsze w ostrogach.

5

My akurat będziemy jechac busem, będzie nas okolo 5 par. Sami sobie busa wynajęliśmy, niestety na hotel brak juz kasy. Po za tym jeśli ktoś kogoś zaprasza przeszlo 300 km na wesele to powinien zapewnić jakiś lokum, ja juz nie mowie o hotelu tylko o jakims pokoiczku czy to u znajomych czy po rodzinie wepchnąć. Bus kosztuje okolo tysiąca zloty, do tego w kopertę wsadzić z 500 zl minimum i jeszcze hotel za osobę 100 zl, nas jest dwoje to 200 zl , plus taksówka żeby dojechac z hotelu do lokalu. Tym bardziej że lokal jest wyposażony bez pokoji , to jest aby sala weselna.

6

Owszem, zapraszając kogoś z daleka na własny ślub powinno się przynajmniej zainteresować gdzie te osoby się zatrzymają, ale nie można również mówić o tym, że jest to jej obowiązkiem, a i każdy zaproszony powinien przemyśleć całokształt swojej obecności w takim wydarzeniu, by nie przeliczyć sił na zamiary, byle by się pokazać i pobawić. Takie kalkulacja ile należy dać, by by było dobrze, nie licząc się z własną osobą uważam jako pospolite "zastaw się, a postaw się" , które jak sądzę każdy pojmuje zupełnie inaczej.

Boso, ale zawsze w ostrogach.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Ślub i wesele wiele kilometrów od nas - kiedy się przygotować?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018