kobieta po 40 - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » kobieta po 40

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: kobieta po 40

Witam, jestem tu pierwszy raz choć nieraz myślałam o tym że fajne by było poszukać kobiet podobnych do mnie. Mam 45 lat dorosłe dziecko i byłego męża. Czuję się nieraz taka nie potrzebna choć staram się pomagać innym jeżeli mam tylko taka okazję.Mam na pewno coś co lubię robić ale brakuję mi jakiegoś tam szczęścia , zadowolenia zastanawiam się nieraz gdzie tu jest problem ?!. Mieszkam w Gorzowie Wlkp a tu tak naprawdę nie ma nic dla kobiet w moim wieku. Na pewno marzy mi się jeszcze poczuć jak to jest kochać i że ktoś szaleje za Tobą. Ale to chyba już nie jest realne. Jestem w sumie nie poprawna optymistką ale są chwile ze moja dusza płacze.Może są osoby które mają podobne rozterki i maja ochotę się do mnie odezwać.Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: kobieta po 40

Cześć smile

Witam Cię jako pierwsza ale pewnie nie ostatnia. Myślę że spotkasz tu wiele ciekawych osób. Jesteśmy rówieśniczkami, wiele rozdziałów naszego życia mamy za sobą. A ile przed nami to zależy tylko od nas. Optymizm z pewnością pomoże Ci odnaleźć się w życiu na nowo.

http://d.demotywatory.net/1181.jpg

Your mind is a garden, your thoughts are the seeds, you can grow flowers or you can grow weeds.

3

witam;)
pozdrawiam rówieśniczki;))))))

4

Do autorki- napisałam @

5

Witam Was. Właśnie skończyłam 40 lat i chętnie wymienię się myślami, spostrzeżeniami, dobrym słowem... Pozdrawiam.

6

Kafejek jest sporo, do wyboru do koloru. Ja zapraszam Was do kafejki NOWA Zapraszam na kawę, herbatę i pogaduszki smile

Your mind is a garden, your thoughts are the seeds, you can grow flowers or you can grow weeds.

7

a co tu tak cichutko???

8

Zajrzyj do netkafejki 40+

"Nigdy nie walcz o przyjaźń. O fałszywą nie warto, o prawdziwą nie trzeba."

9

ojej tam to dopiero jest gwarno;)))

10

W kupie wink zawsze więcej.Po co się rozdrabniać.

"Nigdy nie walcz o przyjaźń. O fałszywą nie warto, o prawdziwą nie trzeba."

11

TAM GWARNO A TU? cichutko

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » kobieta po 40

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018