zbyt dlugi okres po tabletkach anty stedril 30 - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » zbyt dlugi okres po tabletkach anty stedril 30

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 2 ]

Temat: zbyt dlugi okres po tabletkach anty stedril 30

Niedawno skonczylam pierwszy listek stedril 30, w trakcie przerwy dostalam okresu normalnie trwal tydzien tylko ze byl bardzo mocny i bolesny, musialam zmieniac tampony co 2 godziny bo mi przeciekalo, dodam ze to byly rozmiaru super. Po tym jak skonczyl mi sie ten mocny okres teraz mam juz 4 dni dalej okres tylko ze taki normalny jak zawsze mialam. Jest to dosyc uciazliwe. Czy powinnam isc z tym do ginekologa? Dodam ze zanim zaczelam brac te tabletki mialam problemy z krwawieniem po stosunku ktore potrafilo trwac tydzien albo dluzej. Ginekolog zapisala mi na to tabsy dopochwowe ktoree mi nie pomogly dopiero po stedrilu mi przeszlo. A teraz znowu ciagle krwawie.  Boje sie ze wrocilo mi to co wczesniej sad moze powinnam zmienic tabletki?

Zobacz podobne tematy :

Posty [ 2 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » zbyt dlugi okres po tabletkach anty stedril 30

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018