Ważne - mam upławy, wzdęcia, boli mnie brzuch - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Ważne - mam upławy, wzdęcia, boli mnie brzuch

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Ważne - mam upławy, wzdęcia, boli mnie brzuch

cześć dziewczyny,pewnie temat już był poruszany ale opowiem o swoim problemie i nie chce żadnych głupich i chamskich odpowiedzi.
A więc tak, bzyknelam się pod koniec wakacji z kolega bez zabezpieczenia..on nie miał orgazmu ani się nie spuścił tak mówił i ogolnie to nie trwało długo. pobolewal mnie brzuch i jakoś dziwnie sie czułam,zrobiłam test po 2 miesiacach wieczorem i wyszedł negatywny,nie myślałam o tym i się nie martwilam ale problem znowu wrócił nie wiem czy coś sie ze mną dzieje ,czy to jakaś choroba czy jestem w ciąży..ale nie cały miesiąc temu powtórzyłam test i też wyszedł negatywny a boli mnie brzuch czasem,i kluje w pepku..a jak zjem to czuje się wzdeta,ogolnie czuje dyskomfort..a i z pochwy mam białe uplawy..nie wiem co mi jest..a i dodam że od zawsze miałam problem z okresem . Do jakiego lekarza mam isc i jakie badania zrobic? a może polecicie dobrego i w miarę takiego ( wawa) no i kobietę najlepiej

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Ważne - mam upławy, wzdęcia, boli mnie brzuch

jeśli dwa testy po tak długim czasie wyszły negatywne, to ciążą nie powinnaś sie martwić... a skoro dawno nie miałaś miesiączki to najlepiej idź do ginekologa, może skieruje cie na badania hormonalne? a kłucie w okolicy pępka i wzdęcia nie muszą być sprawą do leczenia ginekologicznego... niestety lekarza z warszawy nie polecę, bo nie znam...
powodzenia!

3

Oczywiście powinnaś udać się do specjalisty, rozwieje to Twoje wszelkie obawy oraz wykaże czy to nie jakaś choroba.

4

Gdybyś zaszła w ciążę pod koniec wakacji to niedługo powinnaś rodzić a nie robić testy.
Ze swoimi dolegliwościami powinnaś zacząć od ginekologa. Owszem, mogłaś złapać jakieś choróbsko.

5 Ostatnio edytowany przez Olinka (2014-08-02 00:41:54)

tak wiem jestem strasznie głupia i nieodpowiedzialna,do tej pory nie bylam u lekarza,bo nic mnie już nie boli.. ale mam odstajacy brzuch i ciągle widzę źle scenariusze,ale wiem że przytylam bo zanim sie przeprowadziłam to mało co jadlam,a teraz po prostu sobie nie zaluje. aj zryta mam psychikę..wgl jest mi źle,najchętniej to zapadłabym się pod ziemię,ale mam nadzieje że to nic poważnego a na pewno nie ciąża,bo jak tak to chyba sie wulgaryzm

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Ważne - mam upławy, wzdęcia, boli mnie brzuch

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018