Temat: Walentynki tuż, tuż - kosmetyki dla zakochanych. :)

W związku ze zbliżającym się świętem zakochanych wiele z nas głowi się nad prezentem dla swoich drugich połówek.
Wpadłam więc na pomysł, że po co darować kwiatka czy misia, skoro można zainwestować w świetne zestawy przeznaczone DLA WAS. smile

Znalazłam takie perełki jak:
Afrodyzjak w formie olejku do kąpieli. Co Wy na to, aby zafundować ukochanej osobie odprężającą kąpiel we dwoje pobudzającą zmysły?
Żele intymne Durexa pakowane 2w1, które sprawią nie lada przyjemność i jej i jemu.
A także olejki/żele do masażu, które rozgrzewają lub przyjemnie chłodzą rozgrzane od nadmiaru emocji ciało ukochanej/ukochanego.

Co Wy na to? Zafudowalibyście takie specyfiki swoim drugim połówkom?
A może macie inne oryginalne pomysły na kosmetyki dla zakochanych? wink

Mamy moc, by znaleźć wyjazd ze ślepej uliczki.
Na każdy szczyt dojść, tam gdzie dochodzą nieliczni.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Walentynki tuż, tuż - kosmetyki dla zakochanych. :)

Tradycyjnie obdarowujemy się kartkami i czekoladkami, czasem pojawi się jakieś pluszowe serduszko czy walentynkowa maskotka - wszystko symbolicznie, czyli bez przepychu i drogich prezentów. 
Co prawda nie obdarowujemy się nimi, ale rzeczywiście dbamy, aby wieczorem pojawiły się jakieś olejki do masażu, sole do kąpieli (oczywiście wspólnej), żele intymne, innego rodzaju pobudzające zmysły dodatki wink.
Rynek oferuje całkiem spory wybór i na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i ukochanego/ukochanej smile.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

3

Wiele przybytków SPA oferuje tego dnia "zabiegi dla dwojga". Mąż zrobił mi niespodziankę i umówił nas na czekoladowy masaż smile

4

polecam czekoladowo pachnący balsam z Avonu planet spa smile