wspólny wyjazd do pracy - wakacje 2014 - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » wspólny wyjazd do pracy - wakacje 2014

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

Temat: wspólny wyjazd do pracy - wakacje 2014

Witajcie smile

Planuję wakacyjny wyjazd za granicę w celach zarobkowych. Kraje docelowe to raczej kraje anglojęzyczne, ale biorę też pod uwagę inne kraje europejskie?, ogółem - wszystko jest do wspólnego ustalenia. wink Poszukuję osób godnych zaufania (to najważniejsze!), które mają już doświadczenie/ bądź myślały wcześniej o wakacyjnej pracy za granicą, i które tak jak ja uważają, że w grupie zawsze raźniej i bezpieczniej. wink Wiek i miejsce zamieszkania nie grają roli, choć na pewno chciałabym się spotkać zanim zdecydujemy się na wspólny wyjazd. Ja jestem 22 letnią studentką z południa Polski.

Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany, proszę o kontakt na priv.

Pozdrawiam wink

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: wspólny wyjazd do pracy - wakacje 2014

Świetny pomysł sama o tym myślałam smile i też jestem z południa Polski wiek 25 lat

3

pelnaenergii89, bardzo fajnie smile napisałam do Ciebie wiadomość mailową smile czy są inni chętni?, może wspólnie uda się coś zorganizować wink

4

Fajny pomysł, mam 19 lat i jestem z południowego zachodu Polski smile z chęcią przyłączyłabym sie, zawsze raźniej by było smile

5

jestem zainteresowany wyjazdem jestem z okolic krakowa

6

Ja też z chęcią bym pojechała smile

7

hej:) chętnie się przyłączę mam 19 lat:)

8

również jestem chętna do wspólnego wyjazdu smile jestem z okolic Rzeszowa, mam 24 lata

9

Też byłabym zainteresowana smile Czy coś już jest ustalone?

10

wiem, że trochę późno ale ja też chcę! i dołączam się do pytania czy coś ustalone?

11

ja również byłabym chętna ! i też dołączam do pytania big_smile zaplanowaliscie cos ?

12

Cześć,

Ja również jestem zainteresowana. Ze względów finansowych najbardziej opłacalna jest Norwegia. Niestety ja nie mam tam żadnych znajomych. Może któraś z was ma kogoś w Norwegii, kto mógłby nas wkręcić np. do jakieś fabryki?? Pozdrawiam:-)

13

Świetny pomysł, w pełni popieram. Również jestem zainteresowana. Niestety nie mam nigdzie żadnych wtyków, a przydałaby się praca. Chciałabym również podszkolić angielski smile Odnośnie Skandynawii prócz Norwegii dobrze opłacalna jest Szwecja. Miło byłoby tam się wybrać, od jakiegoś czasu uczę się szwedzkiego. Coś, ktoś może? smile

14

Hej smile Również jestem zainteresowana smile Mam 20 lat smile

15

Hej smile nie jest za pozno?? smile tez chcialabym wyjechac do pracy anglia najlepiej smile jestem ze wschodu polski smile

Zabawne, jak wszystko zmienia się w 5 sekund

16

Moi drodzy, najbardziej polecam wam Manchester, tam każda osoba którą znałem znalazła całkiem fajną pracę, ja sam bym chętnie pojechał ponownie ale pewnie wątek już nieaktualny no i ja z Warszawy jestem + do tego musiałbym szybko podszkolić język big_smile

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » wspólny wyjazd do pracy - wakacje 2014

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018