1

Temat: Suplementy diety na trądzik pomoc w pracy magisterskiej

Witam, piszę pracę magisterską na temat suplementów diety stosowanych w terapii trądziku. Jeżeli znajdują się tu osoby, które stosują takie suplementy bądź stosowały proszę bardzo o wiadomość prywatną. W odpowiedzi prześlę Pani/Panu ankietę, która zawiera tylko 17 pytań, jest całkowicie anonimowa a jej wyniki posłużą mi do przeprowadzenia badań w mojej pracy magisterskiej. Nie ukrywam, że jest mi bardzo ciężko znaleźć takie osoby i będę niezmiernie wdzięczna za odzew z Państwa strony.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Suplementy diety na trądzik pomoc w pracy magisterskiej

Niestety nie pomogę sad

3

Ja stosuję taki suplement od tygodnia więc nie wiem czy to nie jest zbyt krótki czas smile

Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości, jak Ty...

4

Ja stosuje Skinoren krem,juz drugi raz mam nim kuracje.PIerwszy raz szybko pomoglo i rezultat utrzymal sie pol roku a teraz mialam wysyp ze tak powiem,kupilam krem i wysypalo mnie jeszcze wiecej(za pierwszym razem nic takiego nie mialo miejsca).po miesiacu w koncu sie wygiolam ale stosuje nadal i tak jeszcze podejrzewam ze przez 4 miesiace minimum bede robic zeby ladnie blizny wybielic a potem juz go nie odstawie tylko bede uzywac co dzien na noc.