Praca w warszawie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Praca w warszawie

WItam was drogie netkobietki smile
przeprowadzam sie w najblizszym czasie do wawy.... obecnie mieszkam w trojmiescie .. tu pracuje od 3 lat w sądzie , studiuje administracje na III roku...ale mimo wszystko ciagnie mnie do wielkiego miasta i niczego sie w sumie nie boje tylko tej nowej pracy... znowu chodzic na te rozmowy denerwowac sie itp. powiedzcie mi ze bedzie dobrze... mam spore doswiadczenie jak na 22 letnia dziewczyne ... jakas praca w administracji napewno sie znajdzie co??? taka jestem podekscytowana,., nie chce by było inaczej niz po mojej mysli... wkoncu to stolica... dobrze mowie?!?

Piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta - sercu.
Pierwsza jest klejnotem, druga - skarbem."
Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez agat29 (2009-08-14 11:12:33)

Odp: Praca w warszawie

Hej, może najpierw się zorientuj w rynku pracy, którym jesteś zainteresowana. Bo samo tylko to, że chcesz mieszkać w stolicy to za mało. Chyba, że nie zależy Ci na dobrej pracy i możesz robić wszystko. W takim razie napewno coś znajdziesz.
ŻYCZĘ powodzenia ;-)

Warto mieć marzenia i z uśmiechem witać nowy dzień...

3

Nie nie, oczywiscie rozglądam się za pracą... nie przeprowadze się póki czegoś nie znajdę ...:) chciałabym pracowac za biurkiem w jakims urzędzie albo sądzie czy jakies firmie... to jest to co lubie najbardziej i co robie teraz ... moze sie coś znajdzie... trzeba być dobrej mysli smile

Piękna kobieta podoba się oczom, dobra kobieta - sercu.
Pierwsza jest klejnotem, druga - skarbem."

4

Ogłoszeń odnośnie np pracy biurowej nadal jest sporo, z Twoim doświadczeniem nie powinnaś mieć problemu ze znalezieniem pracy smile A może już znalazłaś ?

5 Ostatnio edytowany przez Lena (2011-11-07 09:29:40)

Ja tylko podpowiem, że możesz szukać w kompletnie niestandardowych miejscach. Wiem, że niektóre spam mają w swojej ofercie i to jest poniekąd posada biurowa. Nie napisałaś jakie masz wykształcenie więc więcej takich pomysłów Ci nie podrzucę, ale zachęcam do poszerzenia horyzontów  wink

Per aspera ad astra!

6 Ostatnio edytowany przez Kinga12 (2012-01-10 12:22:26)

Mogę zaproponować ciekawą ofertę .A mianowicie współpraca z One Invest .Ciekawe kongresy ,które organizują mogą wiele rzeczy nauczyć .Firma uczciwa,solidna .Warto spróbować ,gdyż jest godna zaufania .Ja z nimi współpracuję od jakiegoś czasu i nie żałuję.

7 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-02-28 15:07:09)

Dużo ciekawych ofert pracy z Wawy i okolic znajdziesz w spam , dobrym sposobem na poszukiwanie pracy jest przeszukiwanie firmowych fanpagów na których firmy często publikują informacje o rekrutacji.

8

wiesz, panstwówka placi wszedzie tyle samo wink mniej wiecej. Warszawa jest droga, moj chlop chce wyjechac, ale mi sie nie za bardzo usmiecha. tu mam kontakty i zycie wlasne.

Samemu na pewno ciezej... Dobrze miec punkt zaczepienia.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018