Dziwne sny, niespokojne wieczory.. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Dziwne sny, niespokojne wieczory..

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Dziwne sny, niespokojne wieczory..

Od pewnego czasu, każdego wieczora przed zaśnięciem, przypominały mi się sceny z najbardziej przykrych wydarzeń 2013 roku. Każdego wieczoru płakałam przypominając sobie to wszystko - ale czemu? nie wiem.. po prostu leżałam w łóżku i nie wiadomo skąd, przypominały mi się takie różne sytuacje.
Prócz tego każdej nocy miałam przeróżne, dziwne sny: jadłam dziwne jedzenie, jechałam autem dla lalek, spacerowałam po wulkanie - no po prostu idiotyczne, ale jednocześnie w ogóle nie związane z tym, o czym myślałam przed snem.
W piątek dowiedziałam się od mojego narzeczonego, że również ma dość dziwne sny: że jego mama zostanie całkiem sama. Gdy mi to powiedział, to błagał mnie że jeśli coś mu się stanie, to abym zajęła się jego mamą..
Po tych słowach już całkowicie nie potrafiłam zasnąć...
a rano otrzymaliśmy telefon że wujek zmarł nad ranem...
Czy te wszystkie sytuacje (które miały miejsce powiedzmy na przestrzeni 2 miesięcy) były właśnie przygotowaniem do tego, że ktoś umrze?
Czy powinnam się nadal czegoś obawiać?
Dodam, że od soboty wieczora potrafię spać spokojnie, żadne zdarzenia mi się nie przypominają..
Czy coś z moją psychiką jest nie tak?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziwne sny, niespokojne wieczory..

Jeśli masz więcej snów, jeśli śnią się głupoty, wcale to nie musi oznaczać, że cos jest, bądź, będize nie tak. Być może jesteście oboje przemęczeni, i stąd te sny. Jedno jest pewne, że jeżeli będziesz wierzyła, że coś stanie się nie tak, i będziesz się tego obawiała i oczekiwała tego, to pewnie tak będzie... więc głowa do góry, i myśl pozytywnie wink

3

już teraz jest zdecydowanie lepiej, jestem spokojniejsza, śpię całą noc, w ogóle się nie budzę, nie śnią mi się głupoty (noo może czasem ale takie bardziej realne w stylu: ubrałam ostro zielone buty i cukierkowo różową torebkę) ale w porównaniu z tym co było - to jest po prostu teraz super!

4

Moze po prostu nerwy + jedzenie przed snem (z obcizanym zaladkiem czesto snia sie glupoty. Uwazaj na siebie, nie nakrecaj sie!

5

Sen jest konieczny dla zdrowia ciała i umysłu. Dobrze jest mieć stałe pory chodzenia spać. Koszmary i dziwne sny mogą być konsekwencją problemów emocjonalnych albo jakiś problemów życiowych z którymi sobie nie radzimy. Ale dobrze, że już się u Ciebie unormowało. Czy czułaś się przygotowana na śmierć wujka? Zapewne nie, dlatego to co działo się wcześniej nie było przygotowaniem do czyjeś śmierci. Dobrze jest przed snem przywoływać w umyśle pozytywne myśli i radosne obrazy.

Osobiście miałam sny w których bliska osoba mnie ostrzegała, że coś mi się stanie. I zawsze się bałam...  mam w snach coś takiego, że później one mi się najcześciej spełniają...Nie wiem jak wy ale ja czasem mam wrażenie - że mam prorocze sny...

Zaw­sze trze­ba po­dej­mo­wać ry­zyko. Tyl­ko wte­dy uda nam się pojąć, jak wiel­kim cu­dem jest życie,
gdy będziemy gotowi przyjąć nies­podzian­ki, ja­kie niesie nam los.

7

julianna87 napisał/a:

Jeśli masz więcej snów, jeśli śnią się głupoty, wcale to nie musi oznaczać, że cos jest, bądź, będize nie tak. Być może jesteście oboje przemęczeni, i stąd te sny. Jedno jest pewne, że jeżeli będziesz wierzyła, że coś stanie się nie tak, i będziesz się tego obawiała i oczekiwała tego, to pewnie tak będzie... więc głowa do góry, i myśl pozytywnie wink

Dokładnie tak. Nie można przykładać zbyt dużej wagi do snów.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Dziwne sny, niespokojne wieczory..

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018