Zorganizowany wieczór panieński - korzystałyście? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Zorganizowany wieczór panieński - korzystałyście?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Zorganizowany wieczór panieński - korzystałyście?

Hejka wszystkie ....kobiety smile Chciałabym zapytać o to, czy kiedykolwiek organizowałyście swojej przyjaciółce, siostrze, kuzynce itd.wieczór panieński.... wynajmując do tego celu firmę lub pojedynczą osobę?

Wiem, że zwyczajem jest raczej organizowanie wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego we własnym zakresie, czyli podział ról, a jednak coraz więcej osób korzysta z czyichś usług.
Czy macie podobne doświadczenia?
Jeśli tak: jak to wyglądało i za co płaciłyście? Jeśli nie- zdecydowałybyście się na takie coś? W jakiej formie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zorganizowany wieczór panieński - korzystałyście?

U mnie nie było mowy o wychodnym na panieńskie...Ale jeśli miałabym wybierać melanż w taniej, obskurnej knajpie, a firmę to zdecydowanie wybrałabym usługi fachowej firmy. smile

Mamy moc, by znaleźć wyjazd ze ślepej uliczki.
Na każdy szczyt dojść, tam gdzie dochodzą nieliczni.

3

Mój panieński (dawno temu big_smile) odbył się we własnym, babskim gronie, bez pomocy osób z zewnątrz. Kiedy to ja organizowałam takie imprezy dla przyjaciółek, też same dzieliłyśmy się zadaniami. Niemniej w czerwcu czeka mnie powtórka z rozrywki i poważnie rozważam czy nie wynająć firmy wink, co może okazać się ciekawym rozwiązaniem. Przyznaję jednak, że zostało na tyle dużo czasu, że na tym etapie nie zastanawiałam się jeszcze nad szczegółami, za to tym bardziej chętnie na ten temat poczytam wink.

Regulamin Forum Netkobiety.pl - koniecznie przeczytaj! smile 
Dzieląc się swoją opinią pamiętaj, że po drugiej stronie siedzi drugi człowiek. Hejt może ranić!

"Nie czyń samego siebie przedmiotem kompromisu, bo jesteś wszystkim, co masz." (Janis Joplin)

4

Najfajniejszy panieński na jakim byłam to był mój własny tongue

A to tylko dlatego, że moja świadkowa i reszta przyjaciółek zrobiły imprezkę totalnie pod moją osobę. Wiedziały doskonale, co lubię, co mnie śmieszy, jakie mam granicę i co sprawi mi frajdę, a co najzwyczajniej w świecie zupełnie mi się nie spodoba.

Zorganizowały coś, czego nigdy nie zapomnę, właśnie dlatego, że wieczór ten był "szyty" pode mnie przez osoby najlepiej mnie znające.

Oczywiście, jak ktoś nie ma czasu lub kompletnie pomysłu albo odległość uniemożliwia mu samodzielną organizacją, to z firmy można skorzystać.
Tylko, trzeba wziąć pod uwagę, żeby wieczór był na prawdę dopasowany do przyszłej Panny Młodej, to i tak trzeba dużo czasu spędzić na opowieściach o tej osobie i konsultacjach.
Może się okazać, że zabierze to tyle samo czasu, co samodzielne wymyślenie jego przebiegu i podzielenie się obowiązkami dotyczącymi jego rezerwacji wink

15.08 - Olek

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Zorganizowany wieczór panieński - korzystałyście?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021