zdradzona i porzucona - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » zdradzona i porzucona

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: zdradzona i porzucona

Mam 42 lata. Po 21 latach małżeństwa mąż po prostu wyszedł z domu i zostawił mnie.
6 lat temu zdradził mnie i chciał odejść. Udało mi się uratować małżeństwo. Poszłam do jego kochanki uklękłam przed nią i poprosiłam ją żeby nie rozbijała mojej rodziny. Chciałam żeby dzieci wychowywały się w pełnej rodzinie.Teraz wiem że zrobiłam źle. Ona się usunęła, ale okazało się, że tylko na chwilę.
Myślałam że odbudowaliśmy nasz związek. Rozmowy, mnóstwo wspólnych spraw, wspólne wyjazdy,plany na przyszłość.
Samo szczęście. Tak mi się wydawało.
Nagle mąż tej samej kobiety przyprowadził ją do nas i powiedział do mojego męża:"bierz ją jesteś za nią odpowiedzialny"
Mój mąż spojrzał się na mnie, wziął samochód, swoją nową kobietę i zostawił mnie samą z trójką dzieci.
Został postawiony pod murem i dokonał wyboru. Byłam załamana, płakałam. Postanowiłam że nie będę się poniżać kolejny raz.
On miał wyrzuty sumienia i przepisał mi cały majątek. Płaci regularnie alimenty.
Po 4 miesiącach zaczął w naszych kontaktach przekraczać pewne granice. Zaczął być znowu miły. Częściej przyjeżdżał niby do dzieci.Zaczął po prostu mnie podrywać. Z początku na to pozwalałam, imponowało mi to. Ale potem zdałam sobie sprawę, że on to robi w tajemnicy przed nią. Powiedziął mi że nie może wrócić do nas, bo za daleko to wszystko zaszło.

Chciał zrobić teraz ze mnie kochankę. Powiedziałam mu że jeśli nie przestanie to wszystko jej opowiem. Teraz oszukuje ją i mnie.
Wchodzi w moje życie butami. Nie wiem czy szantaż to dobry pomysł. Wiem , że nie chce jej skrzywdzić.
A może powinnam iść z nią porozmawiać i uświadomić ją że to jest kłamca i oszust.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zdradzona i porzucona

To że jest kłamcą i oszustem to ona dobrze wie bo przecież Ciebie okłamywał biorąc ją do łóżka, więc nie wiem czy rozmowa z nią ma sens. Facecik po prostu chce sobie zapewnić bezpieczne miejsce, na wszelki wypadek jakby ich wspólne życie jednak nie wypaliło żeby było gdzie wrócić.
Mój ex jak po bardzo długim związku jak się prawdziwie zakochał to jeszcze po kilku miesiącach od rozstania przybył mnie zapytać czy jakby w razie mu nie wyszło to będzie mógł wrócić bo przecież ludzie się rozstają i wracają do siebie - żenada.
Może lepiej zamknąć przeszłość i zacząć szanować siebie.

3

Odp: zdradzona i porzucona

Nie mogę już czytać i zrozumieć co się dzieje na tym cholernym świecie ... Kobieto ile Ty wycierpiałaś ..naprawdę życzę siły i nigdy więcej nie pozwól sobie na poniżenia Powodzenia

4

Odp: zdradzona i porzucona

:"bierz ją jesteś za nią odpowiedzialny"
Podoba mi się ten tekst. Facet świetnie postąpił, jak go zdradzała.

5

Odp: zdradzona i porzucona
paulo71 napisał/a:

:"bierz ją jesteś za nią odpowiedzialny"
Podoba mi się ten tekst. Facet świetnie postąpił, jak go zdradzała.

Popieram. Gość ma coraz więcej tej odpowiedzialności.

Co do autorki chyba czas zamknąć ten rozdział. Wybrał 2 razy. A może uważa że do trzech razy sztuka?
Decyzję jednak musi podjąć sama...
Życzę dużo sił i wytrwałości w walce o własne szczęście.

6 Ostatnio edytowany przez Jenka (2013-12-25 22:29:43)

Odp: zdradzona i porzucona

Powinnaś postąpić jak ten facet koniec to koniec teraz on jest odpowiedzialny za tą kobietę.

7

Odp: zdradzona i porzucona

Człowieka obłudnego poznasz po trzech cechach:
jeśli coś powie, skłamie;
jeśli coś obieca, nie dotrzyma;
jeśli mu zawierzysz, zdradzi.
By zdobyć kobietę,
mężczyźni wynajdują cudowne oszukaństwa.
By ją porzucić ? wymyślają głupie i niezręczne kłamstwa.

8

Odp: zdradzona i porzucona

A co on znalazł w tej kobiecie, czego nie miał z Tobą?
Jaka jest przyczyna tego, że życie rodzinne mu się znudziło?Kryzys wieku średniego?

Grunt to wiedzieć, czego się chce. Przechodziłam przez coś podobnego- związek z tzw 'lelum-polelum', tylko u nas nie ma małżeństwa i jest jedno dziecko z mojego poprzedniego małż. Tak czy inaczej-boli. Upokorzenie straszne, tyle osób cierpi, bo ktoś nie wie czego chce...

Chciałabym wiedzieć doprawdy czym jest odpowiedzialność i męskość dla współczesnych facetów. Chyba niczym.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » zdradzona i porzucona

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024