1 Ostatnio edytowany przez Nataluszek (2013-12-09 12:14:59)

Temat: Nivea Baby 2w1. Czyli łagodny szampon i płyn do kąpieli w jednym.

Nivea Baby Łagodny szampon i płyn do kąpieli 2w1

http://www.fotoszok.pl/upload/3dcf175a.jpg

Opis producenta:

NIVEA łagodny szampon i płyn do kąpieli 2w1. Dzięki formule wzbogaconej wyciągiem z rumianku łagodzi skórę i zapobiega podrażnieniom. Łączy w sobie funkcje dwóch produktów: płynu do kąpieli i szamponu ? delikatnie myje ciało i włosy dziecka. Jest łagodny dla wrażliwych oczu jak czysta woda.Pozostawia skórę i włosy czyste, gładkie i zadbane.
Produkt przebadany okulistycznie: nie powoduje łzawienia, łagodny nawet dla wrażliwych oczu 
Nie zawiera mydła, alkoholu i barwników
Produkt powstał przy współpracy pediatrów i dermatologów
Powyżej pierwszego miesiąca
pH neutralne dla skóry 
Bezpieczeństwo i skuteczność potwierdzone w badaniach klinicznych i dermatologicznych
Produkt posiada pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Cena ok. 15 zł wzwyż. Gdzie: każda drogeria lub dział kosmetyków dla dzieci w każdym markecie. Pojemność: butelka 500 ml. Używałam tego płynu od pierwszych tygodni życia mojej córki. Nie szczypie w oczy, ma przyjemny zapach i dobrze myje delikatną skórę dziecka. Jest wydajny i dzięki temu, że jest produktem 2 w 1, nie trzeba kupować osobno płynu do kąpieli i szamponu. No i cena jest na każdą kieszeń.

Drogie mamy, zapraszam do dyskusji na temat tego produktu. Czy używacie bądź używałyście tego płynu, a jeśli tak, to jakie są wasze opinie na jego temat?
Może pomożemy przyszłym mamom w dylemacie związanym z wyposażeniem niemowlęcej kosmetyczki. smile

Mamy moc, by znaleźć wyjazd ze ślepej uliczki.
Na każdy szczyt dojść, tam gdzie dochodzą nieliczni.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nivea Baby 2w1. Czyli łagodny szampon i płyn do kąpieli w jednym.

Ja osobiście uważam kosmetyki NIVEA niezbyt godne polecenia, u mojego dziecka pojawiła się ciemieniucha.Nie była duża ale jednak. NIe używam kosmetyków NIVEA zarówno dla swojego dziecka jak i dla siebie..

3 Ostatnio edytowany przez Cyngli (2013-12-09 22:05:25)

No więc tak - kupiłam, bo na Johnsona okazał się być synek uczulony - przez jakiś czas było ok, ale po jakimś czasie wystąpiła ciemieniucha! Widzę też, że nie tylko u mnie...
Dodam, iż na opakowaniu było napisane, że nie szczypie w oczka, a okazało się inaczej.
Ogólnie zapach też średni..

No nie wiem, ja wróciłam do kosmetyków Johnsona.

4

Nie zgodze sie, zaciekawilo mnie czy rzeczywiscie nie szczypie w oczka wiec umylam sobie nim buzie, nie omijajac oczu i nie szczypalo. Moj maluch tez nigdy nie placze jak splukujemy mu glowke i woda z plynem dostaje sie do oczkow. Ja bardzo lubie nivea dla dziecka.