Romantyczny ślub i małe przyjęcie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Romantyczny ślub i małe przyjęcie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Romantyczny ślub i małe przyjęcie

Kochane Netkobietki mój ukochany oświadczył mi się półtora roku temu, mamy ustaloną datę na 11 października 2014, ale nie podobają nam się huczne wesela..., marzy nam się ślub w kościółku który znaleźliśmy niedaleko naszego miasta- mały biały kościółek w lasku, chcemy zaprosić najbliższą rodzinę, świadków i najlepszych przyjaciół na przyjęcie bardzo chciałam żeby to było na wolnym powietrzu pod ślicznym białym namiotem z podwieszanymi lampami, ale październik to już zimny miesiąc i nie mam pomysłu jak to zrobić w lokalu, żeby było intymnie i elegancko, tym bardziej że zaraz po przyjęciu pojedziemy w podróż poślubną. Macie pomysły jak zorganizować takie przyjęcie na 20-30 osób, żeby goście byli zadowoleni i żeby to był nasz najwspanialszy dzień?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Romantyczny ślub i małe przyjęcie

Z pogodą bywa bardzo różnie i wesele w plenerze/namiocie będzie dość ryzykowne w październiku.
No chyba, że poprosicie gości o zrezygnowanie ze zwiewnych kiecek i szpilek, a namówicie na cieplejszy ubiór, to wtedy i ślubne ognisko pod chmurką można organizować tongue

Może uda Wam znaleźć lokal, który będzie miał restaurację w postaci przeszklonego pomieszczenia - to dobra alternatywa dla namiotu.

Pogadajcie też z profesjonalistami, którzy takie namioty montują. Je można dogrzewać. Tylko musielibyście dostać gwarancję, że temperatura będzie satysfakcjonująca wink

15.08 - Olek

3

Mnie sie wydaje że taki namiot to skórka za wyprawkę. U nas takie przyjęcia weselne można zorganizować naprawdę tanio. Ale mieszkam w miejscowości gdzie jest jedna sala weselna na drugiej i to dosłownie. W małej wsi gdzie mieszka z 4000 mieszkańców sa 4 sale weselne.

4

Myślę, żę to kwestia rozejrzenia się i dobrego wybadania terenu. Musisz pojeździć, pooglądać sale i dopiero wtedy zdecydować. Byłaś kiedyś na weselu w namiocie?? Może to też warto by sprawdzić.

5 Ostatnio edytowany przez cisowianka (2013-12-01 14:59:27)

Październik - lokal. Dużo świeczek o różnych kształtach, swiatla lekko przyciemnione - inntymny charakter smile

6

MY pomimo ostracyzmu pewnej części rodziny też chcemy zorganizować "tylko" kameralne przyjęcie, a nie wielkie wesele. Po prostu nigdy nam się to nie podobało, te wszystkei zabawy, chlanie itp. I mamy podobny problem jak to zorganizować, żeby było uroczyście, ale nie przaśnie:) KOściółek też już mamy wybrany smile

7

Albo lokal z pięknym ogrodem, gdzie będziecie mogli wyjść wtedy, kiedy pogoda Wam na to pozwoli.
W zanadrzu zawsze zostaje sala w lokalu. Tak byłoby bezpieczniej. smile
Przeszklone miejsce byłoby idealne, ale niestety np. w moim mieście niczego takiego nie ma.

Ja też miałam skromne przyjęcie na 20 osób i nie zamieniłabym tego na żadne huczne weselisko. smile

Mamy moc, by znaleźć wyjazd ze ślepej uliczki.
Na każdy szczyt dojść, tam gdzie dochodzą nieliczni.

8

Myślę że wszystko jest kwestią dogadania i wybrania odpowiedniego lokalu, a potem wystroju. Najlepiej przyciemnione pomieszczenie z dużą ilością świec.

9 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2014-02-07 16:34:05)

kiulikowy_moj napisał/a:

Myślę że wszystko jest kwestią dogadania i wybrania odpowiedniego lokalu, a potem wystroju. Najlepiej przyciemnione pomieszczenie z dużą ilością świec.

Zgadzam się. Jeśli szukasz lokali w swojej okolicy zajrzy na spam. Na pewno znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie.

"Głód jest najlepszym kucharzem. " tongue

10

Pomysl wesela w namiocie jest fajny ale tez uwazam , ze w pazdzierniku to moze byc ryzykowne.
Przy pieknej pogodzie to tak...romantycznie, slonko, kwiaty , pochodnie. Ale co zrobisz jak bedzie plucha? Bedzie odwrotny efekt.
Moze lepiej mala sala ktora ma ogrod czy duzy taras?

Jedno cialo dwa oblicza. Raz aniolek raz diablica.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Romantyczny ślub i małe przyjęcie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018