Poczucie ?więzi? z kimś z telewizji. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Poczucie ?więzi? z kimś z telewizji.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Poczucie ?więzi? z kimś z telewizji.

Witam.

Chciałam Wam opowiedzieć coś, co niedawno spadło na mnie jak grom z jasnego nieba i zburzyło różne moje dotychczasowe przekonania.

Bardzo Was proszę, nie śmiejcie się ze mnie. To co napiszę może brzmieć zabawnie, pewnie też i dziecinnie (jakiś czas temu pewnie sama bym się śmiała czytając coś w tym stylu), ale jednak chciałam się tym podzielić i zapytać, czy ktoś z Was czuł kiedyś coś równie dziwnego.

Wkrótce skończę 22 lata ? niby mało, ale zawsze słyszałam, że jestem bardzo dojrzała i ułożona jak na swój wiek i w sumie z tym się zgodzę. Dodam też, że zawsze byłam realistką i osobą twardo stąpającą po ziemi ? nigdy nie wierzyłam w horoskopy, sny, przesądy, poprzednie wcielenia i tego typu rzeczy.

Może dzięki temu opisowi troszkę łaskawiej spojrzycie na to, co zaraz napiszę smile

Ujrzałam mężczyznę (X) w pewnej improwizacji kabaretowej ? gdy kamera zbliżyła się do jego twarzy, zobaczyłam w jego oczach coś dziwnego, miałam wrażenie jakbym dobrze znała tego faceta od lat i poczułam do niego coś w stylu tęsknoty(?), jakbyśmy kiedyś byli blisko; jakbyśmy świetnie się znali i przyjaźnili co najmniej. Obejrzałam to całe przedstawienie i tysiące skomplikowanych myśli przelatywało mi przez głowę.

Zaczęłam szukać więcej info o X w internecie, bo to dziwne ?coś? co czułam nie dawało mi spokoju. Udało mi się znaleźć jeden aktualny wywiad w formie video ? obejrzałam i znowu czułam, że patrzę na swoją bratnią duszę, kogoś kogo znam. Czułam podskórnie, że doskwiera mu samotność, brak miłości, chociaż rozmowa była o czymś zupełnie innym i raczej w optymistycznym tonie. Nie zdziwiłam się wcale, gdy na jego fb znalazłam piosenkę właśnie o braku ?tego kogoś? w życiu, o pragnieniu miłości i tych zwyczajnych sprawach dnia codziennego, gdy dzieli się je z ukochaną osobą. Normalnie to wszystko wyczułam podczas tego wywiadu - jakby to było oczywiste, jakbym z daleka potrafiła rozpoznać ?przyjaciela w potrzebie?.

W ogóle ostatnio sporo czytałam na jego temat (choć nie ma tych info aż tak dużo) i się okazuje, że mamy wiele wspólnego jeśli chodzi o poglądy i zainteresowania. Czasem w tych wywiadach padały naprawdę nietypowe pytania (kreatywne) i odpowiadaliśmy tak samo, co mnie szokowało, już nie chcę podawać konkretów tutaj i przynudzać.

Mam w stosunku do niego dziwne uczucia, których za nic nie potrafię ująć w słowa, wszystko co napisałam wydaje się jakieś banalne, może nawet naciągane, ale ja nie umiem tego lepiej i głębiej opisać, brakuje mi słów, nigdy czegoś takiego nie przeżyłam.
Mam wrażenie jakbym nie wiem, znała go dobrze z poprzedniego wcielenia i tęskniła za nim? Nigdy nie wierzyłam w takie rzeczy i teraz czuję mętlik w głowie, nie daje mi to spokoju. Czuję jakby między nami było jakieś niewidzialne połączenie, jakbyśmy nadawali na tych samych falach, nie wiem. Mam wrażenie, że gdybym spotkała go twarzą w twarz, to miałabym ogromną potrzebę (której pewnie bym nie zdołała pohamować) żeby go mocno przytulić, tak po prostu, nie wiem dlaczego. Chyba bym się rozpłakała/wzruszyła, też nie wiem dlaczego.

Na koniec dodam, że to nie ma nic wspólnego z fascynacją czysto fizyczną ? on jest ode mnie dużo starszy (prawie 20 lat) i z urody patrząc raczej nie jest w moim typie.

Czy ktoś z Was czuł kiedyś podobną więź/połączenie, z technicznie rzecz biorąc, obcą osobą?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Poczucie ?więzi? z kimś z telewizji.
takajedna12345 napisał/a:

Mam wrażenie jakbym nie wiem, znała go dobrze z poprzedniego wcielenia

Być może tak jest smile

Czy ktoś z Was czuł kiedyś podobną więź/połączenie, z technicznie rzecz biorąc, obcą osobą?

Raz mi się zdarzyło, że zobaczyłam konkretną osobę i czas dosłownie zwolnił - wiedziałam, że ją znam, podczas gdy widziałam ją pierwszy raz na oczy. Potem się poznałyśmy bliżej i to uczucie się utrzymywało.

3

Anemonne napisał/a:

Być może tak jest smile

Wierzysz w takie rzeczy? Ja przyznaję, całe życie uważałam, że to bzdury i teraz też jest mi ciężko się do tego przekonać, jednak ta cała sytuacja jest dla mnie bardzo dziwna.

Anemonne napisał/a:

Raz mi się zdarzyło, że zobaczyłam konkretną osobę i czas dosłownie zwolnił - wiedziałam, że ją znam, podczas gdy widziałam ją pierwszy raz na oczy. Potem się poznałyśmy bliżej i to uczucie się utrzymywało.

"Czas zwolnił" - to dobre określenie.
Chciałabym Cię o jedną rzecz zapytać - czy powiedziałaś kiedyś tej osobie, co wtedy poczułaś? Jeśli tak - to co ona na to powiedziała?

4

Wierzysz w takie rzeczy? Ja przyznaję, całe życie uważałam, że to bzdury i teraz też jest mi ciężko się do tego przekonać, jednak ta cała sytuacja jest dla mnie bardzo dziwna.

Wierzę w reinkarnację. A w czym taka wiara jest gorsza od wiary w Boga? wink

Chciałabym Cię o jedną rzecz zapytać - czy powiedziałaś kiedyś tej osobie, co wtedy poczułaś? Jeśli tak - to co ona na to powiedziała?

Szczerze - to było tak dawno temu, że kompletnie nie pamiętam wink Ale zapewne jej o tym nie powiedziałam, bo była wtedy gorliwą katoliczką i pewnie by mnie co najwyżej wyśmiała.

5

Anemonne napisał/a:

Wierzę w reinkarnację. A w czym taka wiara jest gorsza od wiary w Boga? wink

Akurat jestem osobą niewierzącą, także nie mogę odpowiedzieć na to pytanie smile

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Poczucie ?więzi? z kimś z telewizji.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018