Kafejka "Nowa" - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Kafejka "Nowa"

Strony 1 2 3 22 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 65 z 1,388 ]

1 Ostatnio edytowany przez marial (2013-10-20 13:04:56)

Temat: Kafejka "Nowa"

Witam smile Mam na imię Maria. Od kilku miesięcy przeglądam to forum,śledzę wątki,czytam posty.
Nawet chciałam przyłączyć się do jednej z kafejek,ale tam na dzień dobry zapytano mnie o wykształcenie,zawód i profil na facebooku. Ot... może ciekawość babska tylko,ale jakoś mnie to zniechęciło.
Poza tym w każdej kafejce znają się panie od dawna i trudno tak "wkręcić " się do takiego  grona.
Dlatego mam propozycję dla pań/panów:jeżeli nie możecie znaleźć miejsca dla siebie na tym forum,a mielibyście  ochotę spotkać się tutaj,w "nowej" kafejce i nie tylko wklejać obrazki,fotki czy gify i mówić o pogodzie,ale przede wszystkim poznać się, poplotkować,pośmiać się czy wesprzeć w trudnych chwilach,to zapraszam.
Może z biegiem czasu uda nam się stworzyć tutaj ciepły,przyjazny kącik,do którego będziemy chętnie i często zaglądać.
Zapraszam smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kafejka "Nowa"

Witaj Marial ja również jestem nowa w kafejce 50+ znają się jak przysłowiowe łyse konie są miłe i zapraszają  ale trudno je wszystkie ogarnąć .
Chętnie przyłącze się.

3

Odp: Kafejka "Nowa"

Witaj madana .
Aż się uśmiechnęłam,gdy zobaczyłam Twojego posta. No to jesteśmy już dwie.Może jeszcze ktoś dołączy?
Byłoby miło.A  gdy  będzie nas więcej,to może  wspólnie wymyślimy nazwę dla naszej kafejki? wink

4

Odp: Kafejka "Nowa"

witaj, mam nadzieje ,że się ludziska rozpiszą w końcu zbliża się jesień długie i zimne wieczory i będzie więcej czasu na pisanie.Ja dopiero się uczę obsługi komputera,chodzę na kurs 50+ finansowany przez unię.
Nie dawno wróciłam z galerii gdzie występował Zbigniew Wodecki, bardzo sympatyczny pan,zaśpiewał kilka przebojów chętnie rozdawał autografy i pozował do zdjęć i te jego fantastyczne włosy odkąd pamiętam takie same słowem było bardzo miło.
Do jutra i=)

5

Odp: Kafejka "Nowa"

witajcie:)
mam nadzieję, że nie ma kryterium wieku w tej kafejce;) ja również cenię sobie anonimowość, ale lubię rozmawiać na forum smile

6

Odp: Kafejka "Nowa"

witaj Gemma wiek się nie liczy tylko chęci do rozmów z nami.=)

7 Ostatnio edytowany przez marial (2013-10-20 21:07:16)

Odp: Kafejka "Nowa"

Gemma,witaj smile   
Co tam wiek! Ważne,żeby humor dopisywał i chęci na forumowe  pogaduchy były. Nie mam wielu znajomych,więc chętnie tutaj poplotkuję z Wami.
Jednym okiem zerkam w telewizor i oglądam Must Be The Music - Tylko Muzyka. Uwielbiam komentarze Kory ,są świetne big_smile

No i dzisiaj wygrała moja faworytka,młoda  dziewczyna - Aneta Rzewnicka  smile

Pamiętacie program w naszej tv "Ukryta Kamera" ?
Z tej serii znalazłam w necie taki:


Uśmiałam się z reakcji ludzi,ale sama w takiej sytuacji chyba  zawału dostałabym big_smile

8

Odp: Kafejka "Nowa"

witam, czy w tej kafejce kawy się nie pije (niestety nie umiem wstawiać obrazków) ale zapraszam na kawę

9 Ostatnio edytowany przez marial (2013-10-21 10:59:45)

Odp: Kafejka "Nowa"

Witam w nowym jesiennym tygodniu października smile


Gemma napisał/a:

... ja również cenię sobie anonimowość, ale lubię rozmawiać na forum smile

Myślę,że nikt w necie tak do końca nie jest anonimowy. Wystarczy,że ja napiszę o burzy,która przeszła u nas bladym świtem dzisiaj i od razu wiadomo,że mieszkam na północy Polski,bo cała reszta naszego kraju ma piękną ,słoneczną pogodę.
A tak a propos tej burzy,to postraszyło nas i to porządnie! Nawet z gniazdka iskry poleciały i net przepadł. O ulewie już nie wspomnę.  Na szczęście wszystko już jest ok smile

Nadal zapraszam tych,którzy nie mogą znaleźć dla siebie miejsca na forum,a są chętni  do wspólnego tworzenia naszej nowej kafejki smile


Oooo... witaj madana smile
Ja co prawda już jestem po kawie,ale zapraszam na lekką popołudniową wink   Ja jeszcze nie mogę wstawiać obrazków,bo mam za małą ilość postów. Ale to przecież nie chodzi o to,żeby była ilość,ważna jakość wink

10

Odp: Kafejka "Nowa"

witaj ,Marial u nas pogoda super i powinnam iść skosić trawę ostatni raz w tym roku.

11

Odp: Kafejka "Nowa"

Ten filmik z ukrytej kamery jest super.=)

12 Ostatnio edytowany przez marial (2013-10-21 11:17:56)

Odp: Kafejka "Nowa"

Myślisz,że trzeba jeszcze kosić? U nas po tej ulewie pewnie też trawka podskoczy,mimo że to już jesień.
A ja jutro wybieram się na 3 tyg. na południe Polski,w moje rodzinne strony,do mamy no i na groby. Nie wiem jak tam będzie z netem. Co prawda mam w komórce,ale nie jestem pewna czy to będzie dobrze działało hmm  Ale mam nadzieję,że jakoś uda mi się tutaj wpaść. W razie czego rządź i pilnuj porządku wink


madana napisał/a:

Ten filmik z ukrytej kamery jest super.=)

Aż się sama zdziwiłam,że udało mi się ten fimik wstawić,bo "nowym" nie na wszystko admini pozwalają sad

13

Odp: Kafejka "Nowa"

No proszę czy wszystkie chodzicie spać z kurami.

14

Odp: Kafejka "Nowa"

Witam. Może i ja tu czasami coś skrobnę, jeśli można?

15 Ostatnio edytowany przez marial (2013-10-21 21:17:06)

Odp: Kafejka "Nowa"

Dzisiaj pakowanie i reisefieber przed podróżą. Czeka mnie jutro 10 godz. w autobusie Gdańsk - Kraków  hmm Mam nadzieję,że net będzie tam na tyle dobry,że wpadnę tutaj  na kawę i opowiem wrażenia z podróży.
Tymczasem spokojnej nocy i do jutra. smile


Oooo miga , miło,że masz ochotę zasilić nasze szeregi. Super smile  Pisz,pisz smile Pozdrawiam Cię serdecznie.

16

Odp: Kafejka "Nowa"

Marial, miłej podróży, niech szybko zleci czas w autobusie. Umęczysz się- tyle godzin. Ale i tak lepiej, niż latem, bo przynajmniej nie będzie Ci gorąco smile.

17

Odp: Kafejka "Nowa"

Mam dwa miejsca wykupione,więc może uda mi się nogi wyciągnąć big_smile  No nie tak dosłownie,ale w miarę wygodnie siedzieć. To dobra firma (polskibus) . Zapewniają net,więc nudzić się nie powinnam. Do tego przygotowałam krzyżówki,a może jakieś miłe towarzystwo będzie,więc czas szybko minie. Chociaż ja w zasadzie nie lubię w podróży rozgadywać się za bardzo.  Już kilka razy jeździłam tą trasą,było ok.

18

Odp: Kafejka "Nowa"

witaj miga smile
Marial życzę miłej podróży.
Siedzę i uczę się do testów z prezentacji ale zaraz się kładę spać.
Dobranoc.

19

Odp: Kafejka "Nowa"

Dziękuję za życzenia. Pozdrawiam z trasy,net działa ,jestem gdzieś miedzy Gdańskiem a Toruniem. Autobus wyjechał punktualnie o 6:00. Niestety,nie serwują tutaj kawy,więc liczę na Was smile.

20 Ostatnio edytowany przez madana (2013-10-22 08:46:42)

Odp: Kafejka "Nowa"

witaj [Marial] kawę chętnie wypiję w miłym towarzystwie smile
Ranny ptaszek z ciebie ja jestem na chorobowym więc leniuchuje i muszę się zebrać na rehabilitację.
Trawę wczoraj skosiłam ,dzisiaj też zanosi się na ładną pogodę więc popracuję trochę w ogródku,miłej podróży.
zbieram się ma rehabilitację do usłyszenia.

21

Odp: Kafejka "Nowa"

To wyjazd zmusił mnie do wczesnego wstawiania. Normalnie,to nie jestem taka skora do wyskakiwania bladym świtem z łóżka. Lubię sobie doleżec,żeby żółtaczko mi weszło. big_smile
A ty madana jak sie wyrehabilitujesz,to będziesz śmigać jak kozica górska smile. No i tego właśnie Ci życzę. Czuj się jak szesnastka,no może osiemnastka wink

Koszenie trawy to wcale nie taka lekka sprawa,zależy jeszcze jaka kosiarka,ale piszesz,że dałaś radę. Tak trzymaj:)
W moim domu,tam gdzie teraz jadę,nie byłam od lipca,nie wiem co tam zastanę. Mam nadzieję,że żywopłot nie zrósł wielki,bo baaaaardzo nie lubię go obcinać.
Jeszcze trzy godz w autobusie,potem przesiadka i półtorej godz.,zanim dotrę do domu. Nigdy nie lubiłam podróżować,a na starość taka wozidupka zrobiła sie ze mnie big_smile

22

Odp: Kafejka "Nowa"

Madana, nie wiedziałam, że jeszcze się teraz trawę kosi. U mnie nie rośnie i nie ma co kosić na szczęście. Napracujesz się, to i rehabilitacja potrzebna wink.
Jak tam Marial? "wyciągnęłaś nogi" big_smile ?

23

Odp: Kafejka "Nowa"

Z każdym rokiem coraz bardziej zaliczam siebie do ... geriatrii. Cieżko mi dojść do siebie po tej podróży. Ponarzekam sobie trochę,moze mnie to wzmocni wink Nóg co prawda nie wyciągnęłam ,ale i w pionie cieżko mi je stawiać. Mam tutaj 92.letnią mamę,która jest bardziej energiczna ode mnie.
Zmiana ciśnienia,wysokości,powietrza... Jakby nie było przemierzylam Polskę z północy na południe. Na jutro powinnam " dojść do siebie"
Trawsko nie zrosło,żywopłot też spoko,ale całe podwórko w liściach winogronowych. Zzzzzzzz,wrrrrrr nic to,mogą poczekać smile
Pogoda tutaj piękna,na balkonie 34st.,a w cieniu 23!  No i dobrze,niech tak będzie,chociaż ja osobiście wolę chłodniejsze dni.
Jeśli lubicie ciepełko,to życzę Wam jak najwięcej takich dni.

http://1.bp.blogspot.com/-ekrUuMPe0js/UOcQd3DyDgI/AAAAAAAAAso/lKi_9hZMtbA/s1600/smiley_sun_animation.gif

24

Odp: Kafejka "Nowa"

Witaj Marial.
Dziękuje za sliczne słońce,u nas też było piękne słońce,miło że szczęśliwie dojechałaś a przez 3-tyg to się pozbierasz.
Pozdrów swoją mamę bardzo ładny wiek smile,ciekawe czy nasze pokolenie tyle dożyje.
Byłam na cmentarzu,bo jak jest ładna pogoda to trzeba posprzątać,szkoda tylko że niektórzy tylko raz w roku pamiętają o bliskich zmarłych.
Mam w pracy osobę z ukrainy i opowiadała,że u nich takie święto jest w ciepłym miesiącu(nie pamiętam jakim) ale osoby odwiedzające groby weselą się i nawet gorzałkę wypiją nad grobem.

25

Odp: Kafejka "Nowa"

Dzień dobry bladym świtem,a właściwie ciemnym ,bo za oknem jeszcze noc. Myślę,że to nie przeszkadza,żeby ciepłą kawę z mleczkiem już popijać.

http://img703.imageshack.us/img703/2109/8tlp.jpg

26 Ostatnio edytowany przez Summerka (2013-10-24 04:58:44)

Odp: Kafejka "Nowa"

Dzień dobry Marial. Zobaczyłam nową kafejkę i przyszłam. Jeśli dla wszystkich to może i dla mnie też?
Na co dzień przebywam w innym dziale tego forum. Właśnie zobaczyłam twój post, a nie można wysyłać jednego po drugim, więc poprawiam. Ja już po kawce, bo zaraz do pracy. Wpadnę potem jeśli pozwolisz. Miłego dnia!



http://www.obrazki.org/upload/tbn_ob_0_73150800_1319045151.GIF

27 Ostatnio edytowany przez marial (2013-10-24 05:04:39)

Odp: Kafejka "Nowa"

Hej Summerka,fajnie,że zajrzałaś tutaj,mam nadzieję,że zabawisz dłużej i pomożesz wspólnie tworzyć "Nową". Przyjemnego  dnia i niech godziny w pracy szybko Ci umykają smile

28

Odp: Kafejka "Nowa"

Dzien dobry to ja do Was sie dolacze!Witam serdecznie i pozdrawiam  z centrum Polski,pogoda jest ..........a raczej ma byc  cudowna jak na te pore roku,zycze milego dnia!!!!Kryst54 big_smile

29 Ostatnio edytowany przez marial (2013-10-24 20:54:46)

Odp: Kafejka "Nowa"

Kryst54 ,dzień dobry,witaj smile.  Fajnie ,ze chcesz tutaj z nami być. 

Ja dzisiaj miałam dzień zakupów. Przyjeżdżam raz na pól roku,więc muszę kupić wszystko od podstaw,wiecie: marchewka ,pietruszka,makaron,przecier,ziemniaki etc,etc. Najgorsze jest to,że jestem tu bez samochodu,więc dyndałam z tymi siatami... Oj bedą ręce w nocy cierpnąć. sad.
Przeczytałam na forum,że Summerka tworzy piękne fraszki,brawo! Kiedyś rozczytywałam się we fraszkach Sztaudyngera i wiele z nich znam na pamięć,ale sama nigdy żadnego "rymowańca" nie stworzyłam,ot,takie beztalencie ze mnie!!!
Może i u nas wrzucisz jakąś fraszkę o "Nowej"? wink

Pogoda była dzisiaj  fatalna: upał,duchota... I pomyśleć,że jeszcze parę lat temu mogłam godzinami wysiadywać na słońcu. W tej chwili troszkę lepiej,minimalnie ochłodziło się i pada lekki deszcz.
A jeszcze muszę Wam powiedzieć,że wkurzylam sie dzisiaj w naszych urzędach. Powinnam dodać:nie po raz pierwszy!!! Bo to przecież nie nowizna.
Kiedyś dostałam kawałek lasu od ojca,to nawet trudno nazwać lasem ,jakies krzaki,no i byłam zapłacić w Urzędzie Gminy podatek. Chciałam zmienić adres do korespondencji,a pani mówi,ze trzeba iść do Starostwa,że u nich nie można.Ja właśnie stamtąd wróciłam i nie miałam zamiaru dyndać na drugi koniec miasta jeszcze raz. Na cholewkę tyle tych urzędów!!!  Chyba nigdy tego nie pojmę sad  sad. Spróbuję emaila do nich napisać,może się uda.
No to jeszcze miłego popołudnia Wam życzę smile


A tutaj na wesoło,bo mam nadzieję,że to nie na serio  smile :




Zastanawiam się czy widać filmik,czy nie? Bo albo mam słaby net i go nie widzę,albo coś schrzaniłam hmm

30

Odp: Kafejka "Nowa"

Dobry wieczór..

Ja do marial . Jesteś nadal w Krakowie ? To miasto , w którym zakochałam się przed laty. Mieszka w nim moja siostra z córką i moja Mama spędziła tu ostatnie lata swojego życia.

Pozdrów ode mnie wszystkie kościoły krakowskie, wszystkie kawiarenki, cmentarz żydowski i w ogóle. Wszystko inne , trącące kulturą, przywitam osobiście następnego lata - jak Bóg da...

Czy aby nie obarczyłam Cię zanadto ?

Przytulnego wieczoru wszystkim życzę.

31 Ostatnio edytowany przez marial (2013-10-24 20:55:41)

Odp: Kafejka "Nowa"
Florka65 napisał/a:

Dobry wieczór..

Ja do marial . Jesteś nadal w Krakowie ? To miasto , w którym zakochałam się przed laty. Mieszka w nim moja siostra z córką i moja Mama spędziła tu ostatnie lata swojego życia.

Pozdrów ode mnie wszystkie kościoły krakowskie, wszystkie kawiarenki, cmentarz żydowski i w ogóle. Wszystko inne , trącące kulturą, przywitam osobiście następnego lata - jak Bóg da...

Czy aby nie obarczyłam Cię zanadto ?

Przytulnego wieczoru wszystkim życzę.

Dobry wieczór,witaj smile. Przykro mi,ale mój dom rodzinny jest na południe od Krakowa,ok.70km. W Krakowie miałam przesiadkę. Ale w ukochanym Krakowie studiowałam,kilka lat pracowałam,tam urodziła się moja córka,w Krakowie rok temu miała ślub i wesele ,tam mieszka moja siostra... Tak więc Kraków rownież jest mi bardzo bliski. I zawsze twierdziłam,że jeśli można zakochać się w mieście,to ja właśnie zakochałam się w Krakowie.
Dzisiaj,po latach to już nie ten sam Kraków. Chociaż Adaś stoi dalej tam gdzie stał i kościoły w zasadzie nie zmieniły sie,a Kazimierz ma wciąż swój swojski urok,a muzyki żydowskiej mogłabym tam słuchać i słuchać,to jednak mnie przeraża brak świeżego powietrza,zapach spalin,pomijam już,że większość "moich" uliczek zupełnie zmieniła nazwy.
Uwielbiałam zaglądać do cukierni przy Karmelickiej.byly tam najwspanialsze wuzetki i jeszcze lepsze lody. Dzisiaj nadal cukiernia jest(byłam w ub.r.),ale  ciastko smakuje inaczej,a lody... No cóż,wszystko się zmienia.
Ale mimo wszystko ma swój urok Kraków,i Wawel,i Wisła przyciąga,tylko smokowi trzeba wysłać smsa,żeby zionął ogniem. Dawniej robił to za darmo.
Od kilku lat mieszkam na północy,teraz Gdańskiem się zachwycam. Ale obiecuję fotki z Krakowa,które mam w laptopie,a ten nie odbiera mi tutaj. Jak  wrócę na Kaszuby,będą na pewno. smile.
Miło mi,że kliknelas w naszej "Nowej"kafejce,może zostaniesz z nami  tutaj wink   
Pozdrawiam wieczorowo smile

32

Odp: Kafejka "Nowa"

Witajcie w Novej wczesnym rankiem!
Dziękuję za życzenia. Jak to dobrze, że dziś piątek:)
Przeczytałam, że Marial mieszka w pięknej okolicy. Kaszuby to jedno z miejsc, które mnie zachwyciło krajobrazami. Ja jestem też z centralnej Polski. a  na Kaszubach byłam po raz pierwszy rok temu.
Nikt nie ośmieliłby się chyba zaprzeczyć walorom Krakowa, jednak każdy ma swoje ulubione miejsca.

Marial  założyłam temat o fraszkach, a zapraszam tam nie tylko tworzących własne fraszki. Można zamieszczać fraszki innych autorów.
Zapraszam także ciebie:)
W przypływie większej ilości wolnego czasu postaram się coś wymyslić o tej kafejce, ale czy mi się uda?...

Pozdrawiam cieplutko!

33 Ostatnio edytowany przez suzanka60 (2013-10-25 07:41:14)

Odp: Kafejka "Nowa"

Witam smile
mogę dołączyć?
Pogoda u mnie piękna, tzn. w kuj-pom. smile

Ja też chciałabym zwiedzić Kraków, często drogi prowadzą blisko niego, ale jakoś mijamy go z różnych względów. Latem tego roku nawet zajechaliśmy przed Wawel, ale byliśmy już zmęczeni podróżą i tylko z wierzchu popodziwialiśmy, a nogi już bolały big_smile Myślę, że jeśli by chciało się zwiedzić dokładnie, to należało by się tam zaokrętować...może kiedyś smile

Już piątek, wiec pracujący cieszą się że weekend nadchodzi. A niedługo Dzien zmarłych...
JUż trzeba pomyśleć o zniczach, kwiatach...

Miłego dnia smile

http://vpx.pl/i/2013/10/25/b274a5af6a9ec8a2142a720998aa9716.th.gif

34

Odp: Kafejka "Nowa"

witam wszystkie netki te ciut starsze i całkiem nowe.
Chętnie wypiję w miłym towarzystwie kawę i zaraz muszę się zbierać na rehabilitację ,dzień zapowiada się ładny,miłego dnia życzę smile

35

Odp: Kafejka "Nowa"

Dzień dobry w piątek. Dla niektórych z Was,to słodki piąteczek,bo rozpoczyna weekend,czyli bye-bye praco. Ale podejrzewam,że nie tak całkiem do końca,bo do,czasem ogród... Zawsze jakieś zajęcie się dla nas znajdzie.
Ja też na wysokich obrotach jestem od rana,sprzątam i sprzątam. Trochę u mamy,trochę u siebie,a net i kafejka nęcą! wink   
Jeszcze niedawno ( prawie 3 lata temu) mieszkałam za granicą i tak kursowalam między trzema domami. Powiem Wam,że trudno tak się funkcjonowało: w każdym domu w innym miejscu sól czy mąka,patelnia inna,piec inny... Nie na darmo mówi się,że starych ludzi jak drzew nie przesadza się. Nawyki nabyte przez wiele lat nie pozwalają pozmieniać się tak łatwo. Dwa lata temu tutaj w domu odwrocilam drzwi lodówki,otwierają się w drugą stronę. Oj nie raz,nie dwa myślałam,że z zawiasami powyrywam!!!  Mój men nawet strzałki czerwone  i zieloną łapkę powycinał i ponaklejał,a ja swoje i swoje!!!
Czy widziałyście ile wyświetleń ma nasz skromny wątek? Fajnie,że nas panie czytają,może i zasiąść z nami przy kawie zechcą.
Ja obiecuję bardziej obrazkowo pisać,jak wrócę,to dopiero 10 listopada i dorwę sie do normalnego kompa.

Summerka, na Kaszubach mam upragnioną ciszę i spokój,i dom pod lasem,i żurawie i sarny za płotem... Ach,oby jak najdłużej!
suzanka60,fajnie,że dołączyłaś do nas!witam i pozdrawiam.
A Kraków,nasz kochany Kraków... Może kiedyś,gdy już się wszystkie trochę lepiej poznamy,to zrobimy jakiś zlocik w Krakowie właśnie,a może na Kaszubach?!

Miłego dnia i zmykam do roboty:/

36

Odp: Kafejka "Nowa"

Witajcie w Novej!
Jak ten czas biegnie!
Miłego dnia!
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQbuIOTY8kU96a4FAhDmKtpg5GGbiAzHTELQU3gZWwbTBq0Wic7

37

Odp: Kafejka "Nowa"

Ja też witam i to słonecznie,bo zza gór słońce powoli wyziera. Moje wizyty tutaj sa troszkę ograniczone. Kupiłam net na miesiąc,zachciało mi się obejrzeć dwa odcinki moich seriali na tvnplayer i... lada moment net mi się skończy,muszę dokupić .
Popijam kawkę,jeszcze lekarstwa i za jakieś roboty pora się zabrać.
Wesołej soboty Wam życzę.  smile

38

Odp: Kafejka "Nowa"

Cisza w naszej "Nowej" kafejce,więc podbijam wątek w górę i zapraszam stare,nowe,młode i wiekowe panie/panów do tworzenia naszej netkafejki.
Niedziela piękna i słoneczna i tak właśnie pozdrawiam wszystkich zaglądających tutaj smile

39

Odp: Kafejka "Nowa"

Witam w poniedziałek smile

Zapraszam na kawkę, można wybrać smile (tu miały być obrazki, kawusi czarnej, białej, w filiżance lub szklance big_smile buuuuu, zabronili mi wstawić sad   a raz mi się udało big_smile

40

Odp: Kafejka "Nowa"

Pogoda rześka, ale październikowa...

Mam w ogródku pelargonie jeszcze trochę kwitną, nie wiem, czy mam zabrać je już do domu i niech sobie powoli przekwitają? czy zostawić jeszcze w ogrodzie żeby może kiedyś tam przymarzły? Ogrodniczka ze mnie żadna... Czy jest może ktoś bardziej obeznany w tych sprawach, wdzięczna będę smile

41

Odp: Kafejka "Nowa"

Życzę bardzo miłego, udanego poniedziałku i udaję się do realnego życia.

Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie. Do miłego...:)

42

Odp: Kafejka "Nowa"

Ja nie brunet,ale witam wieczorową porą. W zasadzie już środek nocy. Dopiero co przyjechałam na południe,a juz dni odliczam do powrotu. Chciałabym byc juz na Kaszubach,może na jakieś ostatnie grzybobrania załapałabym  się?! Bo straaaaszna grzybiara ze mnie. big_smile

Za to kwiaciara byle jaka...

suzanka60 napisał/a:

Pogoda rześka, ale październikowa...

Mam w ogródku pelargonie jeszcze trochę kwitną, nie wiem, czy mam zabrać je już do domu i niech sobie powoli przekwitają? czy zostawić jeszcze w ogrodzie żeby może kiedyś tam przymarzły? Ogrodniczka ze mnie żadna... Czy jest może ktoś bardziej obeznany w tych sprawach, wdzięczna będę smile

Suzanka,ja juz przed pierwszymi przymrozkami dwie najładniejsze wzięłam do domu. A te,które potraktowałem bardziej po macoszemu mają sie na dworze całkiem dobrze. Ale myślę,że muszę powiedzieć mojemu "menowi", żeby już schował do domu.
Czytałam,że trzeba obcinać,chować do piwnicy... Ja trzymałam cały rok na parapecie,podlewalam,kwitła,a wczesna wiosną,poobcinalam,porobilam sadzonek i bardzo ładnie sie rozrosly.
Pozdrawiam i dobrej nocy smile

43

Odp: Kafejka "Nowa"

http://vpx.pl/i/2013/10/29/jesiennB1sw.gif

Witam smile
Marial dzięki za odpowiedź smile już wzięłam do domu te pelargonie, będą kwitły, mam nadzieję że długo...nie zaniosę do piwnicy, tam się wysyła za karę big_smile:D
grzybiara z Ciebie? a na południu grzybków nie ma? możesz zbierać suszyć i zabrać gotowe do domku big_smile Przyjemności życzę smile

I wszystkim Miłego dnia smile

44

Odp: Kafejka "Nowa"

Oooooo ... Jaka ładna jesień! smile Suzanka,od razu barwniej zrobiło sie w kafejce. 
Błagam,nie każ mi tutaj iść do lasu,po tych gorkach i to jednak trochę oddalonych od domu,samochodu nie mam tutaj,a ja na starość wygodnicka jestem więc grzybobrania w górach odpadają. Natomiast na Kaszubach do lasu mam rzut beretem i to właśnie stamtąd przywiozłam suszonych grzybów rodzince. smile
U mnie ciepło i słonecznie. Poodwiedzalam po wsi stare kąty,byłam w urzędach,trochę wiadomości pozbieralam nt dotacji dla bezrobotnych,trochę plotek też nazbieralam i dzielę sie nimi z moją siostrą,która wczoraj przyjechała.
Jutro na cmentarz,kwiaty,wiązanki itd. Czas zadumy,czas refleksji ... Ładnego dnia wszystkim życzę. smile

45 Ostatnio edytowany przez madana (2013-10-31 08:15:11)

Odp: Kafejka "Nowa"

witam i zapraszam na poranna kawę. smile

46

Odp: Kafejka "Nowa"

Witajcie. Nareszcie zaświeciło u mnie słoneczko, przesyłam kilka promyczków.
http://www.surya-yoga.pl/hexabitcms_files/images/ashtanga/powitanie_slonca1.jpg



http://s3.flog.pl/media/foto/3579710_moja-pnaca-roza-ogrodowa-pajka-pozdrawiam-cie.jpg

47

Odp: Kafejka "Nowa"

Witam i pozdrawiam smile Sen nie przychodzi,to ja skrobnę coś.  Czasem tak mam,że cała noc jest do tylu. Nadrobiłam więc wiadomości netowe,poszperałam na plotkarskich stronkach,pograłam w kurniku i... Trzeba bedzie niedługo wstawać.
Ok. 14:00 wybieram się z rodziną na cmentarz. Życzę Wam,aby ten dzień był pogodny i pełen dobrych wspomnień w rodzinnym gronie.

48

Odp: Kafejka "Nowa"

Marial, nie zaspałaś? Ja bym nie wstała na 14 smile.

49

Odp: Kafejka "Nowa"

Hej,Miga,witaj smile
Nie,nie zaspałam big_smile powiem więcej: już ósmej z minutami poszłam na cmentarz zerknąć na chryzantemy,czy nie zmarzły,bo noc była zimna,ale wszystko było ok.
A potem,o 14:30 była msza na cmentarzu  no i tłumy ludzi. Ot,taki zwyczaj. Chyba nie na wszystkich cmentarzach w Polsce są msze.
Teraz mała prasówka,może partyjka w karty jeszcze ,książka do poduszki i.... Dobrej nocy wszystkim

http://backtothemoon.de/myspace_pics/funny_moon.jpg

50 Ostatnio edytowany przez Summerka (2013-11-02 06:39:31)

Odp: Kafejka "Nowa"

Witam wszystkich!
Kiedyś byłam na takiej modlitwie  wieczorem na cmentarzu. Niesamowite wrażenie! Ksiądz, a za nim tłumy wiernych, w górze świeci mocno księżyc, przewalają się jakieś ciemne chmury, a  tu krzyże i   grobowce.
Marial obudziłaś moje kompleksy:) Nie nauczę się już grać w szachy, a tak kiedyś chciałam. Stanęłam na etapie poznawania figur:) 


O Novej
Do  Kafejki    Nova przychodzisz jak  nowa
A przyjaciółką wracasz  po zamianie słowa
gawędzi się się w niej łatwo, jakby  od lat wielu
pijąc kawę i siedząc wygodnie w fotelu

51

Odp: Kafejka "Nowa"

O! Summerka, Ty też poetka ? smile

52

Odp: Kafejka "Nowa"
miga napisał/a:

O! Summerka, Ty też poetka ? smile

Miga tutaj, jak się okazuje sporo osób rymuje:)

Zapraszam Cę do mojego wątku
http://www.netkobiety.pl/viewtopic.php?id=60182&p=3

53

Odp: Kafejka "Nowa"
Summerka napisał/a:

Witam wszystkich!
Kiedyś byłam na takiej modlitwie  wieczorem na cmentarzu. Niesamowite wrażenie! Ksiądz, a za nim tłumy wiernych, w górze świeci mocno księżyc, przewalają się jakieś ciemne chmury, a  tu krzyże i   grobowce.
Marial obudziłaś moje kompleksy:) Nie nauczę się już grać w szachy, a tak kiedyś chciałam. Stanęłam na etapie poznawania figur:)

Cmentarz to jest niesamowite miejsce. Często odwiedzałem na nim mojego sp.tate i rozmawiałam z nim,jakby żył,prosiłam o pomoc,wręcz modliłam sie do niego.
Za to w nocy cmentarz mnie przeraża. Owszem,chodziłam kiedyś wieczorem w dniu WŚ. z rodziną,ale sama w nocy nigdy,przenigdy nie poszłabym na cmentarz. Chyba bym sie porobiła ze strachu.
Jak mieszkałam te kilka lat w Krakowie i przyjeżdżałam na weekendy do rodziców,musiałam z przystanku autobusowego iść k/ cmentarza. Booooooże,jak szybko szlam! Głowa w drugą stronę i w nogi!
Na wspominki mi się zebrało wink


Summerka,w szachy jestem cienka,wiem jak poruszać figurami,ale zawsze przegrywam big_smile
Za to karty... no nie chwaląc się gram w kilka gier od lat i lubię grać. Dlatego gdybym umiała wiersze klecić,to peany napisalabym nt kurnika - kurnik.pl Znasz tą stronkę? Tam możesz nauczyć się grać m.in. w szachy smile

Summerka napisał/a:

O Novej
Do  Kafejki    Nova przychodzisz jak  nowa
A przyjaciółką wracasz  po zamianie słowa
gawędzi się się w niej łatwo, jakby  od lat wielu
pijąc kawę i siedząc wygodnie w fotelu

Ładnie to napisałaś. smile  Chętnie pogawędziłabym  z kimś dzisiaj,potrzebuję wiele spraw wyrzucić z siebie,ale muszę przetrawić wszystko sama.
Jutro też jest dIeń,będzie lepiej smile

54 Ostatnio edytowany przez miga (2013-11-02 22:32:22)

Odp: Kafejka "Nowa"

Summerko, przeczytałam wierszyki w Twoim wątku. Bardzo fajne. Ja niestety nigdy nie lubiłam poezji i nigdy jej nie rozumiałam. Jednak, jeśli poznam kiedyś ciekawy wierszyk, to go tam umieszczę smile. Pisać już nie zamierzam, no chyba, że natchnienie, które się mnie ostatnio "czepiło" nie opuści mnie big_smile. Przeczuwam, ze jednak opuści, w poniedziałek napewno sad.

Marial, jakaś smutna jesteś, coś się stało, czy to tylko ten zaduszkowy nastrój?

55

Odp: Kafejka "Nowa"

Marial rzeczywiście jakby  posmutniała. Cmentarze pewnie nie nastrajają optymistycznie

56

Odp: Kafejka "Nowa"
miga napisał/a:

Summerko, przeczytałam wierszyki w Twoim wątku. Bardzo fajne. Ja niestety nigdy nie lubiłam poezji i nigdy jej nie rozumiałam. Jednak, jeśli poznam kiedyś ciekawy wierszyk, to go tam umieszczę smile. Pisać już nie zamierzam, no chyba, że natchnienie, które się mnie ostatnio "czepiło" nie opuści mnie big_smile. Przeczuwam, ze jednak opuści, w poniedziałek napewno sad.

Marial, jakaś smutna jesteś, coś się stało, czy to tylko ten zaduszkowy nastrój?

Cieszę się, że ci się wierszyk podoba. Tu, jak widać, panuje epidemia wierszy, ja się już zaraziłam:)

57 Ostatnio edytowany przez marial (2013-11-03 05:45:52)

Odp: Kafejka "Nowa"
Summerka napisał/a:

Marial rzeczywiście jakby  posmutniała. Cmentarze pewnie nie nastrajają optymistycznie

To nie cmentarz,to życie.
Kilka lat temu wiele pozmienialam w swoim życiu , myślałam,ze bedzie lepiej,wyjechałam z dala od mojego domu,myslalam,ze problemy znikną,rozwiążą się jakoś same,ale one nadal są.
To wszystko takie trudne,ale dam radę.
Za oknem jeszcze ciemno,zaraz wstaję i robię kawę,więc jak ktoś się pisze,to zapraszam do stołu.
Lubicie rozpuszczalną z pianką? Kiedyś kupiłam w Ikei  taki spieniacz
Do mleka na baterie do mleka,fajna sprawa.
Za tydzień o tej porze będę się pakować ,nie mogę się doczekać. smile 
Słyszałam w radiu ,że listopad ma być mokry,ale ciepły. Sprawdzają się moje prognozy,że zima będzie późna i łagodna. Tak mi się przynajmniej marzy i Wam tego życzę.
Wrrrrrrr... Jak jak nie lubię zimy!
Ładnej i ciepłej niedzieli. smile

58

Odp: Kafejka "Nowa"

Witam w kafejce!
Marial nie mam spieniacza na baterie Postaram się teraz pomyśleć o nim. W Ikei?. Piję kawę teraz ekspresso  rozpuszczalną z mlekiem. Piłam wcześniej w zielonym opakowaniu kronung.
Mieszkasz daleko od domu? To pewnie za tydzień wracasz?
Nie zastanawiałam czy lubię zimę. Jest tak mało czasu, żeby gdzieś wyjechać w plener.  Najwięcej czasu mam latem. Jako dziecko cieszyłam się ze śniegu, a teraz to już inaczej.

59

Odp: Kafejka "Nowa"
Summerka napisał/a:

Witam w kafejce!
Marial nie mam spieniacza na baterie Postaram się teraz pomyśleć o nim. W Ikei?. Piję kawę teraz ekspresso  rozpuszczalną z mlekiem. Piłam wcześniej w zielonym opakowaniu kronung.
Mieszkasz daleko od domu? To pewnie za tydzień wracasz?
Nie zastanawiałam czy lubię zimę. Jest tak mało czasu, żeby gdzieś wyjechać w plener.  Najwięcej czasu mam latem. Jako dziecko cieszyłam się ze śniegu, a teraz to już inaczej.

Nie należę do ludzi,którzy koniecznie muszą pić codziennie kawę,ale czasem filiżankę kawy z pianką lubię wypić,a jeszcze jak mam coś słodkiego na talerzyku,to już jest pełnia szczęścia. big_smile
Ostatnio kupuję kawę Jacobs,Cronat Gold. To nie jest reklama!!!!  Mam wrażenie,że kawa ze spienionym mlekiem jest delikatniejsza. Rzadko kupuję mleko w kartonie,ale ono chyba najlepiej się pieni.
Summerka,właściwie to nie musisz mieć spieniacza: weź mały sloiczek z przykrywką(np.z przecieru pom.) ,wlej mleka trochę i... potrzep porządnie.Efekt mniej więcej ten sam  co z tym małym ustrojstwem czyli spieniaczem.
Smacznego smile

Pytasz czy mieszkam daleko od domu. Mój dom ,ten w którym jestem teraz jest na południu Polski(Małopolska), a za tydzień wyjeżdżam na Kaszuby,gdzie mieszkam od kilku lat i na nowo układam swoje życie.

60

Odp: Kafejka "Nowa"

http://vpx.pl/i/2013/11/03/images_(20).jpg

Witam w niedzielne popołudnie smile

Święta już prawie na nami...współczuję tym co muszą wracać gdzieś z daleka. Drogi mokre, szarówka, korki...dobrze że nie muszę. Wprawdzie krótką drogę też muszę pokonać bowiem idziemy w gości big_smile

Kawę piję czarna, ale nie za mocną, nieraz mam fantazję i piję białą a nawet nieraz z cukrem. Jakieś "bajery" to rzadko i raczej w kawiarni. Np, po wiedeńsku, latte, z rumem, ale naprawdę rzadko, jak jesteśmy gdzieś na wyjeździe np na wczasach, żeby sobie życie umilić big_smile

Grać nie lubię w karty, w szachy nie umiem big_smile a towarzystwie to lubię jak się śpiewa big_smile i nie żebym to robiła jakoś specjalnie udanie, po prostu lubię tak pobiesiadować muzycznie big_smile

Uciekam, bo mam to wyjście smile

61

Odp: Kafejka "Nowa"

Dzień dobry,witam poniedziałkowo. smile
Suzanka60  , jak tam po biesiadowaniu? Boli głowa od picia czy gardło od śpiewania?
Ja nie śpiewam,nie mam głosu,wiecie... Słoń,ucho! Za to moja mama ma głos niesamowity.Mimo wieku(92) przepięknie śpiewa.
Od rana załatwiam telefony,ale udało mi sie dodzwonić do lekarza i zarejestrować na luty. A za oknem ładne słońce,lekki wiatr,z modrzewi lecą szpilki,drzewa już takie gole!
A wyobraźcie sobie,że u mnie na podwórku zakwitły fiołki,te takie leśne. Kiedyś przyniosłam z lasu sadzonki.Zawsze kwitły i pięknie pachniały wiosną,a teraz coś im się chyba pomyliło. big_smile
I tym fiołkowym akcentem kończę,dobrego dnia życzę smile

62

Odp: Kafejka "Nowa"

Marial, a może wkleisz zdjęcie fiołków, chętnie bym zobaczyła smile. Coś im sie naprawdę pomyliło, za ciepła ta jesień. A może zimy nie będzie? Może to oznaka zbliżającej się wiosny wink ?

63

Odp: Kafejka "Nowa"
miga napisał/a:

Marial, a może wkleisz zdjęcie fiołków, chętnie bym zobaczyła smile. Coś im sie naprawdę pomyliło, za ciepła ta jesień. A może zimy nie będzie? Może to oznaka zbliżającej się wiosny wink ?

Oczywiście,że zrobiłam wczoraj fotki fiołkom. Myślałam,że dam fotkę jak już będę miała dostęp do laptopa,bo na iPodzie trudniej,ale spróbuję. smile.

....

Niestety,na iPadzie nie wszystkie hostingi zdjęć działają,a jeśli już,to straaaasznie powoli przy moim internecie z komórki, brak mi cierpliwości. Obiecuję zdjęcie w niedzielę wieczorem smile

Jeszcze ciemna nocka za oknem. Śpijcie i śnijcie,ja popijam kawę,a Wam życzę wesołego wtorku smile

64

Odp: Kafejka "Nowa"
marial napisał/a:

Niestety,na iPadzie nie wszystkie hostingi zdjęć działają,a jeśli już,to straaaasznie powoli przy moim internecie z komórki, brak mi cierpliwości. Obiecuję zdjęcie w niedzielę wieczorem smile

Jeszcze ciemna nocka za oknem. Śpijcie i śnijcie,ja popijam kawę,a Wam życzę wesołego wtorku smile

Jeśli hostingi nie działają to ok, rozumiem wink.
Marial, Ty często po nocach nie śpisz, to musi być męczące.

65

Odp: Kafejka "Nowa"
miga napisał/a:

Jeśli hostingi nie działają to ok, rozumiem wink.
Marial, Ty często po nocach nie śpisz, to musi być męczące.

To prawda,nie śpię. Mam problemy ze snem,a tak w ogóle,to niewiele go potrzebuję. Nigdy nie śpię w ciągu dnia. A jak już chodzi za mną jakiś smutek czy problem,to noc z głowy. Takie dziwadło ze mnie.
Teraz też Morfeusz nie chce mnie jeszcze wziąć w swoje objęcia. hmm

Posty [ 1 do 65 z 1,388 ]

Strony 1 2 3 22 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Kafejka "Nowa"

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024