Dlaczego musze byc tak glupia?! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Dlaczego musze byc tak glupia?!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Dlaczego musze byc tak glupia?!

Witajcie!
Wlasnie cos we mnie peklo. Wrocilam do domu, zamknelam drzwi i jeszcze w kurtce, z torba na ramieniu stalam tak i lzy zalewaly mi policzki..
Rok temu zaczelam studia. Nowe miasto, nowi ludzie, brak kontroli rodzicow.. Bylo super, na luzie,wesolo. Niestety pewnego dnia pewien chlopak z uni napisal do mnie. Ja mialam 19 lat, on 25 albo 26.. Roznica - moim zdaniem - ogromna.
Pisalismy ze soba przez tydzien, w koncu kilka randek. Bylo milo, nie powiem, choc nie zrobil na mnie piorunujacego wrazenia.
W koncu zostal u mnie na noc, ale jak dowiedzial sie, ze jestem dziewica, to sie przestraszyl. Nie chcialam mu na poczatku powiedziec, no bo to w koncu dosc prywatna sprawa, ale on strasznie sie dopytywal.
Ja konczylam te znajomosc 2 razy, bo nie moge uprawiac seksu z kims, kto nie chce ze mna zwiazku, moze naleze do przeterminowanych romantyczek. On zakonczyl ja ostatni, mowiac, ze widzi, ze ja cos zaczynam czuc, a on tego nie odwzajemnia..
Dzis zobaczylam go po 3 miesiacach wakacji, gadal ze swoim kumplem o jakies lasce, z ktora sypia, a mnie.. mnie na przywitanie poczochral po glowie... jak jakies dziecko..
Ja wiem, ze to oczywiste, ze on ma mnie gdzies, niczego ode mnie nie chce..
Ale dlaczego do diabla ja - wiedzac, ze z nim i tak nie mam przyszlosci - ciagle o nim mysle? ciagle musze sie nim zameczac.
Czy to dlatego, ze jestem w wielkim miescie, sama, mam problemy z mama, ktorej juz nawet nie moge sie zwierzyc i po prostu bardzo potrzebuje kogos, kto by mnie kochal i od czasu do czasu po prostu przytulil?..
Gardze soba, ze teraz przez niego placze, chociaz tak naprawde widywalismy sie kilka tygodni dluuuuuuuuuuuuuuugi czas temu..
Co ja mam zrobic, zeby spojrzec na to  z wlasciwej perspektywy i W KONCU GO OLAC..?

Ja zwariuje..

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dlaczego musze byc tak glupia?!

Nie zwariujesz. Tego kwiatu, pół światu. Spotkasz kogoś, kto odwzajemni Twoje uczucia i nawet nie zauważysz kiedy przestaniesz myśleć o kimś kto wywołuje u Ciebie smutek i łzy.
Fajnie, że masz zasady i nie lecisz do łóżka z kim popadnie.

3

No własnie takie dziewczyny jak ty to skarb na pewno znajdziesz jakiegoś wartościowego chłopaka co będzie ciebie wart.

Jestem wierna tak jak ty mi.

4

Ojej, dziekuje! Az mi sie troche cieplej na sercu zrobilo wink

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Dlaczego musze byc tak glupia?!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018