praktyki w us, szukam osób na wakacje 2014 - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » praktyki w us, szukam osób na wakacje 2014

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: praktyki w us, szukam osób na wakacje 2014

Witajcie,

Szukam osób, najlepiej studentów, którzy chcieliby jechac na praktyki do US. Chodzi o to, że w kupie raźniej smile Mam na myśli wakacje 2014. Jest ktoś zainteresowany? Znam dobrą i sprawdzoną organizację, która się tym zajmuje, działa u mnie na Uniwersytecie, koszty nie są duże, to też zależy od programu, no a jadąc tam również zarabiasz, ok 10 dolarów za godzinę. Może, któraś z was brała w czymś takim udział i opowie nam, bądź poleci jakieś biuro.

Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: praktyki w us, szukam osób na wakacje 2014
martynucha napisał/a:

Szukam osób, najlepiej studentów, którzy chcieliby jechac na praktyki do US. Chodzi o to, że w kupie raźniej smile Mam na myśli wakacje 2014. Jest ktoś zainteresowany? Znam dobrą i sprawdzoną organizację, która się tym zajmuje, działa u mnie na Uniwersytecie, koszty nie są duże, to też zależy od programu, no a jadąc tam również zarabiasz, ok 10 dolarów za godzinę. Może, któraś z was brała w czymś takim udział i opowie nam, bądź poleci jakieś biuro.

Może wyjdę na zdezaktualizowanego głąba big_smile, ale czy ktoś może mi wyjaśnić: na czym polegają "praktyki w US" ?
Bo poza polepszeniem znajomości języka, to jakoś nie bardzo dostrzegam możliwość praktykowania czegokolwiek, czego młody człowiek uczy się w szkole/na studiach.
Na czym więc polega owa "praktyka", za którą jeszcze dają pieniądze?

3

Witam smile byłabym zainteresowana, tylko czy mogłabyś powiedziec coś więcej o tej praktyce i ogólnie jakby to miało wyglądać? smile

4

Witajcie, chodzi mi o tak zwane campy, są to obozy dla amerykańskich dzieci, jest ich pełno na terenie Stanów, za cały program płacisz około 1700zł ( do września cena promocyjna) później trochę więcej, w cenie masz lot z Warszawy do NYC w obie strony, transfer z lotniska na camp, no i wyżywienie oraz nocleg bo śpisz na tym campie. Zarabiasz chyba około 9 dolarów za godzinę. Jest to naprawdę bardzo fajna sprawa. Tam zajmujesz się dziecmi, pomagasz w kuchni etc.

Zainteresowane osoby niech piszą na priv!!!

Pozdrawiam smile

5

Mail poszedł smile

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » praktyki w us, szukam osób na wakacje 2014

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018