co odpowiadać - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: co odpowiadać

rozstalam się z moim facetem dawno temu, on już kogoś ma, ja jestem sama i jeszcze coś do niego czuję.
Co mam odpowiadać jak ktoś pyta o niego i o nią albo o nich opowiada, zeby nie wyszło, że jestem zazdrosna, że jeszcze coś do niego czuję i że troszkę mnie to boli? Nie chcę też być chamska, chcę, żeby to było zesmakiem i wyczuciem? Co mam odpowiadać jak np ktoś powie, że jest ładniejsza? Co wy odpowiadacie?

2

Odp: co odpowiadać
zaklopotana89 napisał/a:

Co mam odpowiadać jak ktoś pyta o niego

A kto to jest? Znam go?

o nią albo o nich opowiada,

Tristan i Izolda??? Shrek i Fiona hmm
Piękno jest pojęciem względnym, a brzydota ma tą przewagę nad pięknem, że nie przemija wink

zeby nie wyszło, że jestem zazdrosna, że jeszcze coś do niego czuję i że troszkę mnie to boli?

Zazdrość to Cień miłości - a im więcej cienia, tym mniej światła...

Nie chcę też być chamska, chcę, żeby to było ze smakiem i wyczuciem? Co mam odpowiadać jak np ktoś powie, że jest ładniejsza? Co wy odpowiadacie?

Babcia/mama/ciocia zawsze mi mówiła, by używane zabawki oddawać tym, którym gorzej się powodzi...

Mogę być w każdym miejscu na świecie, ale fragment mnie zawsze będzie jezdził opustoszałą autostradą zwaną życiem, sprawdzajac w tylnym lusterku, jak rozmywają się na horyzoncie miejsca i ludzie, których poznałem.

3

to ostatnie słyszałam smile

4 Ostatnio edytowany przez czy jestem? (2013-09-10 00:40:48)

bags napisał/a:

Babcia/mama/ciocia zawsze mi mówiła, by używane zabawki oddawać tym, którym gorzej się powodzi...

a to dobre ja nie słyszałam,

A Ciebie bags podziwiam. Jesteś już " wyleczony"? poukładany?
Czy można coś zrobić dla Ciebie?

no dziś już niestety mam dość, ale jutro( dzisiaj wrócę do tego wątku) Jutro muszę znaleźć jakiegoś lekarza i wziąć się za siebie.

5

czy jestem? napisał/a:

A Ciebie bags podziwiam. Jesteś już " wyleczony"? poukładany?
Czy można coś zrobić dla Ciebie?
no dziś już niestety mam dość, ale jutro( dzisiaj wrócę do tego wątku) Jutro muszę znaleźć jakiegoś lekarza i wziąć się za siebie.

Leczyłem się poniekąd też tutaj dobry rok z góralskim hakiem, a do ułożenia w całość został mi jeden puzzel - rozwód. A materiały i wytyczne typu "koncentrat" lub "toksyka w pigułce" dostałem już do rąk własnych smile
NIe wiem co masz na myśli z tym ostatnim pytaniem smile

Mogę być w każdym miejscu na świecie, ale fragment mnie zawsze będzie jezdził opustoszałą autostradą zwaną życiem, sprawdzajac w tylnym lusterku, jak rozmywają się na horyzoncie miejsca i ludzie, których poznałem.

6

Bardzo dziwny post. Co masz odpowiadać ? ze nie chcesz o tym rozmawiać i tyle

7

Jak piszesz rozstałaś się z facetem dawno temu, gdybym ja była zasypywana pytaniami to bym odpowiedziała krótko, "że ten temat już dawno mnie nie dotyczy" i tyle.
Po co się zagłębiać, każde z Was ma swoje życie, a Ty nie masz obowiązku odpowiadać na pytania.
Co masz odpowiedzieć jeżeli ktoś powie, że tamta jest ładniejsza - OMG a w ogóle ktokolwiek byłby w stanie coś takiego powiedzieć? I to jeszcze bezpośrednio do Ciebie? No, ale załóżmy, że się zdarza, to ja bym zacisnęła zęby i z uśmiechem na twarzy powiedziała: faktycznie bardzo ładna dziewczyna smile - podejrzewam, że więcej bym czegoś takiego nie usłyszała wink

8

zaklopotana89 napisał/a:

rozstalam się z moim facetem dawno temu, on już kogoś ma, ja jestem sama i jeszcze coś do niego czuję.
Co mam odpowiadać jak ktoś pyta o niego i o nią albo o nich opowiada, zeby nie wyszło, że jestem zazdrosna, że jeszcze coś do niego czuję i że troszkę mnie to boli? Nie chcę też być chamska, chcę, żeby to było zesmakiem i wyczuciem? Co mam odpowiadać jak np ktoś powie, że jest ładniejsza? Co wy odpowiadacie?

jeśli jesteś zazdrosna, a nie chcesz żeby to wyszło - to proste kłam, ... a jeśli chcesz by było to ze smakiem, to kłam z uśmiechem na ustach - będzie ze smakiem
chcesz ukrywać swoje uczucia ... bo ... chcesz zachować twarz ... a myślisz że ludzi to interesować będzie tak bardzo? zamiast się nad tym zastanwiać może warto by było zastanowić się odrobinę nad sobą.

Szczęście żonatego mężczyzny zależy od kobiet, których nie poślubił.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018