Wady facetów - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 50 ]

Temat: Wady facetów

Nie ma ideałów, to powszechnie wiadomo. Wyżalmy się i powiedzmy co nas w naszych facetach wpienia, co bysmy zmienić chciały itp. Jak im się to mówi to i tak nic z tego nie robią, więc same się wesprzyjmy smile Wyrzućmy to z siebie smile

On ma koleżankę, której ja nie cierpię i nie chce z nią zerwać kontaktu, a ona sie mizga do niego, robia foty itp.

Ludzie...z każdą minutą zaskakują mnie coraz bardziej smile
Zobacz podobne tematy :
Odp: Wady facetów

ja nie mam faceta ale jak mialam to drażnił mnie tym że jak przyjechał to siedział od 8:00 - 23:00!    zero prywatnosci odpoczynku ... dzien w dzien to samo to było męczące

3

Jeśli usilnie będziemy chciały zmieniać swoich facetów to raczej nic dobrego z tego nie wyniknie. Każdy ma swoje słabości ,my też. Może lepiej będzie jak skoncentrujemy się na zaletach naszych mężczyzn, bo na pewno mają ich wiele. Zbyt duże zwracanie uwagi na wady, tylko je potęguje.

4

ale dlaczego mówić tylko o zaletach?? to jest tak właśnie sie zastanawiałam na nowym wątkiem, bo jest wiele wątków 'kompleksy' , 'jestem brzydka' 'jestem beznadziejna' ' nikomu się nie podobam' a ja chcialam założyć wątek o tym właśnie co w nas jest najlepsze. dlaczego wszystko ma być tylko w jedną strone??

a co do tematu! nie mam faceta, ale jak miałam to mnie najbardziej denerwowało : właśnie brak prywatności, bo od rana do wieczora razem, poza tym ciągle mi pisał smsy a ja już nie mogłam patrzeć na tel, chciałam pogadać z przyjaciółką a co chwile sms wrrrr...

Nigdy Nie Mów Nigdy.Nigdy Nie Mów Zawsze.

5

mi w moim facecie denerwuje to że o byle głupote potrafi zrobić wielki problem, jak mu na przyklad nie puszcze szczurka albo nie napisze eska w ciągu dnia i zadzwonie wieczoriem to jest wielke halo.
nie moge wyjść do koleżanki bo przypadkiem kogoś tam spotkam ( w sensie innego mężczyzne).on mówi że jestem jego skarbem ale ja to widze tylko kiedy jest dobrze, a jak między nami są jakieś spory to wszystko to jest moja wina i tak jest do zawsze. już czasem nie daje rady.

6

nie mam faceta, ale ogólnie w tych istotach denerwuje mnie to, że:
- nie szanują kobiet
-patrzą na nas jak na obiekt seksualny
-duże znaczenie mają dla nich używki i imprezy
-zadają czasem głupie pytania w stylu 5letniego dziecka "co, po co, na co, dlaczego"
-są mało domyślni i mało empatyczni, jeżeli chodzi o kobietę
-ciężko im coś zrobić samemu, a jak już coś zrobią, to szczycą się tym jakby osiągnęli sukces najwyższego stopnia

...

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

7

Heheheh...Tiff - dobre big_smile

Być jak płynąca rzeka...

8

Tiff pojechałaś po majtach:)

...::kochać i kochanym być to słowa dla których warto żyć::...

9 Ostatnio edytowany przez Bliźniaczka22 (2009-06-26 17:57:45)

patrzą się tylko, na siebie, co z tego, że ty nie lubisz kogoś z jego paczki (koleżanki) mu pasuje a to twoja juz sprawa, pewne rzeczy są nie mozliwe, dla mnie jak kocha i sie chce to wszystko jest możliwe

jak jesteś odszykowana itp i gładka to nawet uwagi nie zrwoci zero komplementu itp. za to jak nie jesteś to od razu uwagę zyskujesz.... o co to za zaniedbanie... tak samo jak w malżeństwie z porzadkami i obiadem a co to my? Robot 24 /h?

Ludzie...z każdą minutą zaskakują mnie coraz bardziej smile

10

nie mowia nam cieplych slow, bo uwazaja, że jak powiedza cos raz, to znaczy, że zapamietalysmy to na zawsze wink a nas przeciez trzeba utwierdzać w przekonaniu, że jesteśmy naj wink

Odrzucać i doświadczać.
Sięgać wciąż po nowe.

11

sueno6 napisał/a:

Heheheh...Tiff - dobre big_smile

misiabe napisał/a:

Tiff pojechałaś po majtach:)

dzięki Wam dziewczyny wink no, ale to co pragmatyczne, jest niezaprzeczalne raczej ^^ :*

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

12

no raczej nie inaczej big_smile

- kiedy jest u Ciebie jest bardziej zainteresowany zaopatrzeniem lodówki niż Tobą

...::kochać i kochanym być to słowa dla których warto żyć::...

13

Tiff powiedziała chyba wszystko ! ;D

ale myslicie ze da sie ich zmienic ?

14

mnie denerwowało jak czasem wzbudzał we mnie zazdrosć celowo, lubił mnie tym denerować. lub jak nie odpisywał albo nie oddzwaniał..wrrr..
a najbardziej nie lubię gdy facet nie potrafi byc ze mna szczery:(

nie chcę sie bez sensu snuć, niech coś wreszcie zwali z nóg..

15

nie ma sensu xD

Odrzucać i doświadczać.
Sięgać wciąż po nowe.

16

hmmm... jakoś dziwnie mi się do tego przyznać ale w moim mężczyźnie nie drażni mnie nic. Zaakceptowałam go takim jakim jest i naprawde szczerze kocham Jego wszystkie wady (jeśli takowe w ogóle istnieją wink )

17

Tiff napisał/a:

- nie szanują kobiet
-zadają czasem głupie pytania w stylu 5letniego dziecka "co, po co, na co, dlaczego"
-ciężko im coś zrobić samemu, a jak już coś zrobią, to szczycą się tym jakby osiągnęli sukces najwyższego stopnia

...

bardziej zartobliwe niz prawdziwe, ale troche prawdy w tym jest

Mcrka napisał/a:

hmmm... jakoś dziwnie mi się do tego przyznać ale w moim mężczyźnie nie drażni mnie nic. Zaakceptowałam go takim jakim jest i naprawde szczerze kocham Jego wszystkie wady (jeśli takowe w ogóle istnieją wink )

dobrze widziec, ze sa mozliwe tez pozytywne polaczenia

gratulacje i zycze powodzenia!

18

mnie denerwuje to,ze on 'zawsze ma racje',a mnie jej nigdy nie
przyznaje.Zawsze jak robimy tak jak on chce i pozniej
okaze sie,ze nie mial racji,to nawet mi jej nie przyzna.
Poza tym,nie lubie jak mnie podpuszcza(chodzi o lozko)
najpierw zaczepia,narobi checi,a on wie,ze ja rzadko wychodze z inicjatywa
i na zlosc mi zostawia mnie taka rozochocona.

19

aneks napisał/a:

Jest w tym dużo prawdy, no i to nie było stwierdzone w żartobliwy sposób - nawet nie miałam zamiaru nikogo tu rozśmieszać. Pytanie postawione jasno, toteż moja odpowiedź jednoznaczna- bo tak właśnie jest, tacy są faceci na których trafiam;
nie trafiłam jeszcze na takiego mężczyznę, który miałby cechy różniące od tych, co napisałam. Pozdrawiam i życzę aby takich spotykać jak najrzadziej. tongue

20

Borykałam się z różnymi wadami w moich byłych związkach, również z takimi, o których pisze Tiff i wiem co to oznacza.
Jednak teraz jestem z kimś, komu poza paroma drobnymi wadami nie mogę mieć nic do zarzucenia:)Wreszcie czuję, że dobrze trafiłam:)

"I don't even want to try
to become the one who will save your halo."

21

Tiff napisał/a:
aneks napisał/a:

Jest w tym dużo prawdy, no i to nie było stwierdzone w żartobliwy sposób - nawet nie miałam zamiaru nikogo tu rozśmieszać. Pytanie postawione jasno, toteż moja odpowiedź jednoznaczna- bo tak właśnie jest, tacy są faceci na których trafiam;
nie trafiłam jeszcze na takiego mężczyznę, który miałby cechy różniące od tych, co napisałam. Pozdrawiam i życzę aby takich spotykać jak najrzadziej. tongue

generalizujesz. zycze ci zebys poznala kogos o odmiennych zachowaniach niz te ktore opisalas. powodzenia!

22

- nie mówienie całej prawdy dla mego dobra w jakiś takich drobniejszych sprawach czyli - kłamstwo
- niepunktualność chyba mu się wydawało, że jedynym moim zajęciem było czekanie na Niego
- spanie do południa a nawet dłużej
- brak organizacji czasu, odkładanie wszystkiego na później, najlepiej na jutro
- obowiązkowość ale tylko wtedy kiedy jest przy mnie a tak ma wszystko gdzieś
- faceci chyba nie wiedzą co to wycieranie kurzu ;p
- brak umiaru w spotkaniach z kolegami mógłby siedzieć z nimi do rana
- unikanie trudnych rozmów, ja bym wolała mieć coś z głowy a On wolałby nie poruszać trudnego tematu

"Jedno już wiem jestem silna, jedno już wiem wytrzymam to ... i tylko czasem tracę coś"

23

Dziewczyny przepraszam czy Wy na serio czy to tylko żarty i ironia? Mówicie o prawdziwych facetach czy dupkach plus leniach, którym nie chce się dorosnąć? Jeżeli to Wasi faceci to nic i tylko pogratulować. smile Pokaż mi swojego faceta, a powiem Ci jaka jesteś. smile

24 Ostatnio edytowany przez AVO (2011-03-29 19:54:11)

Tiff napisał/a:

- nie szanują kobiet

...

1. szanują, chamy nie szanują,
2. bo nim jesteście i nie ma w tym nic złego gdy jest okazane z klasą i idzie w parze z miłością,
3. nie komentuje bo mnie to rozbawiło nieco,
4. bo są na ogół prostolinijni, musisz pokazać czasem palcem gdzie Cię boli,
5. to mija z wiekiem w większości normalnych przypadków.

25

AVO napisał/a:

Dziewczyny przepraszam czy Wy na serio czy to tylko żarty i ironia? Mówicie o prawdziwych facetach czy dupkach plus leniach, którym nie chce się dorosnąć? Jeżeli to Wasi faceci to nic i tylko pogratulować. smile Pokaż mi swojego faceta, a powiem Ci jaka jesteś. smile

Mnie bardziej denerwuje absolutne generalizowanie - faceci to, faceci tamto, faceci siamto. Ogólnie "faceci", w domyśle - "wszyscy faceci". Nie zgadzam się na to, bo to tak jakby powiedzieć że kobiety kiepsko radzą sobie za kierownicą (chociaż znam takie które jeżdżą lepiej niż niejeden mężczyzna), albo że blondynki są głupie (a przecież kolor nie warunkuje IQ).

Żeby nie było - mój partner nie jest idealny, ma wady jak każdy człowiek na Ziemi. Ja też mam. I nie wyobrażam sobie, żeby go zmieniać, tak samo jak nie chciałabym żeby on zmieniał mnie. Bo te wady to przecież tylko drobnostki - mam się wściekać że się nie domyślił że mam dziś kiepski nastrój czy że siedział w nocy przy kompie zamiast tulić mnie do snu? Mamusiu, jest tyle innych zmartwień na świecie, dla mnie najważniejsze jest że to jest dobrym człowiekiem - nawet jeśli rozrzuca skarpetki, zasiaduje się w pracy i śpi w wekendy do południa.

26

falka, amen o ile tych "skarpet" nie ma zbyt wiele. smile

27

AVO napisał/a:

falka, amen o ile tych "skarpet" nie ma zbyt wiele. smile

Mi wystarczy żebym nóg nie połamała przy wstawaniu z łóżka wink

28

Wady mojego faceta:są, są, oj są...  ale dziś jest na nocce i nie pamiętam żadnych, bo marzę o tym, żeby wtulić się w niego i zasnąć. Tak sobie myślę, jak to punkt widzenia jest zależny od siedzenia (czy sytuacji) smile

Wiki ur.4.10.2003
Maja ur. 6.04.2007
Patryk termin 17.05.2012

29

hmmm... No więc tak:
-zdecydowanie niepunktualność (podobno baby się spóźniają, tylko dziwne, że to  zawsze ja czekam)
-nie sprzatanie po sobie, a kiedy ja rzuce bluzke, czy spodnie to wielka afera, że nie trzymam porządku
-myślenie, jak to nazwać "tylko w jednej kategorii": ja płace w jednym czasie gotuje piore, planuje zapłatę rachunków, odpisuje na maila. A u faceta o jedną zmianę uszczelki nie mogę się doprosić, bo wszystko pokolei.
-niezdecydowanie. Kobieta się czepia, ale nic dziwnego skoro, na konkretny temat gadamy dniami, a kiedy przyjdzie do realizacji to moze jeszcze wypadałoby to przedyskutować
-lęk przed podejmowaniem "męskich decyzji"- jesli coś trzeba zrobić to trzeba to zrobic zdecydowanie, a nie czaić się.
-strach przed wyrażaniem własnych uczuć i obaw. Przecież facet to facet, nie może okazać swojej słabości.
-nieporadnośc w codziennych sprawach typu: ja tego nie umiem ugotować, ty to zrób (a mnie niby kto uczył gotować-sama kombinuje), kochanie wyprałem czarne rzeczy, ale zobacz pełno takich białych zacieków.... no rozbraja mnie to zupełnie.
-Oszczędność, chociaż powiedziałabym raczej sknera. Oczywiście rozumiem, że trzeba w dzisiejszym czasie zaoszczędzić, ale powinny byc to jakieś przyjemności bez których mozemy się obejść, czy coś w tym stylu, a nie woda, czy jedzienie. Pewnie lepiej iść na piwo z kumplami, czy wydać na worek wojskowy, podziurawiony, poplamiony i cholera wie skąd (dobra nie rozumiem męskiego hobby) i zostawić pustą lodówkę, a po powrocie zapytać: kochanie jest coś zjadliwego.....///// Cisnienie od razu mam jak po kilku głębszych.

Pewnie by się jeszcze znalazło kilka, ale dam sobie na wstrzymanie,bo zaraz jakiś net facet mi tutaj nawtyka:))

Trudno jest odnaleźć w dzisiejszym świecie inspiracje, przysłowiowego kopa, który pozwoli Ci wstać rano-dlatego szukam natchnienia w otaczających mnie obrazach, bo każdy dzień uświadamia mi, że człowiekowi nie można ufać-tylko pies, jako przedstawiciel żywej istoty, który współegzystuje z człowiekiem pokaże Ci w swoich smutnych oczach, co to znaczy prawdziwe oddanie.

30

asiek_110 napisał/a:

hmmm... No więc tak:
-zdecydowanie niepunktualność (podobno baby się spóźniają, tylko dziwne, że to  zawsze ja czekam)
-nie sprzatanie po sobie, a kiedy ja rzuce bluzke, czy spodnie to wielka afera, że nie trzymam porządku
-myślenie, jak to nazwać "tylko w jednej kategorii": ja płace w jednym czasie gotuje piore, planuje zapłatę rachunków, odpisuje na maila. A u faceta o jedną zmianę uszczelki nie mogę się doprosić, bo wszystko pokolei.
-niezdecydowanie. Kobieta się czepia, ale nic dziwnego skoro, na konkretny temat gadamy dniami, a kiedy przyjdzie do realizacji to moze jeszcze wypadałoby to przedyskutować
-lęk przed podejmowaniem "męskich decyzji"- jesli coś trzeba zrobić to trzeba to zrobic zdecydowanie, a nie czaić się.
-strach przed wyrażaniem własnych uczuć i obaw. Przecież facet to facet, nie może okazać swojej słabości.
-nieporadnośc w codziennych sprawach typu: ja tego nie umiem ugotować, ty to zrób (a mnie niby kto uczył gotować-sama kombinuje), kochanie wyprałem czarne rzeczy, ale zobacz pełno takich białych zacieków.... no rozbraja mnie to zupełnie.
-Oszczędność, chociaż powiedziałabym raczej sknera. Oczywiście rozumiem, że trzeba w dzisiejszym czasie zaoszczędzić, ale powinny byc to jakieś przyjemności bez których mozemy się obejść, czy coś w tym stylu, a nie woda, czy jedzienie. Pewnie lepiej iść na piwo z kumplami, czy wydać na worek wojskowy, podziurawiony, poplamiony i cholera wie skąd (dobra nie rozumiem męskiego hobby) i zostawić pustą lodówkę, a po powrocie zapytać: kochanie jest coś zjadliwego.....///// Cisnienie od razu mam jak po kilku głębszych.

Pewnie by się jeszcze znalazło kilka, ale dam sobie na wstrzymanie,bo zaraz jakiś net facet mi tutaj nawtyka:))

Dokładnie niepunktualność-zwariować moża czekając na niego kiedy się spoznia 5 , 10 , 15 minut......

31

Dokładnie niepunktualność-zwariować moża czekając na niego kiedy się spoznia 5 , 10 , 15 minut......

-5, 10 jeszcze moge zrozumieć, ale godzine to juz jest przesada:P

Trudno jest odnaleźć w dzisiejszym świecie inspiracje, przysłowiowego kopa, który pozwoli Ci wstać rano-dlatego szukam natchnienia w otaczających mnie obrazach, bo każdy dzień uświadamia mi, że człowiekowi nie można ufać-tylko pies, jako przedstawiciel żywej istoty, który współegzystuje z człowiekiem pokaże Ci w swoich smutnych oczach, co to znaczy prawdziwe oddanie.

32

asiek_110 napisał/a:

-5, 10 jeszcze moge zrozumieć, ale godzine to juz jest przesada:P

tak jakby nie można było napisać , że będe pozniej to by się nie czekało chciaz jak głupia;P

33

1.bałagan
mokry ręcznik na wannie zamiast na kaloryferze
zużyta golarka w zlewie itd

2.białe skarpetki ubrane do sandałów

3. brak kultury osobistej
najbardziej plucie ,charczenie,mlaskanie przy jedzeniu i bekanie

4.prostackie żarty

5.błędy ort.i stylistyczne
np. "Przyszłem zamiast przyszedłem"

6.brak higieny osobistej
"zapach" papierosów,piwska i potu
brudne paznokcie

7.brak spontaniczności i poczucia humoru

Marzę o kimś kto mi powie "Pakuj się za 1h jedziemy nad morze" big_smile

8.bierne spędzanie wolnego czasu

9.nadmierne przeklinanie

10.upartość

34

a ja nie lubię męskiego focha! Tak wszyscy faceci, lubią rozwodzić się na temat kobiecego focha, ale to pikuś przy ich fochu.

egocentryzmu, pseudo męskie dumy

nie lubię również (chociaż to cecha mojego M.) takiego dualizmu - zrobi jakąś niefajną sytuację, coś spieprzy, a potem jeszcze w taki sposób opowiada historię, że wychodzi na to, że to on był ofiarą losu sad

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska

35

ANETKA3410 napisał/a:

mi w moim facecie denerwuje to że o byle głupote potrafi zrobić wielki problem, jak mu na przyklad nie puszcze szczurka albo nie napisze eska w ciągu dnia i zadzwonie wieczoriem to jest wielke halo.
nie moge wyjść do koleżanki bo przypadkiem kogoś tam spotkam ( w sensie innego mężczyzne).on mówi że jestem jego skarbem ale ja to widze tylko kiedy jest dobrze, a jak między nami są jakieś spory to wszystko to jest moja wina i tak jest do zawsze. już czasem nie daje rady.

Z tego co piszesz wynika iż ni jest on właściwym dla ciebie partnerem.

"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań"
Tadeusz Kościuszko
"Religia jest dla ludzi bez rozumu"
Józef Piłsudski

36

authority napisał/a:
ANETKA3410 napisał/a:

Z tego co piszesz wynika iż ni jest on właściwym dla ciebie partnerem.

Myślę, że ona doceni Twoją radę, szczególnie, że jej post jest sprzed 8 lat.

37

Nie cierpię nieszczerości ! Czasami mi sie wydaje , że maja Nas za glupie , a wrecz jest odwrotnie w większości przypadków. Ooo i oni zawsze maja na wszystko czas nigdy im sie nie spieszy smile.

38

mergi napisał/a:

6.brak higieny osobistej
brudne paznokcie

A ja za to uwielbiam kobiecą konsekwencję.
Sytuacja A: późno wieczorem w łóżku dłoń wędruje po różnych miejscach - czego chcesz? Śmierdzisz potem i siłownią!
Sytuacja B: samo południe, skwar i żar z nieba, chwila odpoczynku w koszeniu trawnika, bo paliwo się skończyło. Na tyłku tylko krótkie spodenki, siedzi, pali papieroska i popija wodę. Ona wychodzi na dwór - jesteś spocony? Tak. Śmierdzisz benzyną? Tak. To jestem gotowa!

Kacie, kacie widzę uśmiech na twej twarzy, proszę powiedz, że mogę odjechać, Jechać wiele mil, mil, mil. O tak, masz wspaniałą siostrę, rozgrzała moją krew, doprowadziła ją do stanu wrzenia aby uratować cię od szubienicy, szubienicy, szubienicy, tak. Twój brat przywiózł mi srebro, twoja siostra ogrzała mą duszę, ale ja śmieję się teraz i ciągnę mocno
I widzę cię dyndającego na szubienicy.

39

Snake napisał/a:
mergi napisał/a:

6.brak higieny osobistej
brudne paznokcie

A ja za to uwielbiam kobiecą konsekwencję.
Sytuacja A: późno wieczorem w łóżku dłoń wędruje po różnych miejscach - czego chcesz? Śmierdzisz potem i siłownią!
Sytuacja B: samo południe, skwar i żar z nieba, chwila odpoczynku w koszeniu trawnika, bo paliwo się skończyło. Na tyłku tylko krótkie spodenki, siedzi, pali papieroska i popija wodę. Ona wychodzi na dwór - jesteś spocony? Tak. Śmierdzisz benzyną? Tak. To jestem gotowa!

big_smile
Zapach potu to nie zapach róż - najwyraźniej po koszeniu trawnika masz
więcej feromonów tongue
Wniosek - zamiast na siłowni zacznij ćwiczyć w domu: trawnik, może przewalenie starych gratów, trzepanie dywanow...
lol

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska

40

A moim zdaniem wady , które mają niektórzy faceci mają też niektóre kobiety. Obydwie grupy mogą na przykład nie dbać o higienę,  zapuścić się,  być Piotrusia panem lub wieczną małą dziewczynką, mogą  zdradzać,  manipulować druga osoba,  być nieodpowiezialna osoba itd.
Także tu bym nienrozgraniczala płci.

41 Ostatnio edytowany przez Averyl (2017-08-06 11:51:37)

rossanka napisał/a:

A moim zdaniem wady , które mają niektórzy faceci mają też niektóre kobiety.

... zdarza się, ale temat dotyczy wad facetów tongue ... może jedyna i niepowtarzalna okazja, by pojechać po całości, wygarnąć najmniejsze winy osobnikom płci brzydszej.

Kiedyś słyszałam takie zdanie, że w naszych partnerach najbardziej nas drażnią... nasze własne wady.

42

Averyl napisał/a:

Kiedyś słyszałam takie zdanie, że w naszych partnerach najbardziej nas drażnią... nasze własne wady.

To już raczej ogółem w ludziach drażnią nas cechy, które sami posiadamy jako swoje wady, też to zauważyłam.

Ale dobrze. Jeśli to temat o mężczyznach to powiem czego ja najbardziej nie lubie:
Piotrusia Pana , faceta, który jest dorosły,  ale tylko metrykalnie, bo mentalnie to duży chłopiec,  nie można na nim polegać,  nie dotrzymuje słowa,  jest egoistyczny, nigdy nie wiadomo czego się po nim można spodziewać, który jak mu coś nie odpowiada to nie rozmawia,  ale zabiera swoje zabawki i odchodzi.

43

Absurdalnością dla mnie jest męskie podejście do miłości.Dla przykładu facet w związku partnerskim w pewnej chwili spoczywa na laurach i....przestaje interesować się jak należy ukochaną, ignoruje jej wcześniej sygnalizowane potrzeby, nie stara się, nie daje jej odczuć jak bardzo jest dla niego atrakcyjna.Bo Panowie zapominają, że każda z nas chce być dla swojego faceta NAJcudowniejsza w jego oczach!!!My pragniemy być ciągle o tym informowane!!!Nie wiem.czemu sądzicie, że skoro kochamy, to wytrzymamy wszystko!A potem, gdy kobieta cierpi i decyduje się rozstać...to mężczyźni dostają NAGLE uświadomienia, nie wiem może meteoryt im spadł na głowę, albo dostali objawienia Pańskiego i zaczynają być zakochani ponownie!I  stajemy się dla nich wspaniałe i mądre i sexowne, a do tego jesteśmy ich miłością życia....tak tylko do jasnej cholerki, czemu tak jest gdy, my od Was już odeszłyśmy.Gdy w naszych głowach powstał już nowy obraz pt....Chrzanić go!Teraz to ja znajdę sobie ...lepszego!

https://youtu.be/W8EM0Cs9r1g

...z najlepszych muzyków sceny Polskiej.

44

Jak dla mnie największa wada, która może wystąpić u mężczyzny, to bycie ofiarą losu - użalanie się nad sobą, zrzucanie winy na świat i otoczenie, upierdliwe narzekanie itp. Taka ogólna płaczliwość i rozmemłanie. U kobiet to też ogromna wada, ale u facetów razi podwójnie. big_smile

"I guess all I can do is embrace the pandemonium; find happiness in the unique insanity of being here, now."

45

cslady napisał/a:

Jak dla mnie największa wada, która może wystąpić u mężczyzny, to bycie ofiarą losu - użalanie się nad sobą, zrzucanie winy na świat i otoczenie, upierdliwe narzekanie itp. Taka ogólna płaczliwość i rozmemłanie. U kobiet to też ogromna wada, ale u facetów razi podwójnie. big_smile

Ooo tak!!! Jest w tym duża pewność racji, taki temat np pt...opowiem wam historię ..właśnie tam przedstawia takiego gościa ciotę:D....A jeśli chodzi o kobiety, to strasznie też, tego nie lubię, a swego czasu pamiętam, tu Milkę, która tkliła się nad swoim stanem, tam też jasno powiedziałam co tym sądzę:D

https://youtu.be/W8EM0Cs9r1g

...z najlepszych muzyków sceny Polskiej.

46 Ostatnio edytowany przez Singlee (2017-08-10 04:03:25)

Moge byc szczera ? ...

- Niemeskie zachowanie (zachowanie malego rozpieszczonego chlopca)
- Zbyt wysokie mniemanie o sobie
- Powierzchowny facet
- Zarozumialosc
- Udawanie ze niby odwazny, a tak naprawde to Tchorz...
- Lalusiowate zachowanie
- Chytrus
- Cwaniak
- Wykorzystywacz, szukajacy naiwnej ofiary
- Chamskie zachowanie wobec kobiety/wobec drugiego czlowieka
-Zbytnia obsesja na pukcie wygladu
-Obgadywanie/widzi przewaznie u innych, tylko nie za bardzo u siebie
-Nieswiezy oddech
-Facet prostacki-przeklinajacy, wyzywajacy ublizajacy kobietom, innym ludziom
-Facet zbyt napakowany/zrobiony na silowni
-Krecone wlosy u faceta
-Niemeska budowa ciala
-Chude nogi
-Zbyt duzy brzuch
-Facet bez wlosow
-Sygnety, lancuchy, tandetne tatuaze
-Facet nie lubiacy zwierzat

47 Ostatnio edytowany przez mallwusia (2017-08-10 09:11:00)

Nieumiejętność i niechęć do rozmawiania o uczuciach i odczuciach  - jesuuu, idzie jak po grudzie i strasznie mnie wnerwia, zwłaszcza gdy są to ważne sprawy i lepiej je obgadać, wyrzucić z siebie, niż miałyby się skumulować i pewnego dnia wybuchnąć.

Z irytujących drobiazgów:         
Zachlapywanie całego lustra, podłogi i umywalki dookoła przy głupim umyciu rąk - no ale to już bardziej mój problem, bo jestem dość pedantyczna.
Skakanie po kanałach pilotem i puszczanie TV na okrągło w tle (lubię ciszę).

I takie śmieszne, ale zauważyłam u prawie każdego faceta, że sraczkują nawet przy głupiej grypie, jakby już prawie mieli umierać big_smile

48 Ostatnio edytowany przez anderstud (2017-08-10 10:24:36)

A moim zdaniem to wszystko są detale bez żadnego znaczenia, a denerwują Was tylko dlatego, że chłop Wam się znudził po prostu.
Już nie jest nowy, tajemniczy, ekscytujący, podniecający i jeszcze tam jakiś jak był na początku, tylko taki zwyczajny i przewidywalny.
Jak poznałem moją żonę, to na samym początku znajomości prowadziliśmy mnóstwo rozmów na temat bycia z kimś w związku
i w trakcie tych rozmów dowiedziałem się na przykład jaki jest Jej typ faceta, co Jej się spodobało we mnie, co Jej się nie podoba,
z jakim facetem chciałaby być, a z jakim być by nie mogła... dodam, że mieliśmy wtedy po 30 kilka lat i oboje już wiedzieliśmy czego szukamy.
Po ośmiu latach małżeństwa kopnęła mnie w dupę i odeszła do kolesia, który pod każdym względem jest moim totalnym zaprzeczeniem,
a nie wdając się w szczegóły to w skrócie chodzący zbiór nieszczęść i wszystkich możliwych wad, jakie tylko może posiadać mężczyzna.
Nagle to wszystko przestało jej przeszkadzać i poszła jak w dym. Wszyscy nasi wspólni znajomi w czoło się pukali co ona w nim widzi
i zapowiadali rychły koniec tej ich wielkiej miłości, ale jak dotąd rok czasu minął i dalej są razem, więc te wady nie są aż tak dokuczliwe chyba.

Nie udzielam rad. Oferuję sarkastyczne uwagi.

49 Ostatnio edytowany przez Singlee (2017-08-10 21:54:17)

Chcialam dopisac jeszcze jedna bardzo wazna rzecz, co z tego ze facet ladny, przystojny jak charakter ma brzydki, zarozumialy, chamski do kobiety,
wywyzszajacy sie, lubiacy stawiac drugiego czlowieka w niezrecznej sytuacji, falszywy itd...)Automaytcznie staje sie brzydki.

50

W moim przypadku jest to;
1. Zazdrość.
2. Nie sprzątanie po sobie "od razu".
3. Przytulanie się jak jest mega spocony fujjjj... a robi to celowo więc jest to kolejna cechą, której nie cierpię - "celowe wkurzanie".

Posty [ 50 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018