czy dobrze zrobiłam..? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » czy dobrze zrobiłam..?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: czy dobrze zrobiłam..?

Witajcie,

w ostatnim czasie udało mi się zakończyć związek, który trwał prawie 10 lat. nawet nie sądziłam, że będę w takim dobrym stanie, ale ta relacja nie była normalna. pełno było drobnych kłamstw ze strony faceta. w dużym skrócie nasza historia wyglądała tak, że byliśmy ze sobą od liceum, trzy lata mieszkaliśmy razem sami, po roku zaczęły się właśnie takie drobne sprawy, typu 'studiuję' a nie studiował (mi to akurat naprawdę nie robiło różnicy, nie każdy musi, byle mówił prawdę), w taki sposób okłamywał też swoich rodziców, lepiej, brał od nich kasę na te rzekome studia wink później jakoś tak zaczęły się problemy z pracą, zakładam dzisiaj, że po prostu nie chciało mu się pracować i dlatego go zwalniali, ale rodzice nie narzekają na finanse, więc pewnie mu dawali pieniążki a ja myślałam, ze pracuje, mieliśmy brać ślub, do którego mieli dokładać jego rodzice, a w ostatnim momencie się wycofali- wtedy byłam na nich wściekła. kiedy po tych trzech latach sytuacja finansowa była zła, moja wypłata nie starczała, nawet z tym co dorabiałam, bo musiałam jeszcze opłacić sobie studia, postanowiłam, że zgodzę się na przeprowadzkę 'na chwilę' do jego rodziców. ogólnie myślę, że zrobiłam z mojej strony wszystko, żeby to ratować, mam czyste sumienie. suma sumarum wyprowadziłam się, wróciliśmy do siebie (o ja głupia, z mojej inicjatywy) ale już się tam nie wprowadziłam, tak sobie mieszkaliśmy osobno będąc razem dwa latka no i powiedziałam dość.

moje pytanie jednak dotyczy czegoś innego..

wczoraj widziałam się z 'niedoszłą-teściową', sprawy zawodowe mnie zmusiły. była bardzo miła, zagadywała mnie, była przy tym też jego siostra, której pytanie gdzie jedziemy na wakacje trochę mnie zdezorientowało, odpowiedziałam, że nie jesteśmy przecież już razem- nic nie wiedziały. ok, nie każdy ma potrzebę zwierzania się rodzinie, ale jego mama poprosiła czy możemy chwilę pogadać. kobieta, która zawsze byłe przede mną kreowana na osobę przekonana tylko o swojej racji okazała się być zupełnie inna. ale zaczęła zadawać pytania. na spokojnie, nie jak na przesłuchaniu. w sensie, czy chodzi do szkoły, czy w ogóle chodził itp. ja się dowiedziałam, że z tym ślubem, to wcale nie było tak, że oni nie chcieli dać tej kasy, ogólnie okazało się że mój eks utrudniał nam kontakty ze sobą, żeby właśnie takie bzdury nie wyszły. Jak wychodziłam od tej kobiety to miała łzy w oczach, strasznie mi głupio, że kiedyś tak ją oceniałam..


i o to chciałam zapytać- czy to dobrze, że jej powiedziałam, że sama nie kłamałam odpowiadając na jej pytania, że nie powiedziałam, że to nie moja sprawa i nie wyszłam?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: czy dobrze zrobiłam..?

Dobrze zrobiłaś, że odpowiadałaś na jej pytania.
Swoją drogą - niezłe ziółko z Twojego ex. Wszystkich okłamywał że studiuje. A po rozstaniu z kimś z kim był 10 lat, nie powiadomił nawet własnej matki że nie jesteście razem. big_smile

3

Odp: czy dobrze zrobiłam..?

wiesz, trzy razy się nabierałam na to że studiuje, raz nawet u jego rodziców troszkę się uniosłam, bo byliśmy na obiedzie i teściu powiedział coś na zasadzie 'ty pewnie i tak nie studiujesz', no i go broniłam wink
a po tygodniu była taka sytuacja, że zapytałam exa dlaczego bilet normalny kupował- stwierdził, że nie ma podbitej legitymacji, za 2 tyg podbije. i teraz taka sytuacja, cyklicznie co 2 tyg- zostawił w dziekanacie, zapomniał, dziekanat zamknięty, kobiety zgubiły, itp. w międzyczasie chowałam wyprane spodnie do szuflady- zgadnij co było na wierzchu? tak, legitka wink a tak go broniłam smile no cóż, też byłam głupia że wierzyłam, później o wszystkim wiedziałam, ale nie chciałam wiedzieć..

wiem, ze on będzie na mnie wściekły, jak się dowie, że wszystko powiedziałam, zachowałam się jak typowy kabel, ale to ona zadawała konkretne pytania, sama z siebie, a ja po tym związku brzydzę się kłamstwem

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » czy dobrze zrobiłam..?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024