Jak mam o Nim zapomnieć i przestać Go kochać?:(( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak mam o Nim zapomnieć i przestać Go kochać?:((

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Jak mam o Nim zapomnieć i przestać Go kochać?:((

Witam. Jestem po rozstaniu z chłopakiem, którego naprawdę kocham i dopiero tak naprawde zrozumiłam to jak Go straciłam:((. Wiem, że to z mojej winy, bo nie doceniałam Go... Poznaliśmy się przypadkiem, zaczął pisać do mnie na fb, ale zlewałam Go, bo jest ode mnie rok młodszy. Po dwóch miesiącach spotkaliśmy się u koleżanki na 18. Było super, cały czas się razem bawiliśmy...byliśmy razem na sylwestrze i zaczeliśmy się spotykać...było cudowniee, zakochałam się i on też(widać było, że mu zależy, bardzo się starał):(((potem jego koledzy zaczęli mówić mi, że przeze mnie się strasznie zmienił, że nie chce się z nimi spotykać, bo ja mu wszystkiego zabraniam(mimo, że tego nie robiłam)...no i zaczęłam się obrażać na niego nie mówiąc o co, ciągle miałam do Niego pretensje, bo słuchałam tego co mówią mi inni,widywałam się z jego kolegą często, bo przyjeżdzał do mojego kuzyna i to mu przeszkadzało... no i przy jego kolegach powiedziałam, że mi nie zależy...Zaczęły się kłotnie i pretensje.Niedawno na dyskotece podszedł do mnie, żeby pogadać, a ja poszłam bawić się z Jego najlepszym kolegą i wtedy napisałam mu, że żałuje ze go poznałam:(((przeprosiłam za to, ale nie chce gadać ze mną...i wiem, że poznał jakąś dziewczynę:(((jak mam o Nim zapomnieć i przestać kochać??? Pomóżcie Proszę...

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez HrabiniaDePompadur (2013-05-14 13:53:33)

Odp: Jak mam o Nim zapomnieć i przestać Go kochać?:((

Zapomnieć na pewno o nim nie zapomnisz, bo stanowi pewien etap Twojego życia. Miłość niedoglądana i niepielęgnowana z czasem obumiera, także weź swoje uczucia, rozterki, na przeczekanie, i wyciągnij wnioski na przyszłość, aby nie miotać się w kolejnym związku tak, jak robiłaś to w tym.

3

A jak Ty bys sie poczuła jak on by Tobie cos takiego powiedzial i tak zrobil? Udowodnilas mu, że Ci wcale nie zalezy. Nie docenialas tego chlopaka i teraz inna go ma.

4

Tylko jak to przeczekać??? Już sama nie wiem... Chciałabym walczyć o Niego, ale nie potrafie:(((Nie wiem, jak dać mu do zrozumienia, że ja naprade Go kochałam, tylko nie umiałm tego pokazać:((

5

Zagubiona Ola napisał/a:

A jak Ty bys sie poczuła jak on by Tobie cos takiego powiedzial i tak zrobil? Udowodnilas mu, że Ci wcale nie zalezy. Nie docenialas tego chlopaka i teraz inna go ma.

No tak:(( Wiem, że byłam głupia, ale za późno to zrozumiałam:((

6 Ostatnio edytowany przez HrabiniaDePompadur (2013-05-14 13:59:10)

Jasne, że możesz o niego zawalczyć, tylko że to co dla Ciebie będzie walką o jego uczucia i obecność, dla niego będzie zwykłym nastręczaniem. On ma inną dziewczynę, układa sobie życie od nowa, więc może weź z niego przykład ? Może zacznij uprawiać jakiś sport ? Wiem sama po sobie, że wtedy człowiek nie ma ochoty myśleć.

7

moze popros go  zwykla rozmowe. Nie przepraszaj, nie wypominaj tylko normalnie z nim porozmawiaj. Moze on tez za Toba teskni tylko urazilas jago meska dume. Skoro mu zalezalo i sie staral to nie wierze, że nagle przestalo mi zalezec i nic juz nie czuje. Mysle, że on tez cierpi tak jak Ty. Jesli naprawde go kochasz to serce podpowie Ci jak walczyc

8

Tylko, że Jego znajomi twierdzą, że on nadal czuje coś do mnie:(a ta dziewczyna to na pocieszenie i żeby zrobić mi na złość...

Mnie by bardziej interesowało, co on twierdzi.

10

Zagubiona Ola napisał/a:

moze popros go  zwykla rozmowe. Nie przepraszaj, nie wypominaj tylko normalnie z nim porozmawiaj. Moze on tez za Toba teskni tylko urazilas jago meska dume. Skoro mu zalezalo i sie staral to nie wierze, że nagle przestalo mi zalezec i nic juz nie czuje. Mysle, że on tez cierpi tak jak Ty. Jesli naprawde go kochasz to serce podpowie Ci jak walczyc

Tylko boję się tego, że on mi odmówi tej rozmowy i że się poniże:(( No własnie ja też zastanawiam się czy tak nagle mogło mu minąć to co do mnie czuł, że tak nagle przestało mu zależeć, pomimo że tak bardzo się starał żeby być ze mną... Tylko nie wiem czy próbować od razu walczyć, czy odczekać trochę czasu...

11

HrabiniaDePompadur napisał/a:

Mnie by bardziej interesowało, co on twierdzi.

Tylko nie wiem, jak się dowiedzieć, co on twierdzi...

12 Ostatnio edytowany przez Prawy (2013-05-14 14:42:36)

SmutnA377 napisał/a:

wiem, że poznał jakąś dziewczynę:(((jak mam o Nim zapomnieć i przestać kochać??? Pomóżcie Proszę...

Jak mnie to rozwala. Pojawia się w jego życiu inna i NAGLE sobie uświadamiasz jak BARDZO go KOCHASZ!!!! Gdzie była ta Twoja zaje**sta miłość gdy pisałaś mu, że żałujesz tego, że go poznałaś??!  Ale dobra, nie mój cyrk. Po tym co mu nagadałaś nie dziwię się, że woli zająć się inną. Nawet jeśli to taki plasterek na rany, które nazadawałaś, to takie plasterki bywają skuteczne. Jak chcesz "walczyć" o niego to lepiej dumę schowaj sobie w buty na jakiś czas i zacznij działać. Licz się z tym, że możesz zostać odtrącona, ale jeśli tak bardzo "kochasz"..

lubię poznawać nowe cycki

13

Prawy napisał/a:
SmutnA377 napisał/a:

wiem, że poznał jakąś dziewczynę:(((jak mam o Nim zapomnieć i przestać kochać??? Pomóżcie Proszę...

Jak mnie to rozwala. Pojawia się w jego życiu inna i NAGLE sobie uświadamiasz jak BARDZO go KOCHASZ!!!! Gdzie była ta Twoja zaje**sta miłość gdy pisałaś mu, że żałujesz tego, że go poznałaś??!  Ale dobra, nie mój cyrk. Po tym co mu nagadałaś nie dziwię się, że woli zająć się inną. Nawet jeśli to taki plasterek na rany, które nazadawałaś, to takie plasterki bywają skuteczne. Jak chcesz "walczyć" o niego to lepiej dumę schowaj sobie w buty na jakiś czas i zacznij działać. Licz się z tym, że możesz zostać odtrącona, ale jeśli tak bardzo "kochasz"..

Ale jak mam walczyć???Ja żałuje bardzo tego co mówiłąm i w ogóle, nie zdawałam sobie sprawy z konsekwencji:(

14

No POGADAJ z nim. Tylko nie ciśnij, żeby gadać "o was" tylko normalnie, na luzie. Wybadaj jaki jest jego stosunek do Ciebie. A jak będzie zamknięty i niezbyt skory do rozmowy to daj mu spokój na jakoś czas i znów zagadaj. A i tak nie wierzę w tą "big love", którą nagle poczułaś. Żal Cie ogarnia, że chłopak zamiast płakusiać po Tobie znalazł sobie inną dupe big_smile

lubię poznawać nowe cycki

15

To nie jest tak, że ja dopiero teraz zaczęłam Go kochać... Kochałam Go jak byliśmy razem, tylko wydawało mi się, że wystarczy, że to on się będzie starał skoro mu zależy...

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak mam o Nim zapomnieć i przestać Go kochać?:((

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018