Pierwsza prawdziwa miłośc na odległość. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Pierwsza prawdziwa miłośc na odległość.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Pierwsza prawdziwa miłośc na odległość.

Moja przyjaciółka poznała chłopaka dwa lata temu, który przyjechał do swojej babci na wakację. Poznali sie przez przypadek, a dokładnie ten chłopak był związany z jej przyjaciółką. Na początku w ich związku był kryzys, a wieć Monika chciała im pomoć. Nie wiedziała w tedy, że jak zacznie rozmawiać z chłopakiem swojej przyjaciółki to się w nim zakocha..
Dzień za dniem mijał a tematem ich rozmow juz nie była miłość jego do przyjaciółki Moniki. Co raz lepiej się poznawalim, chodzili ze sobą na spacery. Wakacje się kończyły, a chłopak musiał wracać do domu. Mieszkał w Krakowie, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt  kilometrów od małej miejscowości, gdzie mieszkała Monika. Rafał zerwał z Martyną, pożegnał się z Moniką i wyjechał do swojego miasta. Przez pół roku rozmawiali ze sobą przez Internet [czyt. Monika i Rafał], dzwonili do siebie co weekend. W końcu Monika nie wytrzymała i wyznała Rafałowi miłość, a on był z tego powodu bardzo szczęśliwy, bo czuł do niej to samo. Nie wiedzieli jednak w tedy, że Martyna stanie im na drodzę. Chociaż tego problemu pozbyli się bardzo szybko. Rafał powiedział, że nie chce jej znać, a Monika ze złości niszczyła dziewczynie powoli życie. Najważniejesze żeby byli ze sobą i tu właśnie zaczynały się schodki. Mieli podobne do siebie charaktery i co raz rzadziej się dogadywali. Kłótnie były o byle o co.. Rafał z nią zerwał, a ona strasznie go kochała, wręcz nie mogła bez niego żyć.. Popadła w nałogi: piła, paliła, nawet zaczęła się ciąć. Nie chciała go stracić, chociaż wiedziała ze ten chłopak jest skonczonym idiotą... Ten problem trwa do dziś Monika dalej nie wie co ze sobą zrobić ma, a w jej głowie pojawiają się myśli samobujcze. Powiedziała mi o swoim problemie, a ja jej nie potrafie pomoc, a nie umiem już patrzeć jak ta dziewczyna wykańcza się przez chłopaka, który totalnie zaczął ją olewać i nie sarać się, który wszystko zostawił na jej głowie i powiedział, że taką dziweczynę jak ona ma daleko gdzieś..

Dlatego zwracam się z proźbą o wyrażeniu swojej opini na temat tej miłości... Proszę o porady, bo boję się co Monice przyjdzie do głowy kolejnego dnia... sad

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pierwsza prawdziwa miłośc na odległość.

Moze spróbuj porozmawiać z Rafałem? Pomóż jej znaleźć jakiś cel w życiu. Poszukaj w waszej miejscowości jakiegoś schroniska czy wolontariatu i wciągnij w to Monikę, pomoc innym bardzo wciąga, i wyciąga z rożnego rodzaju depresji, problemów itd. (Skąd ja to znam...) Może jej sie spodoba, przestanie myśleć o swoich problemach tylko zajmie sie problemami innych. A wtedy jej same znikną. Wydaje mi sie ze to mogłoby byc dobre rozwiązanie.

Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
Cieszyć się bez powodu, Być ciągle czymś zajętym i Domagać się - ze wszystkich sił - Tego, czego Pragnie.

3

jeny co za facet z niego, jak najszybciej musisz pogadać z tą Moniką skaoro tak łatwo sie rozstał ze swoja byłą i teraz z Monika to wyraźnie widać co za dupek z niego, i jeszcze za nic ma że Monika ma takie myśli. Pogadaj z nim powiedz czy ma chęć mieć na sumieniu Monikę może to mu jakoś da do myślenia a tę Monikę powinnaś wziąść na piwko lub coś i oświecić ją lub niech idzie do psychiatry lub psychologa. Żeby tak rozpaczać po takim głupku? Sorki ale to już przesada, pewnie jesteście młode a naprawdę on nie jet jedynym facetem na świecie i napewno Monika znajdzie sobie lepszego i kto wie może i bliżej lub ze swej miejscowości.

Ludzie...z każdą minutą zaskakują mnie coraz bardziej smile

4

Tak.. Jak bym mogła porozmawiać z nim to może by to coś pomogło i nawet jej zaproponowałam, że moge z nim pogadać. Tylko, że ona sie nie zgodziła ..
A kiedy chce ją gdzieś wyciągnąc gdzieś, to ona mówi że nie ma ochoty i że woli posiedzieć w domu
A z jej ust często można usłyszeć w takiej sytułacji : TO NIE MA SENSU [chodzi tu o spotkanie, rozmowe, rozrywkę]
Tak, ja już jej tyle razy przemawiałam do rozumu i nawet po częsci zreozumiała, tylko jest jeden problem ONA GO BARDZO KOCHA I NIE MOZE BEZ NIEGO ZYC [tak to okresle] i to jej najgorsze bo ona ma ciągłe nadzieje ze bedzie z nim szczęsliwa.

5

dziewczyny są najgłupsze, kiedy właśnie facet je olewa, one najbardziej chcą z nim być i zrobią wszystko.
zajmij ją czymś, nie daj jej czasu na myślenie o nim, weż na impreze, gdziekolwiek, pokaż jej że może się bawić bez niego i że też tak może być fajnie.
pije pali tnie się... skąd ja to znam... z cięcia wyrosłam z czasem, picie pozwala jej zapomnieć to dobry na kilka razy, pali niech pali jeśli to lubi, może to nie tylko zwiazane z tym chlopakiem...
najważniejsze po prostu z nią bądź!

Nigdy Nie Mów Nigdy.Nigdy Nie Mów Zawsze.

6

Staram się być i to jak najczęściej, tylko że ona i tak zostaje sama bo mieszka kilka kilometrów ode mnie i to jest najgorsze, że jestem jej przyjaciółką i nie potrafie jej pomóc . ; (

7

Proponowałabym żeby Monika poszła do psychologa, ale wiem, że zaproponowanie tego mogłoby ją urazić. Nie przestawaj proponować jej wspólnych wyjść, najlepiej by było, gdyby zajęła się jakimś hobby. To by jej pomogło chociaż na trochę zapomnieć o tym chłopaku. Jeśli Monika nie zrozumie pewnych spraw, to jej nie pomożesz. Jeśli trzeba przetłumacz jej to wszystko raz jeszcze. Nie lituj się nad nią, jeśli trzeba to na nią krzycz. Nie może się nad sobą użalać, bo to będzie prowadziło tylko do coraz gorszej sytuacji. Na mnie taka "terapia wstrząsowa" kiedyś podziałała. I jestem wdzięczna, że jej użyto.

Chodzić swoimi ścieżkami...

8

Taa psycholog ona by nawet nie chciała o nim słyszeć ..

9

"Tak.. Jak bym mogła porozmawiać z nim to może by to coś pomogło i nawet jej zaproponowałam, że moge z nim pogadać. Tylko, że ona sie nie zgodziła .."

Kiedyś ona rozmawiała z tym chłopakiem jako przyjaciółka jego dziewczyny. I jak to się skończyło, wiesz. Nic dziwnego, że teraz ona nie chce, aby jej przyjaciółka z nim rozmawiała.

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZWIĄZEK NA ODLEGŁOŚĆ, MIŁOŚĆ PRZEZ INTERNET » Pierwsza prawdziwa miłośc na odległość.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018