niedomknięta sprawa popadłem w depresje,mam myśli samobójcze - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » niedomknięta sprawa popadłem w depresje,mam myśli samobójcze

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: niedomknięta sprawa popadłem w depresje,mam myśli samobójcze

Witam wszystkich.Mój problem zaczoł się około dwa lata temu byłem rok z kobietą która bardzo kochałem,rozstaliśmy się z jej winy zdradziła mnie i potraktowała jak śmiecia.Mineło tyle czasu,a ja wciąz nie potrafie o niej zapomnieć pomimo tego co mi zrobiła tęsknie za nią,ona ma już innego chłopaka ja jestem sam od tamtego rozstania.Myśle że popadłem w depresje potrzebuje pomocy nie wiem co mam ze sobą zrobić wciąz wspominam,rozmyślam doszukuje sie prawdy wyjaśnienia dlaczego tak się stało że mnie zostawiła przecież nic złego jej nigdy nie zrobiłem,zadaje sobie pytania czy naprawde ona mnie kochała nie rozumiem np takiej sprawy.Poznaliśmy się przez chłopaka z którym miała przelotny seks,pisałem z nią i gdy się o tym dowiedziałem zerwałem kontakt na 3 miesiące pisała że mnie kocha itd.prosiła żebym się odezwał,sie odezwałem i tak sie zaczeło,niedawno dowiedziałem się że pisząc do mnie wtedy spotykała sie i była  z innym do niego również pisała że go kocha,spotykała się z nim uprawiali seks i będąc z nim wciąz pisała do mnie nie potrafie tego zrozumieć?Gdy sie spotkaliśmy zapewniała mnie że od czasu w którym miała ten przygodny seks z moim kolegą tj.6 miesięcy nie miała nikogo i czekała tylko na mnie okłamywała mnie dlaczego tak robiła jak myślicie byłem tylko jej zabawką?Popadłem w obsesje sam sobie z tym nie poradze to była moja pierwsza dziewczyna w życiu,nie moge znieść faktu że mnie zdradziła i tak poprostu ma już innego zapomniała o mnie nie wyjaśniliśmy sobie wszystkiego do końca.Mam pytanie myślicie że ona moze myśleć o mnie wgl?Dowiedziałem sie również że obecnego chłopaka wcale nie kocha wiec po co z  nim jest co mam zrobic jak mam dalej teraz żyć,wszystko stało się dla mnie obojętne nie uśmiechnołem sie ani razu od kiedy dowiedziałem sie o tej zdradzie,ja sobie w ten sposób to wszystko tłumacze że jestem brzydki i dla tego mnie zostawiła,wszystko by mi pasowało tylko w takim bądz razie dlaczego była ze  mna rok w związku czy wina lezy po mojej stronie?Boje się na dwór wyjść unikam ludzi,boje się że ją spotkam miałem iść do lekarza mam pewne powazne problemy nie poszedłem tylko dlatego że szpital znajduje sie w mjejscowości w której ona mieszka nie wiem co bym zrobił jak zobaczyłbym ja z tamtym.Próbowałem nawet zapomnieć w sposób taki że szukałem kogoś innego załozyłem kilka portali internetowych i niestety lipa z żadną kobietą nie potrafiłem się dogadać wszystko sie ładnie rozkręcało do czasu aż miałem dac numer telefonu.Boje się że teraz to juz nigdy nie będe szczęśliwy myślałem nawet ostanio nad samobójstwem,powstrzymuje mnie tylko fakt że mam bliskich których kocham niechce sprawić im przykrości bo gdyby nie oni nie wachgałbym sie wcale.Straciłem sens życia pogubiłem sie w tym wszystkim gdy kłade sie spać spoglądam na nasze wspólne zdjęcia i poprostu płacze ciagle winiąc tylko siebie mój wygląd,mogłem być lepszym dla niej strałem się co prawda bardzo ale chyba to bardzo nie wystarczyło,dodam tylko że środowisko osób w jakim się znajduje i znajdowałem wtedy była przeciwko tej miłości miało to duuuży wpływ na nasza relecje chodzby spotkania których mogłobyć więcej gdyby nie osoby trzecie które ciągle mi stawały na drodze czuje się winny temu wszystkiemu.Kocham ja i jednocześnie nie nawidze za to co mi zrobiła nie rozumiem tego wszystkiego proszę o pomoc niech ktoś trzezwym okiem oceni moją sytułacje.

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: niedomknięta sprawa popadłem w depresje,mam myśli samobójcze

Cóż mogę powiedzieć, że poza paroma szczegółami mam sytuację właściwie identyczną z tym, że dużo świeższą. Wszyscy radzą, że czas leczy rany... podobno wysiłek fizyczny też pomaga... jeśli Cię to pocieszy to nie jesteś sam. Mam takie same odczucia, też miewam myśli samobójcze, mimo, że to ja jestem ofiarą to również popadam w poczucie winy, co chwilę zadaje sobie sam pytanie, czy mogłem zrobić coś lepiej... inaczej, żeby to się potoczyło inaczej. Nie wiem, myślę, że nie ma na to uniwersalnego lekarstwa. Jednym przechodzi szybko, inni męczą się latami, a jeszcze innym nie przechodzi nigdy. Ale powiem Ci kolego, że ten czas jednak rzeczywiście robi swoje, bo po 3 miesiącach od rozstania jestem nadal w totalnej rozsypce, ale czuć już pewne zmiany, także może coś w tym jest. Trzymaj się tam!

Strach to ciemna strony Mocy. Strach wiedzie do gniewu, gniew do nienawiści, nienawiść prowadzi do cierpienia. - Mistrz Yoda

3

Odp: niedomknięta sprawa popadłem w depresje,mam myśli samobójcze

Uwierz mi, jeśli zdradziła to nie ma nad czym rozpaczać, niektóre kobiety już takie są, niezdolne do wierności i po prostu lubiące rozkładać nogi przed kolesiami. Miałeś pecha, że trafiłeś na taką. Wiem jak się czujesz, bo sama mam myśli samobójcze po rozstaniu, tylko że mnie nikt nie zdradził i ja naprawdę mam o co wylewać łzy. Gdyby facet mnie zdradził, oszukiwał, z miejsca bym go znienawidziła, zrobiła laleczkę voodoo i zniszczyła go, chociaż w taki symboliczny sposób, jednego dnia bym za nim nie płakała, taki mam charakter. Tobie też to radzę. Na pewno młody jesteś, masz czas żeby kogoś jeszcze poznać, ja mam 35 lat i mi się życie posypało, to jest dopiero dramat ! Jak naprawdę nie wytrzymujesz to idź do psychiatry po jakieś leki uspokajające, przeciwlękowe, one naprawdę pomagają. A rada na przyszłość - nie bądź za dobry, stawiaj granice i miej honor. Nie daj sobie wchodzić na głowę. Nie opłaca się.

Reklama

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » niedomknięta sprawa popadłem w depresje,mam myśli samobójcze

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018