Jak wprowadzić więcej pikanteri w łóżku? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Jak wprowadzić więcej pikanteri w łóżku?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Jak wprowadzić więcej pikanteri w łóżku?

Witam, zazwyczaj z żoną kochamy się spokojnie, ale ona zaproponowała mi, żebyśmy robili to ostro, agresywnie a zarazem seksownie. Nie bardzo wiem co robić? Może jakieś ciągnięcie za włosy, wykręcanie rąk do tyłu podczas seksu na pieska, seks hiszpański? Pomocy. Anal nie wchodzi w grę:P

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak wprowadzić więcej pikanteri w łóżku?

Ciąganie za włosy na początek to kiepska myśl, ale złapać za włosy możesz jak najbardziej. Wszystko trzeba stopniować. Po prostu bądź bardziej zdecydowany, dosadny, użyj więcej siły. Bez większej kozery po prostu powiedz, że chcesz ją wziąć tu i teraz, bo jesteś na nią napalony. Przyciśnij do ściany, pocałuj, odwróć i weź ją od tyłu, mocno chwyć za biodra, daj klapsa. Ewentualnie weź ją na kuchennym blacie czy na stole.

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

3

Zapytaj swoją żonę o szczegóły. Trudno tutaj gdybać, co też mogła mieć na myśli i co lubi, a nienajlepszym pomysłem byłoby wykorzystywanie pomysłów z forum bez zapytania samej zainteresowanej o jej preferencje i potrzeby.

4

Moja luba też chciała więcej pikanterii i pierwsze co wpadło mi do głowy to właśnie delikatne ciągniecie za włosy jej się spodobało i to bardzo więc nie można powiedzieć że jest to kiepski pomysł zależy od tego co się lubi wystarczy porozmawiać. Dodam że lekkie klapsy w pupe są też mile wskazane przynajmniej w moim przypadku.

5

ochkarol2 napisał/a:

wykręcanie rąk do tyłu podczas seksu na pieska,

Z wykręcaniem rąk do tyłu bardzo uważaj, łatwo uszkodzić staw barkowy, mówię serio smile

6

Osobiście też tak powiedziałam mojemu Ukochanemu, chodziło mi dokładnie o to aby zawiązał mi oczy, lub ręce i nogi, a najlepiej żeby wszystko to jednocześnie i do tego do uszu włożył mi słuchawki. Na pewno miałabym wtedy wyostrzone zmysły i seks był by o wiele pikantniejszy ;>

Każdego poranka dostajemy szanse na nowe życie i to od nas zależy czy zaświeci słońce.  Pomimo chmur walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach, a słońce świeci ponad nimi wink

7

Pikanterii dodaje odrobina papryki, którą można natrzeć miejsca intymne, będzie HOT, albo pocałunki z chilli w ustach - Very HOT wink

A tak poza tym, to bierz się za nią zdecydowanie. Kobiety lubią czuć silnego mężczyznę, a nie zawsze wrażliwca na maksa. Musisz wyczuć moment jak nachodzi ją ochotka, wtedy rozkazuj jej, co ma robić i niech robi to porządnie, bez lipy. Mów jej na ucho słowa jakie nie mówiłeś dotąd, krótkie, proste, dosadne zdania. Wykaż agresji trochę, zdejmij majtki jej, każ się wypiąć i porządnie tymi majtkami obkładaj ją przez tyłek. No jest mnóstwo rzeczy, tylko chcieć. Widać twoja kobieta nie chce czuć się w łóżku jak aniołek, a jak diablica, to niech się tak czuje.

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

8

pikanteria w łóżku jest potrzebna,  choć pod wieloma kołderkami jej nie ma.

aby była pikanteria dwoje ludzi musi sobie ufać i lubić się bawić:)

wielu ludzi boi lub wstydzi się stanąć przed swoją partnerką czy partnerem i zrobic cos nie codziennego, dziwnego ale sexownego i podniecajacego...

ja jestem osoba odważną i  lubie rożne experymenty.

ale ten tekst z wyginaniem rąk do tyłu mnie rozśmieszył smile

jak wprowadzić pikanterie? to bardzo proste.
-klapsy ozywiście  z umiarem są skazane
- lekkie pociaganie za włosy jak najbardziej
- swińskie słówka typu: teraz będziesz moją dz...ką,  ruszaj maleńka itd.
-zdecydowane ściskanie piesi ,pośladków bioder

sex nie tylko musi być w łóżku- wprowadźcie  sex na stojąco, przy ścianie , na stole , pod prysznicem

a żeby było ciekawiej w ciągu dnia wyślijcie sobie pare pikantnych smsków dzięki którym  nie będziecie mogli się doczekać wspólnego wieczorku;)

9 Ostatnio edytowany przez ochkarol2 (2013-04-03 22:59:20)

Dzięki za radę, dziś odebrałem żonę od koleżanki wieczorkiem i w drodze powrotnej powiedzialem ze chce tu i teraz ja zerznać w samochodzie i zjechaliśmy do lasku i tam właśnie ostro się z nią kochałem, bardzo się to jej podobało i mi zresztą też. Były klapsy, było trzymanie za włosy, pikantne słówka... smile Była totalnie zaskoczona bo zawsze kochaliśmy się klasycznie w łózku smile:)

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Jak wprowadzić więcej pikanteri w łóżku?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018