Dlaczego mężczyźni są tacy dla kobiet? Musiałam to z siebie wyrzucić - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Dlaczego mężczyźni są tacy dla kobiet? Musiałam to z siebie wyrzucić

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 44 ]

1 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-03-11 01:01:14)

Temat: Dlaczego mężczyźni są tacy dla kobiet? Musiałam to z siebie wyrzucić

Czesto jak czytam wypowiedzi facetów na forum na temat sexu to smiem twierdzic ze sa gorzej jak zwierzeta i ostatnie prostaki. Coraz czesciej trafiam na temat typu ze ktos pisze ze kobieta nie chce mu dac w tylek ,a ktos inny odpisuje ,,to bierz wulgaryzm za klaki i na sile''. Albo biedne dziewczyny pisza ze odczuwaja bol przy stosunku analnym (co jest normalne) a ich ,, partner '' nie zwraca na to uwagi , i mimo odmowy zmusza dziewczyne do tego... albo ze facet ,, powinien '' dominowac i robic z kobieta w lozku co mu sie podoba ,jak z dmuchana lalka ,a jak mu odmowi to nie jest niczego warta. Tak faceci twierdza.
W zyciu osobistym tez poznalam pare mlodych kobiet co byly zmuszane do roznych ochydnych rzeczy w seksie ,a nie chcialy odmowic bo przeciez go kochaja i bylo by mu przykro. Facet np. ja bil jak nie chciala mu zrobic loda i wyzywal od k... i ze ma to zrobic bo jak nie to jutro juz nie beda razem a pozniej sie jej spuscil na twarz.
A inny przypadek to koles zmuszal moja znajoma do anala ,powiedziala ze nie chce ,ale bala sie dalej odmawiac i robili to czesto. Ona mowila ze ja boli i ze zaraz nie wytrzyma a on ,,wytrzymasz s...''. Moji niektorzy znajomi plci meskiej tez opowiadali ze maja kolegow lubiacych takie ekscesy , ponizajacych swoje partnerki i szantazujacych je.
Dla mnie to jest chore. Mam 20 lat ,szczerze boje sie zwiazkow i facetow. Jak mnie by cos takiego spotkalo to nie zastanawialabym sie ani minuty ,tylko dostal by w morde. A jakby oddal to przyszlabym z przyjaciolmi by go przekopali jak psa. I oczywiscie bym go zostawiła.
Nie rozumiem dziewczyny co wy widzicie w nich ,przeciez to sa zwykle chamy i wulgaryzm !!! Taki przeciez na pewno nie kocha swojej kobiety traktujac ja w ten sposob.
Zastanawiam sie czy islamski punkt widzenia ze kobieta jest nikim opanowal caly swiat. Bo sa tez faceci co potrafia bic bo zupa im nie smakowała.
TO NIE JEST PROWOKACJA ! Naczytalam sie roznych forum i nasluchalam opowiesci i poprostu  musialam to z siebie wyrzucic.
W tych czasach to chyba lepiej jest miec sponsora niz faceta ,bo przynajmniej jakis pozytek z tego jest ,a kazdy facet usunięte przez moderatora!!!

Oto przykady :
http://www.netkobiety.pl/t40736.html

spam

i jeszcze bylo tego duzo ,duzo wiecej.. inni pisali ze dostaje od nich po papie za kazde brzydkie slowo i sie na to godzi. znalazlam nawet fora gdzie pisali ze maja ochote na swoja corke.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dlaczego mężczyźni są tacy dla kobiet? Musiałam to z siebie wyrzucić

Obrazasz facetow,piszesz o marginesie.

3

Pisze o tym co czytalam w internecie na forach glownie na roznych stronach. Moge przytoczyc linki jak nie wierzycie...

4

Julka, no właśnie, nasłuchałaś się i naczytałaś. Szkoda, ze teraz wszystkich wrzucasz w jeden garnek i uogólniasz, sprowadzasz wszystkich facetów do typów, którzy maja niemal za nic swoje dziewczyny i tylko ich przyjemność się liczy. Trochę to nie w porządku. Jest tu wiele Kobiet, dla których partnerzy są czuli, kochający i komunikujący swoje potrzeby za pomocą rozmowy a nie jednostronnego stwierdzenia niepodlegającego dyskusji. Tak jak wspomniał mayk222, pieszesz o marginesie.

Wszechświat, to moje największe marzenie...czyli jednak są rzeczy niemożliwe.

5

Hola hola stop! Nie uogólniajmy i nie wrzucajmy wszystkich facetów do jednego worka smile Przykro, że w twoim otoczeniu są właśnie takie świnie i że przez to co zaobserwowałaś boisz się związków i facetów. To niewątpliwie wywarło jakiś uraz w twoim patrzeniu na chłopaków. Ale to nie prawda, że każdy facet taki jest. Ja się z takimi nie spotkałam - mój chłopak (i każdy były też) jest bardzo wyrozumiały jeśli chodzi o sprawy intymne. Chłopaki moich koleżanek również. Oczywiście, że spotyka się też takich, o jakich piszesz - ale są to po prostu niedojrzali, NIEZAKOCHANI faceci, którzy traktują dziewczyny przedmiotowo. Facet, który kocha nigdy nie zmuszałby swojej kobiety do czegoś czego ona nie chce i nigdy nie sprawiałby jej bólu... Musisz znaleźć faceta, który zmieni twój pogląd na ich temat smile

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

6

Julka, bez przesady, ale to nie są normy wyjęte z codzienności.
To są skrajne sytuacje, najgorszych typów, którzy mają kobiety za nic.
To przemoc fizyczna, psychiczna i seksualna.

Nie rozumiem, dlaczego jednak są kobiety, które na to się godzą.
Uważam, że one same widocznie są dla siebie nikim, bo nie potrafię tego racjonalnie wyjaśnic.

Seks jest przecież przyjemnością, a każda inna jego forma podbiega pod gwałt.

I nie wszyscy mężczyźni są tacy. Gdyby tak było to zamarły by prawie wszystkie związki.

Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko...

7

Julkaa1993, na naszym forum każdy ma prawo wyrazić swoje poglądy, pod warunkiem, że nie robi tego w sposób obraźliwy.

Bardzo proszę, zapoznaj się z regulaminem forum.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

8

Do Wielokropek.Pozdrawiam.

9

Z wulgaryzmami porządek zrobiony smile Podzielam zdumienie Strzały - niesamowite, że takie dziewczyny się na to godzą! Zgadzają się być poniżane, bo kochają... Rozumiem, że można kochać kogoś, kto nie kocha nas, ale jednak istnieje coś takiego jak honor...

"Nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko, poczuj więc, że przed tobą cała przyszłość, przecież wiesz"
"Trzeba przecież kochać coś, by żyć. Mieć gdzieś jakiś własny ląd choćby o te dziesięć godzin stąd"

10

Julkaa, masz problem i to poważny...
Dlaczego masz takie wyobrażenie o związkach i o seksie?
Dlaczego, nie mając doświadczenia, wyszukujesz w swoim środowisku i w internecie przykłady patologii i na ich podstawie tworzysz swój wizerunek mężczyzn?
Dlaczego nie dostrzegasz tej zdecydowanej większości szczęśliwych związków i przykładów udanego życia seksualnego (a przynajmniej przeciętnych)?

Nie wiem kto i co Ci zrobił, ale chyba potrzebujesz pomocy. Profesjonalnej.

11

Zawsze gdy czytam "to nie jest prowokacja", mam wrażenie, że jest całkiem odwrotnie. big_smile
Zresztą jaki jest sens polemizować z osobą, która swój stosunek do całej męskiej populacji opiera na wpisach z forów czy opowieściach koleżanek.

True love lives on lollipops and crisps.

12

własnie przed chwilą odpowiedziałam na post tej osoby w innym wątku. Powtórzę to co tam napisałam "z wypowiedzi Autorki infantylizm bije po oczach".

Nie ma co rozmawiać z taką osobą, bo albo to jest prowokatorka, albo nawiedzona.

Odrodziłam się na nowo, miałam duszę kryształową
Lecz znów, i znów i znów kolorów szukam

13

Szkoda bylo wysilku i klawiatury

14

Julka! Pomyliło Ci się.

Ja na przykład oglądam wiadomości a tam nastolatki strzelają w szkole. Czy z tego wynika, że nastolatki takie są? Nie! Różni są. Tak samo ze związkami i facetami. Na forach pisze się o problemach. Nikt tutaj nie przybiega i nie mówi jak to mu dobrze z jego chłopakiem/mężem.

15

Dyskusja miałabym może sens, gdyby autorka się wypowiedziała jeszcze.... smile

16 Ostatnio edytowany przez konrad1986 (2013-03-11 13:02:50)

Przepraszam, ale nerwica mnie bierze mad
Do Autorki, piszesz na facetów jacy oni to są źli, ale wy kobiety wcale lepsze nie jesteście. Przykładem jest tutaj post dany przez użytkowniczkę KATERYAN:

"Zwiazek z 31 letnim Prawiczkiem przez KATERYAN:
Problem jest w tym ze on jest PRAWICZKIEM. Przyznal mi sie 1.5 roku temu. To byl szok !
Juz w pierwszy dzien, w miejscu publicznym, pelnym ludzi 2 razy wygarnelam mu to ze jest 29 letnim prawiczkiem. Uciekl do auta i odjechal. Po tym wydazeniu na kazdy moj gest, spojrzenie, slowo reagowal panicznym strachem, zaczynal sie trzasc, a ja robilam wszystko zeby czul sie podle, zle, by byl w ciaglym starchu. W sierpniu obchodzil 30 urodziny. Nawet wtedy mu nie
odpuscilam, byl smutny i przestraszony. Gdy probowal mnie przytulic to mowilam mu zostaw mnie smieciu j...ny itd."

Dwie osoby w temacie mówiły, że ta Pani "ma coś nie tak pod sufitem". Moderatorka Vinnga, że to prowokacja. Prawda jest jeszcze bardziej brutalna.

Powyższe słowa są niezbitym dowodem jak w realnym świecie kobiety traktują prawiczków, jak lubią się z nich wyśmiewać i jaką mają w stosunku do nich awersję. I jeszcze jedna rzecz, ile bym nie przejrzał forów w internecie ta sama śpiewka kobiet, więc zbytnio nie generalizuje bo i znajdzie się czasami wyrozumiała kobieta. Zdecydowana większość kobiet nie lubi prawiczków bo są niedoświadczeni i to jest prawda. Zachowują się dokładnie jak pracodawcy, którzy nie dają szansy mniej doświadczonym w branży pracownikom. Później się dziwicie kobiety, że tacy właśnie odrzuceni (skrzywdzeni) faceci nienawidzą kobiet albo decydują sie na prostytutki, a to jest wyłącznie wasza wina. Wszystko ma swoją przyczynę! Szczerze żal mi tego Pana, bo pewnie niezłą będzie miał traumę w stosunku do kobiet.

Prawda jest taka, że ludzie śmieją się z prawiczków a szczególnie kobiety, których tak naprawdę nie obchodzi czy facet doświadczy seksu czy nie. Odradzają prawiczkom pójścia do prostytutek a związane jest to z tym, że nie mogą zboleć obecności prostytutek, dlatego czują się zagrożone i udają  romantyczki (czekanie na wielkie miłości itp. pierdoły) bo prostytutki to doskonała alternatywa i bardzo dobrze, że są bo przynajmniej macie karę kobiety za to, że jesteście takie bezwzględne - niepewność, czy czasami facet u takiej nie był? Zresztą przeszłość partnera to jego indywidualna sprawa i nikt nie powinien się w nią wnikać.

Teraz już wiem jedną rzecz. A mianowicie, że moja dziwna i smutna historia była spowodowana przez kobiety podobne do was, które na każdym kroku mnie krzywdziły w różny sposób a prostytutki to nie dzi*ki, tylko porządne kobiety.

Najlepsze jest to, że gdy byłem jeszcze na studiach myślałem, że jak je skończę znajdę sobie pracę oraz porządną/sympatyczną dziewczynę (wprost się o to modliłem). Studia skończyłem, pracę sobie znalazłem ... no i w końcu teraz zacząłem spotykać się z porządnymi i fajnymi kobietami hehe wink

Pozdrawiam

17

Konrad, to nie jest wątek o prawiczkach! Nie dyskutujmy więc o Twoim konkretnym przykładzie. Skupmy się na generalizacjach i uogólnieniach.
Są osoby, które przyciągają określony typ (oklepany przykład kobiet DDA, które na partnerów wybierają alkoholików). Możliwe, że Ty przyciągałeś jakieś cudaczne kobiety i dopiero musiałeś zmienić coś we własnym myśleniu, żeby to się zmieniło. Ale tutaj mamy inny przypadek - dziewczyna nikogo nie przyciągnęła jeszcze a swoją opinię o związkach buduje na nieszczęśliwych, patologicznych przypadkach z for internetowych. Jakie ona ma szanse na normalnego partnera? Moim zdaniem znikome, chyba, że zmieni swoje myślenie.

18

Konrad 1986,faktycznie spora nerwica,ja sie troche pogubilem,prawiczki,prostytutki,studia,fajne dziewczyny, nie ogarnalem.

19

Konrad! Prostytutki są porządne, dziewczyny szukające miłości nie. Ale znalazłeś pracę i zacząłeś spotykać porządne kobiety. Jakie więc?

20

winnga autorka tego watku, ktory nie dosc ze nie zostal skasowany,to zostal Jej post powielony w kolejnym watku przez Nia sama,jest w nim tyle nienawisci,patologi ze nie wierze w zmiane autorki kierunku mysleniaJest to pierwszy wpis na tym forum ktory przeczytalem z wyjatkowym niesmakiem.Nerwica tez mnie wziela.

21

Jak to mowia "jedna jaskolka wiosny nie czyni", i podobnie pare anomalnych przypadkow nie opisuje calej plci meskiej. Po pierwsze Autorka ma bardzo powazny problem z seksem. Z Jej postu zieje taka moralna obraza na cokolwiek co nie po Bozemu w sypialni sie dzieje, ze mnie az zatkalo. Prawda jest taka, ze co zachodz pomiedzy dwoma doroslymi ludzmi, z plena zgoda, nie jest przedmiotem ocen moralnych, a przynajmniej nie powinno byc. Bylam w zwiazku z dwoma mezczyznami o sadystycznych sklonnosciach, ktorzy lubili kajdanki, wiazanie, podleglosc, i byla to dobra zabawa. Niezupelnie moj styl seksualny, ale co tam, wszystkiego trzeba sprobowac. Fakt, ze facet w lozku uzywal mocnego jezyka, nie znaczyl, ze mnie nie szanowal. Troche taka gra w sypialni. Dla Autorki bylaby to skonczona deprawacja wg Jej toku myslenia. Dla mnie zabawa doroslych- niewymuszona, eksperymentalna.

To, cze­go nie mu­sieliśmy roz­szyf­ro­wywać, wyświet­lać drogą wy­siłków oso­bis­tych, to, co było jas­ne już przed na­mi, nie do nas na­leży. Od nas pochodzi je­dynie to, co wy­doby­wamy z ciem­ności będącej w nas i cze­go nie znają inni.- Marcel Proust

Sorki, ale mi odjelo polskie znaki z klawiatury sad

22

Tak to jest jak się sięga po patologię. A ile jest szczęśliwych związków i kochających, czułych i delikatnych mężczyzn? Z takim nastawienie nie trudno na osobę z marginesu trafić, bo takiej jakby nie było się szukać będzie. Nie wiem kto Cię skrzywdził, ale takie poglądy się znikąd nie biorą. Polecam psychologa.

"Nie żałuj umarłych, Harry żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości."

23

Oj dokładnie zgadzam się z powyższymi stwierdzeniami, że autorka postu po prostu zraziła się do chłopaków i do seksu i potrzebuje z kimś porozmawiać, jeśli nie z psychologiem - to nawet tutaj na forum znaleźć w czym tkwi jej problem...

24 Ostatnio edytowany przez Doonna (2013-03-11 20:03:02)

konrad1986 napisał/a:

Prawda jest taka, że ludzie śmieją się z prawiczków a szczególnie kobiety, których tak naprawdę nie obchodzi czy facet doświadczy seksu czy nie. Odradzają prawiczkom pójścia do prostytutek a związane jest to z tym, że nie mogą zboleć obecności prostytutek, dlatego czują się zagrożone i udają  romantyczki (czekanie na wielkie miłości itp. pierdoły) bo prostytutki to doskonała alternatywa i bardzo dobrze, że są bo przynajmniej macie karę kobiety za to, że jesteście takie bezwzględne - niepewność, czy czasami facet u takiej nie był? Zresztą przeszłość partnera to jego indywidualna sprawa i nikt nie powinien się w nią wnikać.

Teraz już wiem jedną rzecz. A mianowicie, że moja dziwna i smutna historia była spowodowana przez kobiety podobne do was, które na każdym kroku mnie krzywdziły w różny sposób a prostytutki to nie dzi*ki, tylko porządne kobiety.

Najlepsze jest to, że gdy byłem jeszcze na studiach myślałem, że jak je skończę znajdę sobie pracę oraz porządną/sympatyczną dziewczynę (wprost się o to modliłem). Studia skończyłem, pracę sobie znalazłem ... no i w końcu teraz zacząłem spotykać się z porządnymi i fajnymi kobietami hehe wink

Ojej... alez duzo madrosci w tej analizie kobiecej psychiki big_smile
Ze niby to kto cie tak krzywdzil???   Ze my???  To znaczy powaznie to wszystko napisales???

a wyplaty to ci starcza na te ,,porzadne kobiety"?

25 Ostatnio edytowany przez Julkaa1993 (2013-03-11 20:24:45)

Jak niektore sa takie latwe i naiwne i daja sie tak traktowac to nie dziwie sie ze faceci sobie na to pozwalaja i pozniej na forach pisza ze jak to kobieta ma im czegos nie dac w lozku , ze dostanie w r.yj to zrobi wszystko..

Ja sie z nikim takim na swojej drodze zycia nie spotkalam ,jakby cos takiego mi powiedzial to by odrazu dostal w pysk. Faceci nie lubia uleglych idiotek ktora moze brac na sile , bic jak mu sie cos nie podoba a ona z placzem go bedzie przepraszac. Wola kobiety ktore maja swoje zdanie i przede wszystkim SZACUNEK do siebie.

Idzcie sami do psychologa i pogadajcie na ten temat. Zapytajcie sie .. to zobaczycie ze powie wam to samo co ja ze facet by szanowal kobiete ona sama musi sie szanowac a nie pozwalac mu na wszystko.

26

adlernewman napisał/a:

Jak to mowia "jedna jaskolka wiosny nie czyni", i podobnie pare anomalnych przypadkow nie opisuje calej plci meskiej. Po pierwsze Autorka ma bardzo powazny problem z seksem. Z Jej postu zieje taka moralna obraza na cokolwiek co nie po Bozemu w sypialni sie dzieje, ze mnie az zatkalo. Prawda jest taka, ze co zachodz pomiedzy dwoma doroslymi ludzmi, z plena zgoda, nie jest przedmiotem ocen moralnych, a przynajmniej nie powinno byc. Bylam w zwiazku z dwoma mezczyznami o sadystycznych sklonnosciach, ktorzy lubili kajdanki, wiazanie, podleglosc, i byla to dobra zabawa. Niezupelnie moj styl seksualny, ale co tam, wszystkiego trzeba sprobowac. Fakt, ze facet w lozku uzywal mocnego jezyka, nie znaczyl, ze mnie nie szanowal. Troche taka gra w sypialni. Dla Autorki bylaby to skonczona deprawacja wg Jej toku myslenia. Dla mnie zabawa doroslych- niewymuszona, eksperymentalna.

i co uwazasz ze taki facet rownoczesnie cie szanuje? Przyszlabys do niego z problemem w pracy a on cie za wlosy i ,, rob loda glu.pia k... '' ,a jakbys nie miala nastroju to by cie bral sila.

27

Moderatorzy nie kasujcie tego co napisze.Julka Ty nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego ze masz wyjatkowy problem psychiczny tkwiacy w Tobie,moze jest to wynikiem gwaltu ,moze przez ojca,moze spotkala Cie jakas inna krzywda,jestes wypaczona,zlosliwa,wyciagasz promilowa patologie na wierzch jak Swoj sztandar zyciowy,to Ty niestety wymagasz leczenia,najlepiej w zamknietym zakladzie psychiatrycznym,tam bedziesz nieszkodliwa dla normalnego spoleczenstwa.Opomietaj sie jak tylko umiesz.

28

Julkaa1993 napisał/a:
adlernewman napisał/a:

i co uwazasz ze taki facet rownoczesnie cie szanuje? Przyszlabys do niego z problemem w pracy a on cie za wlosy i ,, rob loda glu.pia k... '' ,a jakbys nie miala nastroju to by cie bral sila.

Ty chyba nie rozumiesz roznicy pomiedzy seksem za obopolna zgoda a gwaltem. To co bylo w sypialni, dzialo sie w sypialni, a nie w zyciu codziennym. Mozna miec sado- maso gierki w lozku i traktowac sie z szacunkiem.

To, cze­go nie mu­sieliśmy roz­szyf­ro­wywać, wyświet­lać drogą wy­siłków oso­bis­tych, to, co było jas­ne już przed na­mi, nie do nas na­leży. Od nas pochodzi je­dynie to, co wy­doby­wamy z ciem­ności będącej w nas i cze­go nie znają inni.- Marcel Proust

29

adlernewman napisał/a:
Julkaa1993 napisał/a:
adlernewman napisał/a:

Ty chyba nie rozumiesz roznicy pomiedzy seksem za obopolna zgoda a gwaltem. To co bylo w sypialni, dzialo sie w sypialni, a nie w zyciu codziennym. Mozna miec sado- maso gierki w lozku i traktowac sie z szacunkiem.

Ok. Ale moj post jest o kobietach ktore robia cos wbrew swojej woli ,poddaja sie facetom z milosci a oni to wykorzystuja.

30

Julka, to oczywiste, że kobieta najpierw sama siebie musi szanować, to wtedy jest szanowana przez mężczyzn (co nie wyklucza tego, że kobieta, która się nie szanuje nie znajdzie wparcia w mężczyźnie). Ale chyba nie o tym zaczęłaś pisać... Psycholog na pewno powiedziałby, że trzeba się szanować. Ale nie można szukać problemów tylko w innych, trzeba zacząć od siebie!

31

Nemezys napisał/a:

Julka, to oczywiste, że kobieta najpierw sama siebie musi szanować, to wtedy jest szanowana przez mężczyzn (co nie wyklucza tego, że kobieta, która się nie szanuje nie znajdzie wparcia w mężczyźnie). Ale chyba nie o tym zaczęłaś pisać... Psycholog na pewno powiedziałby, że trzeba się szanować. Ale nie można szukać problemów tylko w innych, trzeba zacząć od siebie!

Wybacz ale ja sie szanuje ,nie pozwolilabym zrobic z siebie toalety w lozku wink

32

Julkaa1993 napisał/a:
Nemezys napisał/a:

Wybacz ale ja sie szanuje ,nie pozwolilabym zrobic z siebie toalety w lozku wink

To ja nie rozumiem. Robienie loda Cie upadla? Wszystko co nie jest "po misjonarsku" tez?

33 Ostatnio edytowany przez bags (2013-03-11 21:31:56)

Autorko watku... Tyzes jakowe oleum pobierala niczym Wasc Zagloba, ze Cie oleum ponioslo???
Czynisz cos, co powiadali - zmieniajac nieco tresc - nasi dziadowie i skrybowie, ze spojrz na panie lekkiego obyczaju a bedziesz wiedzilala, co Cie - byc moze - w przyszlosci czeka i o czym Twoi kompani od 7 bolesci rozprawiaja.

Nie no...
Kwintesencja idealnosci zwizakowej o jakiej nie tyle nie snilem, co nie przyszlo mi jeszcze czytac. Wypowiadajac sie we wlasnym imieniu powiem jedynie, ze wybacz szanowna forumowiczko, ale Twoje poglady sa dla mnie obrazliwe i zarazem obrzydliwe, ale przemilcze to, bys mogla je glosic, bo nie sadze, zeby ktos mogl mnie przedstawic w gorszym swietle niz sam siebie widze.Jak to mowia "piekno jest w oczach patrzacego" ale ten pierwszy post i "wywody" - nomen omen nadajace sie do pracy doktoranckiej - sa po prostu "zaprojektowane by cieszyc" czytelnika.
Parafrazujac Dantego odnosnie Twojego Tematu, to "wielki plomien rodzi sie z malej iskry"... glupoty tworcow tych - o zgrozo - "teorii", ktore owa autorka smiala sie przytoczyc.
A jedyna rzecza, ktorej swiat nigdy nie bedzie mial dosyc, jest przesada...  Na tym swiecie nie ma wiekszego problemu od Ciebie. Jestes wieksza od swojego problemu. a Jakiego? domysl sie...

P.S.
Prosze szanownych moderatorow o wyrozumialosc.

Mogę być w każdym miejscu na świecie, ale fragment mnie zawsze będzie jezdził opustoszałą autostradą zwaną życiem, sprawdzajac w tylnym lusterku, jak rozmywają się na horyzoncie miejsca i ludzie, których poznałem.

34

Autorko wątku piszesz o totalnym marginesie społecznym ! Nie znam takich ludzi i nie chce poznać to co opisujesz to jest jedno słowo .... Gwałt . Dziewczynko normalni ludzie tak nie robią a jeśli sądzisz inaczej to masz problem

35

Julkaa1993 napisał/a:

Myślę, że każda wypowiadająca się tutaj dziewczyna się szanuje smile Ale można się szanować i jednocześnie zrobić loda swojemu chłopakowi, nieprawdaż?

36

adlernewman napisał/a:
Julkaa1993 napisał/a:
Nemezys napisał/a:

To ja nie rozumiem. Robienie loda Cie upadla? Wszystko co nie jest "po misjonarsku" tez?

nie. moj post nie byl o kobietach ktore cos robia z wlasnej woli tylko o tych ktore sa zmuszane i sie poddaja

37

To trochę zmienia postać rzeczy, ale z twoich wcześniejszych postów wynikało (ogólnie podsumowując), że jak dziewczyna idzie z chłopakiem do łóżka to już tym samym nie ma do siebie szacunku. A mówiąc o "zmuszaniu i poddawaniu się", to jest to po prostu gwałt...

38 Ostatnio edytowany przez dcode (2013-03-20 10:16:10)

Nemezys napisał/a:

ale z twoich wcześniejszych postów wynikało (ogólnie podsumowując), że jak dziewczyna idzie z chłopakiem do łóżka to już tym samym nie ma do siebie szacunku.

Nie przesadzaj tongue To ty to tak odebrałaś, ale ja od razu zrozumiałem o co chodzi autorce, więc jej odpowiem.
W zdecydowanej większości przypadków jest to wywołane szerzącą się pornografią, jest już prawie wszędzie. Pornografia to jest naprawdę POTĘŻNA BROŃ DO PRANIA MÓZGU, a no cóż, sporo chłopaków jest właśnie jej ofiarami.
Ot, zwykły przykład. Dwunastolatek ciekawy świata wchodzi sobie na stronę xxx, zaczyna oglądać różne kategorie i filmy dla dorosłych, w tym także te obrzydliwe jak sikanie na siebie, wkładanie penisa do tyłka, gagging  etc. I to działa jak pranie mózgu. Zaczyna nie wiedzieć czy tak właśnie powinno być, sam zaczyna kształtować u siebie potrzeby odbycia takich form seksualnych. Oczywiście nie każdy ulega takim filmom, jest jakaś tam część osób którzy faktycznie mają od tych filmów zepsutą psychikę, zaczyna ich to stopniowo kręcić, fetysze i te sprawy, i faktycznie dzieją się takie sytuacje jak ty mówisz że facet na to namawia uległą kobietę i ta pod wpływem miłości do niego się zgadza na takie odmiany by jemu było przyjemnie i poświęca się dla niego.
Znacznie gorzej jest wtedy, gdy ktoś ma mocniejszą psychikę i takie filmy nie zrobiły komuś prania mózgu, ale dowiaduje się że dziewczyna już uprawiała takie odmiany seksu z innymi, wtedy on CZUJE SIĘ bardzo często gorzej skoro z innymi na to się zgadzała, a z nim by tego nie zrobiła, i często chce by dziewczyna w takim razie powtórzyła to co robiła z byłymi by nie czuł się gorszy i w ogóle.
Kiedyś pornografia nie była tak powszechna a co za tym idzie dzieci nie wiedziały jeszcze czym jest gagging, anal, pissing i nie znały innych obrzydliwych (w moim mniemaniu) form uprawiania seksu więc nie ulegały w takim stopniu praniu mózgu. Po prostu kiedyś nie było to aż tak rozpowszechniane, nie było internetu, smartfonów itp więc rozwój dzieciaków był pod tym względem w miarę ok i rzadziej występowały takie sytuacje jak teraz. Sam rozmawiałem z wieloma starszymi osobami które mi opowiadały że dawniej za ich czasów ludzie byli dla siebie znacznie bardziej wyrozumiali itp a teraz to szybko się zmienia partnerów.
I nie zmienimy tego bo już się nie da tego zmienić tongue Takie czasy. Mi np bardzo przeszkadza że nie mogę poznać fajnej dziewczyny tylko już prawie każda musiała być zachęcana do takich rzeczy i się zgadzała stając się ofiarą dzisiejszych czasów, rozwój elektroniki i technologii sprawia że wciąż się obawiam że dziewczyna pisze z wieloma facetami a nie tylko ze mną, bo już sporo było takich sytuacji, no cóż nie zmienimy już tego.
Ja akurat zawsze marzyłem o takim prawdziwym, romantycznym seksie, pełnym uczuć, po prostu takie są moje preferencje, ale widząc co się wyprawia na tym świecie przez pornografie i jak ona kształtuje młode dzieciaki to aż smutno się robi tongue

39

Oczywiście, że wszyscy faceci tacy nie są. Ale to o czym pisze Julka to nie są marginalne przypadki, zdarzające się raz na milion facetów. Przemoc seksualna w związkach to nie są nawet setki przypadków, tylko tysiące. Z tych wątków na które ja się natknęłam w internecie (z samych tylko polskich for) nazbierałoby się kilka tysięcy. Jeśli się człowiek zagłębi w temat, to naprawdę przerażenie ogarnia na jaką skalę takie rzeczy się dzieją.

Ja wiem, że wszyscy chcielibyśmy wierzyć w tak zwany "mit dobrego świata", w którym takie przypadki to rzadkość, bo nie chcemy dopuszczać do siebie myśli, że coś takiego może dziać się za ścianą u sąsiadów, albo nie daj Boże że mogłoby się przydarzyć nam. Ale to nie znaczy, że się nie dzieje. Niestety, rzeczywistość jest brutalna.

40 Ostatnio edytowany przez WitchQueen (2013-06-08 18:24:05)

A ta zaś o tym robieniu loda, seksie analnym i nieszanowaniu!
Julka - jak masz takich kolegów, to zmień towarzystwo. Ty się uwzięłaś na robienie z facetów jakichś kompletnych degeneratów. Nie odróżniasz ostrzejszej zabawy w sypialni od braku szacunku, robienie loda albo spuszczenie się na twarz to jest dla Ciebie jakiś wyznacznik udręczenia kobiet w związku. Skoro masz obsesje i lęki to idź z tym do lekarza. Obrażasz swoim podejściem nie tylko piszących na tym forum mężczyzn, ale także kobiety, które ze swoimi partnerami są szczęśliwe, a ty piszesz o nich, że się nie szanują. Kto Ci dał prawo by tak twierdzić? Piszesz, że się na forach naczytałaś - masz pojęcie czego to ludzie na forach nieraz nie wypisują? Mnie żaden facet nigdy nie traktował źle i przedmiotowo, bo nie ma w ogóle takiej opcji żebym na coś takiego pozwoliła.

dcode - chyba wszyscy faceci oglądają porno. Ja też lubię i myślę, że jest więcej kobiet, które to lubią. Pierwszy taki film obejrzałam jak miałam może 14 lat. I dziwnym trafem od początku wiedziałam czym jest film i jak to ma się do rzeczywistości. Nastolatki nie są głupie, wystarczyłoby żeby mówiono o tym na wychowaniu do życia w rodzinie Dla mnie jak ktoś sugeruje się filmami porno w łóżku, to albo ma nie po kolei we łbie, albo jeszcze chodzi do gimnazjum i to jest jedyne źródło informacji o seksie. Porno jest dla ludzi tak samo jak alkohol, trawka, sex bez zobowiązań. Tylko, że wszystko trzeba z głową i z umiarem.
Mam wrażenie, że jak ktoś ogólnie nie szanuje innych ludzi, jest chamski i nie potrafi kogoś uszanować, to porno nie jest do tego potrzebne - i tak taki będzie.

"Si vis pacem - para bellum"

41 Ostatnio edytowany przez chandler (2013-06-08 21:21:45)

Oj ! To troll . Kolejny temat w którym ktoś próbuje zaistnieć. Przy czym gdzieś słyszała , gdzieś czytała . Drodzy  państwo nie dajcie się wciągać w jakieś  obrażanie . Dlaczego autorka nie pisze o własnych problemach związanych z seksem ? Jej obserwacje życia innych osób , to czysta spekulacja i fikcja .

"..Kto mówi o walce z biedą , a nie o obniżce podatków - ten jest albo idiotą , albo oszustem.." - Janusz Korwin Mikke

42

Jestem tu nowa.. ale Julka przesadzasz.. w każdym towarzystwie , grupie, są tacy ludzie i tacy.. z takim podejściem no to chyba samotna zostaniesz.. no ale jesteś jeszcze młoda i pewnie trafisz na jakiegoś normalnego faceta , oraz zobaczysz co w praktyce znaczy życie w kompromisie, ale to jak już będzie ten jedyny i będziesz z nim mieszkać pod jednym dachem:)

43

Ja kiedyś gdzieś przeczytałem o "analnych marzeniach" dziewczyny i zapadło mi w pamięć zdanie coś w stylu "chciałabym by we mnie wchodził ostro i nie przejmował się moimi krzykami, a nie delikatnie pytając co chwile czy mnie nie boli, bo w ogóle by mnie to nie podniecało". Myśle że tacy faceci musieli się nieźle naczytać takich rzeczy, historii "kobiet wyzwolonych" które lubią być traktowane jak przedmiot, i potem myślą że czegoś takiego właśnie kobiety chcą, że gdy będą się tak zachowywać staną się prawdziwymi samcami alfa, marzeniem każdej kobiety. A jeśli te kobiety się na to zgadzają no to cóż, to tylko ich utwierdza w przekonaniu że to działa big_smile

Posty [ 44 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Dlaczego mężczyźni są tacy dla kobiet? Musiałam to z siebie wyrzucić

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021