Seks podczas przedstawienia kółka teatralnego - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Seks podczas przedstawienia kółka teatralnego

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 35 ]

Temat: Seks podczas przedstawienia kółka teatralnego

Własnie przyjaciółka która ma 16 letnią córkę w liceum opowiedziala mi ciekawą historię.
Koleżanka córki brała aktywny udział w kołku teatralnym w szkole i mieli ostatnio przedstawienie edukacyjne o antykoncepcji, rozważnym seksie i tego typu temat.
Chcieli coś odważniej pokazać, ale bez nagości na scenie, jest łóżko i pod kołdrą odbywa się ten "odpowiedzialny sex", jest taka ostatnia scena, a potem kurtyna czyli zasłona sie zasłania. Oni w łóżku pod kołdrą są nago. Problem w tym, że podczas przedstawienia na scenie doszło do prawdziwego stosunku seksualnego, wiedzą o tym tylko bohaterowie. Podczas prób symulowali.

Ciekawe, że pedagodzy pozwolili na to.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Seks podczas przedstawienia kółka teatralnego

Jestem w szoku.
Te dzieciaki nie powinny W OGÓLE grac nago, nawet pod kołdrą, a co dopiero uprawiać seks... i to na oczach publiki.
Nie wierze, ze nikt o tym nie wie.

Wcale się nie boję, że mnie podepczą. Podeptana trawa staje się ścieżką. Błaga Dimitrowa

3

Cos mi sie tez nie chce w to wierzyc.

Life is hard. After all it kills you.

4

kto pozwolił byc im nago? jakieś to dziwne

5

Czym nie jest ścigany z urzędu, bo osoby ukończyły 15 lat, ale dziewczyna mogłaby złozyć zawiadomienie, że została zgwałcona.
Tylko troche duzo świadków, którzy raczej nie potwierdzą zgwałcenia.

Czytam Forum od wielu miesięcy, ale wypowiadam się od niedawna...

6

Moim zdaniem jest to tylko fantazja nastolatki. Zapewne nawet nie byli nago - a kołdra była po to, żeby z przekonaniem zagrać seks w ubraniach. Nie wierzę, że jakikolwiek dorosły pozwoliłby nastolatkom grać nago na scenie wtedy, kiedy ta nagość wcale nie jest niezbędna.

7 Ostatnio edytowany przez rofunoma (2013-02-12 09:47:37)

Nastolatka ma bardzo dobry kontakt z matką, że bierze udział w takim przedstawieniu powiedziała mamie, ale nie mówiła szczegółów gdy trwały próby.
Teraz gdy opowiedziała co się stało, mówiła, że akurat scena seksu była ostatnią sceną, w zasadzie zanim to wszystko miało się zacząć to już zasłona czyli kurtyna się zasłaniała. Nauczycielka opiekunka miała jakieś tam wątpliwości, ale ponieważ nie było szans na nagośc na scenie, a kolega "aktor" był spoko, to zdejmowali ubrania pod kołdrą
Próby podobno były trzy, "para" spotyka sie, całuje, ona zdejmuje majtki przed łóżkiem, widownia widzi majtki, wskakują pod kołdrę, koszula nocna i slipy lądują poza łóżkiem i od razu kurtyna.
Własnie "aktor" miał tych kilka sekund aby TO zrobić, ale na bardzo krótko, bo już potem kurtyna zasłonięta, szybkie ubieranie i zakończenie przedstawienia.

Treść przedstawienia to "chodzenie ze sobą", przytulanie na prywatce, próba seksu na prywatce, odmowa i oczywiście dialogi o antykoncepcji, o pigułkach, wizyta u ginekologa, rozmowa o przerwatywach, scena kupowania w aptece itd itd
z tego co mi przyjaciółka opowiadała to wszystko OK.

Tylko napisałam o tym na forum, bo nie wiem czy z tą sceną erotyczną to pedagogiczne, czy nie. Czy wogóle pokazywanie pocałunków to pedagogiczne. Co o tym myslicie.

8

Chyba sama nie czytasz tego co piszesz. Poza tym powielasz plotki, ktos  , cos, po cos. Kurtyna opada on w nia wchodzi potem musi sie szybko ubrac i wyjsc na scene by sie uklonic po przedstawieniu, zajmuje to kilkanascie minut,wiec nie ma szans na stosunek. Naciagane to jest.

9

Gdybym ja była nauczycielem robiącym to przedstawienie, to chyba sama zadbałabym o założenie gumki, by później nie płacić alimentów wink

Rzeczywiście jest w szkole przedmiot przygotowanie do życia w rodzinie, ale to jest jakby bardziej zaawansowana lekcja religii lol

Rozumiem, że po przedstawieniu wcale się nie ubierali dla publiczności, tylko zapalili Maryśkę

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska

10

rofunoma napisał/a:

Własnie "aktor" miał tych kilka sekund aby TO zrobić, ale na bardzo krótko, bo już potem kurtyna zasłonięta, szybkie ubieranie i zakończenie przedstawienia.

Nie wiem, jakie masz doświadczenia seksualne, ale z moich wynika, że nawet stosunki nastolatków trwają dłużej niż kilka sekund lol

Części o "prawdziwym seksie" nie komentuję. Co do pokazywania pocałunków - nie wiem, w czym problem. Migdałków sobie językami raczej nie badali.

Problem byłby tylko wtedy gdyby aktorzy NIE CHCIELI czegoś robić, a nauczyciel by ich zmuszał groźbami, bo to by było de facto molestowanie seksualne.

11

Jakoś coś średnio w to wierzę wink
No ale: śmiesznie będzie jak "aktorka" zajdzie w ciążę- niech się potem nauczyciel pedagog tłumaczy z celu tego PRZEDSTAWIENIA big_smile

12

A takie to pewne, że byli nadzy pod tą kołdrą? Bo na logikę to pod kołdrą schowane były luzem majtki, koszulka czy co tam jeszcze innego i oni to wyrzucali a nie ubrania zdjęte z siebie. No cała historia naciągana strasznie! A całowanie na scenie to raczej nie zbrodnia, skoro się na to zgadzali. A gdzie ten sex na scenie? Przecież tylko weszli pod kołdrę i wyrzucili majtki a nie wyprawiali dzikich wygibasów i jęków przez godzinę.

13

byc moze to tylko przechwalki uczniów jak wiadomo nastolatkowie tak wlasnie czasem wyolbrzymiaja zeby sie popisac aczkolwiek jesli grali nago to juz wina nauczyciela prowadzacego ze sie na to zgodzil. nalezaloby ta sprawe wyjasnic w szkole z nauczycielami

14

Hhahaha... co za bzdury -- jakby nie mogli tego robić poza sceną ...!

15

Prowokacja?

Ludzie dzielą się na: tych chorych psychicznie i tych jeszcze nie zbadanych.

16

Roztrząsacie wątek pod kątem prowokacji, fantazji, fikcji, mitomanii itp. a to problem natury prawnej także.
Nauczyciel nie powinien się na to zgodzić. Pedagodzy są odpowiedzialni za wszystkich uczniów, którzy nie ukończyli lat 18, ale z drugiej strony czyny seksualne z udziałem osób które ukończyły lat 15 nie są ścigane z urzędu, a jedynie na wniosek poszkodowanych.

Co ja tu będę tłumaczył, ze każda nastolatka rozwija się indywidualnie i jedna wcześniej, a druga zdecydowanie później odczuwa swoją płciowość. Napiszę o tym w nowym wątku.

Co do andre4+ to nie wiemy co nastolatka nazywa stosunkiem, bo może wogóle nie było immisji, ale nastolatka to tak nazywa. Dużo tu nieprawdopodobnych historii, jak na tym forum zresztą oceniam, że wogóle na netkobiety.pl ponad połowa historii to fikcja, ale z drugiej strony to dobrze, bo jak ktoś ma jakiś plan, napisze o tym publicznie, kilkadziesiąt osób wypowie sie negatywnie to może do tego nie dojdzie.
Może takie przedstawienie dopiero jest w planie i ktoś bada po prostu temat.
Więc jesli bada, to moja opinia jest: odradzam.

Czytam Forum od wielu miesięcy, ale wypowiadam się od niedawna...

17

kandafer napisał/a:

Roztrząsacie wątek pod kątem prowokacji,

a ja jestem w stanie soboe to wyobrazić, że jednak to prawda.
Jeśli ćwiczyli tę scenę kilka razy to chłopak sobie wykalkulował, że jest w stanie to zrobić.

Najsilniejszym magnesem przyciągającym K/M jest sex.

18

Mam pytanie do autorki. Czy sprawa wyjaśniona? Nauczyciele wiedzą o tym? I czy to faktycznie nie była plotka?

19

Czyżby mała prowokacja?

20

lenkaa22 napisał/a:

Mam pytanie do autorki. Czy sprawa wyjaśniona? Nauczyciele wiedzą o tym? I czy to faktycznie nie była plotka?

nauczyciele nie wiedzą o tym,
nastolatka opowiedziała tylko o tym mamie i sprawa ucichła.
Kolega "aktor" też okazał się bardzo dyskretny i sprawa nie ujrzała światła dziennego.

21

Bajka jak ich tu wiele.

Mamy moc, by znaleźć wyjazd ze ślepej uliczki.
Na każdy szczyt dojść, tam gdzie dochodzą nieliczni.

22

zaskakujące, że dorosłe osoby wierzą w takie historie i jeszcze przekazują je dalej... a bajkę czuć na kilometr wink

23

rofunoma napisał/a:

Własnie przyjaciółka która ma 16 letnią córkę w liceum opowiedziala mi ciekawą historię.
Koleżanka córki brała aktywny udział w kołku teatralnym w szkole i mieli ostatnio przedstawienie edukacyjne o antykoncepcji, rozważnym seksie i tego typu temat.
Chcieli coś odważniej pokazać, ale bez nagości na scenie, jest łóżko i pod kołdrą odbywa się ten "odpowiedzialny sex", jest taka ostatnia scena, a potem kurtyna czyli zasłona sie zasłania. Oni w łóżku pod kołdrą są nago. Problem w tym, że podczas przedstawienia na scenie doszło do prawdziwego stosunku seksualnego, wiedzą o tym tylko bohaterowie. Podczas prób symulowali.

Zarejestrowałam się na tym portalu tylko dlatego, że szukałam w internecie informacji o seksie w teatrze. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę google "seks na deskach taetru" i wychodzą doniesienia prasowe o przedstawieniach gdzie takie sceny są w scenariuszu, dlatego twierdzę, że w szkole też jest taki scenariusz możliwy, chociaż pedagodzy powinni przemyśleć sprawę zanim coś takiego się odbędzie.
Natomiast są licea aktorskie, licea z klasami, gdzie są zajęcia przygotowujące do aktorstwa, dykcja, zajęcia teatralne i tematy pokazywania nagości na scenie teatru, czy przed kamerą filmową są poruszane. Uczeń też człowiek. W 2 klasie takiej szkoły średniej uczeń ma już 16-17 lat, zazwyczaj prywatnie już nawiązują się jakieś sympatie, część uczniów już jest po inicjacji, ale inicjacja w zaciszu to zupełnie co innego niż nagośc na scenie przed klasową widownią. Jeśli wiadomo, że seks towarzyszy na codzień praktycznie każdemu, to sztuka teatralna czy film także takie sceny pokazuje. W klasach teatralnych uczniowie w scenach nagości występują na ochotnika, nikt nikogo do niczego nie zmusza, nie ma to wpływu na ocenę z zajęć, ci co rozbierają się przed klasą w celu omówienia tego typu zagadnień nie otrzymują dodatkowych ocen tylko dlatego, ze pokazali reszcie klasy swoją nagość, nie ma zaliczeń ze scen nagości. Nagość jest tylko i wyłącznie elementem sceny, a nie celem odgrywanej sceny.
Uczniowie odgrywają przykładowo scenę gdzie rekwizytami są: szafa i kilka krzeseł, na krześle siedzi bohaterka i poprawia makijaż przed lustrem, druga bohaterka narzeka, że nie się w co ubrać, otwiera szafę przymierza kolejno ubrania i odgrywa scenę "nie mam się w co ubrać", element nagości jest taki, że przymierza także biustonosze w kolorach jasnych i ciemnych i majtki w kolorach jasnych i ciemnych pytając się drugiej bohaterki, czy ten strój jej prześwituje.

Inny scenariusz w wannie w łazience, rekwizytem na scenie jest wanna i drzwi do łazienki. Scenariusz przewiduje, że bohater krzyczy przez drzwi na bohaterkę, ze znowu wyleguje się w wannie i blokuje łazienkę, a bohaterka nic sobie z tego nie robi, twierdząc, że bohater zawsze tak krzyczy zupełnie bez potrzeby. Wtedy on wchodzi do łazienki rozbiera się i wchodzi do niej do wanny, na co ona mówi, że ciasno, nago wychodzi, zakłada szlafrok i wychodzi z łazienki.

Kolejny scenariusz scena zazdrości: łóżko, dwoje bohaterów na łóżku pod kołdrą, wchodzi bohaterka druga i awantura, para przerywa seks, ona goła szybko zasłania się kołdrą, a druga bohaterka okłada pięściami i poduszką gołego bohatera krzycząc.

Każdy z tych trzech scenariuszy, jest scenariuszem z życia, jakich wiele na co dzień.

24

Joamiku, to wątek sprzed 5 (!) lat.
Wątpię czy autorka wątku przeczyta Twoją odpowiedź.

The past cannot be changed,
forgotten, edited, or erased.
It can only be accepted.

25

Może autorka wątku nie przeczyta tej odpowiedzi, ale ja przeczytałam jej wypowiedź, z którą się absolutnie zgadzam, ze szkoły przygotowują do takich scen lub mogą przygotowywać. Domyślam się, że i na scenie i na widowni jest bardzo wesoło podczas takich scen.

RODO sprawia, że nasze dane osobowe są w większej ilości miejsc i każdy powołuje się na to, że przetwarza dane tylko w ograniczonym zakresie

26

joamiku napisał/a:
rofunoma napisał/a:

Zarejestrowałam się na tym portalu tylko dlatego, że szukałam w internecie informacji o seksie w teatrze. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę google "seks na deskach taetru" i wychodzą doniesienia prasowe o przedstawieniach gdzie takie sceny są w scenariuszu, dlatego twierdzę, że w szkole też jest taki scenariusz możliwy, chociaż pedagodzy powinni przemyśleć sprawę zanim coś takiego się odbędzie.
Natomiast są licea aktorskie, licea z klasami, gdzie są zajęcia przygotowujące do aktorstwa, dykcja, zajęcia teatralne i tematy pokazywania nagości na scenie teatru, czy przed kamerą filmową są poruszane. Uczeń też człowiek. W 2 klasie takiej szkoły średniej uczeń ma już 16-17 lat, zazwyczaj prywatnie już nawiązują się jakieś sympatie, część uczniów już jest po inicjacji, ale inicjacja w zaciszu to zupełnie co innego niż nagośc na scenie przed klasową widownią. Jeśli wiadomo, że seks towarzyszy na codzień praktycznie każdemu, to sztuka teatralna czy film także takie sceny pokazuje. W klasach teatralnych uczniowie w scenach nagości występują na ochotnika, nikt nikogo do niczego nie zmusza, nie ma to wpływu na ocenę z zajęć, ci co rozbierają się przed klasą w celu omówienia tego typu zagadnień nie otrzymują dodatkowych ocen tylko dlatego, ze pokazali reszcie klasy swoją nagość, nie ma zaliczeń ze scen nagości. Nagość jest tylko i wyłącznie elementem sceny, a nie celem odgrywanej sceny.
Uczniowie odgrywają przykładowo scenę gdzie rekwizytami są: szafa i kilka krzeseł, na krześle siedzi bohaterka i poprawia makijaż przed lustrem, druga bohaterka narzeka, że nie się w co ubrać, otwiera szafę przymierza kolejno ubrania i odgrywa scenę "nie mam się w co ubrać", element nagości jest taki, że przymierza także biustonosze w kolorach jasnych i ciemnych i majtki w kolorach jasnych i ciemnych pytając się drugiej bohaterki, czy ten strój jej prześwituje.

Inny scenariusz w wannie w łazience, rekwizytem na scenie jest wanna i drzwi do łazienki. Scenariusz przewiduje, że bohater krzyczy przez drzwi na bohaterkę, ze znowu wyleguje się w wannie i blokuje łazienkę, a bohaterka nic sobie z tego nie robi, twierdząc, że bohater zawsze tak krzyczy zupełnie bez potrzeby. Wtedy on wchodzi do łazienki rozbiera się i wchodzi do niej do wanny, na co ona mówi, że ciasno, nago wychodzi, zakłada szlafrok i wychodzi z łazienki.

Kolejny scenariusz scena zazdrości: łóżko, dwoje bohaterów na łóżku pod kołdrą, wchodzi bohaterka druga i awantura, para przerywa seks, ona goła szybko zasłania się kołdrą, a druga bohaterka okłada pięściami i poduszką gołego bohatera krzycząc.

Każdy z tych trzech scenariuszy, jest scenariuszem z życia, jakich wiele na co dzień.

Zastanawiam się, czy ja na ochotnika wzięłabym udział w takich scenach. Domyślam się, że w szkole gdzie jest taka klasa, na takim przedmiocie trzeba odegrać jakąś scenę, uczniowie dobierają się w grupy kilkuosobowe, piszą jakiś 15-20 minutowy scenariusz, aby zaliczyć... Domyślam się, że niektórzy uczniowie są tak pomysłowi, że chcą scenę nagości wpisać do swojej sceny.

27

Dagmara_1999 napisał/a:
joamiku napisał/a:
rofunoma napisał/a:

Zastanawiam się, czy ja na ochotnika wzięłabym udział w takich scenach. Domyślam się, że w szkole gdzie jest taka klasa, na takim przedmiocie trzeba odegrać jakąś scenę, uczniowie dobierają się w grupy kilkuosobowe, piszą jakiś 15-20 minutowy scenariusz, aby zaliczyć... Domyślam się, że niektórzy uczniowie są tak pomysłowi, że chcą scenę nagości wpisać do swojej sceny.

Gdybym chodziła do takiej klasy, to w pierwszych dwóch scenach wzięłabym udział, mimo iż byłam niesmiała przez gimnazjum i liceum, to myślę, że poszłabym na to.
W scenie zazdrości, gdyby tym bohaterem był kolega, który mi się podoba, a podobało mi się kilku, tylko oni nie zwracali na mnie uwagi, to także bym wzięła udział. O ile w filmach, ustawianie świateł, kamer i sceny trwa tyle czasu, że sama scena i czas jej trwania w zasadzie uniemożliwia prawdziwy sex, to w takim przedstawieniu w szkole nie mam pojęcia w jaki sposób można symulować seks jesli para lezy pod kołdrą.

28

Nie ma możliwości by w szkole odstawiać takie sceny.Ani dyrekcja by się nie zgodziła ani żaden z nauczycieli by się tym zająć nie mógł i zwyczajnie by nie chciał. Rodzice zrobiliby wszystko by do tego nie doszło,wkroczyłoby kuratorium i ukarana zostałaby dyrekcja.Poza tym gdyby ktokolwiek wpadł na pomysł,że sobie wystawi takie przedstawienie edukacyjne to sprawa już byłaby w mediach.
Wiem co piszę.Cała historia to wymysły napalonych nastolatków/nastolatek.

Końcówkę -om piszemy w celowniku liczby mnogiej rzeczowników wszystkich rodzajów, np.Wspomniałem o tym moim gościom.
Zwrócił się ku tamtym kobietom.
Przyjrzał się uważnie oknom i drzwiom.

29

Też średnio mi sie chce w to wierzyc, nikt by nie rozbieral dzieciakow do sceny pod koldrą

30

Trueskavka napisał/a:

Też średnio mi sie chce w to wierzyc, nikt by nie rozbieral dzieciakow do sceny pod koldrą

16-17 lat to młodzież, nie znam nikogo kto chodzi do takiej szkoły, więc nie wypowiem się, trzeba by wysłać email do jakieś tego typu szkoły i zapytać się.
Jesli w teatrze czy filmie są takie sceny, to dają informację 18+, więc teoretycznie nie jest to możliwe aby taka scena była mozliwa

Zarejestrowałam się na netkobiety gdyż badam zjawiska.
Wypowiedzi nakierunkowują mnie w temacie.

31

Jakoś nie chce mi się w tą historię wierzyć.

32

Lorrar napisał/a:

Jakoś nie chce mi się w tą historię wierzyć.

Mi również, zapewne jest ona dziełem wybujałej wyobraźni. Śmiem wątpić, że nawet w dzisiejszych, liberalnych czasach ktoś dopuściłby do symulowania stosunku w trakcie przedstawienia (o reszcie nie wspomnę).

33

Trochę poplątanie z pomieszaniem. Aktorzy w filmach artystycznych, przecież nie uprawiają seksu, nie boją się gdy to jest horror itd. Wszystko jest robione dla widza. Widz ma odczuwać podniecenie, ma się bać, czy uczyć, albo nawet płakać ze wzruszenia.
To jest wszystko poniżej krytyki i straszny brak profesjonalizmu.

34

Wątek stary, ale widze, ze niektórzy się daja "wkrecac" big_smile, nie ma możliwości, moim zdaniem, żeby to była prawda.

" ..niektóre etapy tego procesu bywają nużące i cały sekret polega na tym, żeby je przekształcić w spotkania z samym sobą, albo czymś wzniosłym." Czarownica z Portobello

Psucie dzieci przez liberałów jest faktem. Czasami odbywa się to bez wiedzy rodziców. W różnych miastach odbywały się jednak lekcje uświadamiające np. uczenie mastrubacji dzieci i innego tego typu takie. Mozna o tym przeczytać z wypowiedzi oburzonych rodziców (znajdziecie używając google).

Jestem skłonny uwierzyć, że tak się stało ponieważ ok. 20 lat temu, kolega, imigrant z Niemiec (z pocohdzenia polak, postanowil wrocic do Polski, do babci) opowiedział mi o tym, jak on z kolegami i koleżankami raz! w szkole średniej uprawiali grupowy seks w klasie w czasie przerwy.

Niestety ale czasami rodzice tracą kontakt z treściami i aktywnościami, z którymi spotykają się ich dzieci w szkole. Nie jest np. nietypowe kiedy tzw. liberalni nauczyciele proponują dzieciom i realizują wyjścia na kontrowersyjne filmy, projekcje czy pogadanki. Niewielka tylko liczba rodziców podejmuje wysiłek zapoznania się z treścią takowego i reakcji jeśli nie chce aby ich dziecko było poddane konkretnym treściom.

Posty [ 35 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Seks podczas przedstawienia kółka teatralnego

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018