Plastyczne wizje JEGO Z KTORAS Z JEGO EX W TEJ SAMEJ SYTUACJI. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Plastyczne wizje JEGO Z KTORAS Z JEGO EX W TEJ SAMEJ SYTUACJI.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Plastyczne wizje JEGO Z KTORAS Z JEGO EX W TEJ SAMEJ SYTUACJI.

Mam big problem u mezczyzna ktorego kocham. Jestesmy razem od niedawna, on jest od 5 lat rozwiedziony.Ma 40 lat.
Powiedzial mi, ze wszystkie jego ex, wlacznie z zona byly blondynkami, a ja jestem pierwsza brunetka.
Byla zone widzialam na zdjeciu, mozna ja tez latwo znalezc w necie, bo jest znana w PL wisazystka.
Kobieta jest wysoka i niezla z niej laska.
Po rozwodzie, ktorego powodem nie byla zadna zdrada ktoregos z nich a raczej jej wstretny charakter, najpierw mieszkal sam i mial dosc kobiet...potem zaczely sie znajdywac jakies kolezanki i byl tez sex,wiadomo.
Musze dodac, ze ja zyje od ponad 20 lat w Niemczech i jestem bardziej Niemka jak Polka z mentalnosci.( Mozecie mnie tu za to zrugac,ale ja mam dopiero 38 lat,wiec wiecej zycia spedzilam tu niz w PL) On jest Polakiem.

Problem moj polega na tym, ze gdy uprawiamy sex i jestem w 7 niebie i gdy on parzy na mnie z gory lub gdy jest z tylu i cos nagle robi pstryk i mam wizje, ze tak samo zachowywal sie w sexe z innymi dziewczynami przede mna i automatycznie nagle przechodzi mi totlanie ochota na kontynuowanie zblizenia.Zaczynam sie robic b.smutna i czuje sie jak kolejny numer w jego zyciu, choc on zapewnia mnie ze mnie kocha i nie dal mi jeszcze najmniejszego powodu aby mu nie ufac. Jest bardzo czuly na codzien, bardzo kochany...ale ta jego przeszlosc...on czuje z tego pwowodu wine, ze to bylo w jego zyciu...

Czuje sie gorsza, czuje sie numerem...on mnie zapewnia, ze wszystko co robimy jest dla niego natuarlane, ze nie ma w tym mechanizmu, ze, ze, ze......
Teraz umwoilismy sie, ze na jakis czas rezygnujemy ze zblizen, choc nie wiem czy sie uda, bo oboje sie bardzo kochamy ale widujemy nieregularnie.
Czy ktoras z was miala juz podobny problem?
Drugi problem to taki, ze on nie ma wytrysku, nie wiem nawet czy przezywa orgazm.

Potrafi sie kochac godzinami, bedac w stanie cialej gotowosci...ja dochodze w miedzy czasie po kilka razy a on nic....
on mowi, ze wynika to z tego, ze gdy jeszcze byl w zw.malzenskim, metoda anykoncepcyjna byl st.przerywany i tak mu zostalo...dodam, ze ma sporego juz syna,wiec chyba miedys musial miec ten wytrysk.

Wczoraj mi powiedzial, ze ma ten problem od zawsze....i ze nasze zblizenia sa dla niego piekne i bez tego...
w sumie nie powinnam narzekac,ale jest mi znow przykro, ze pommo tego, ze mnie kocha, to nie osiaga pelnego zaspokojenia...przez to tez ja czuje sie bezwartosciowa.
Co do mojej osoby, to jestem kims robiacym wrazenie pewnej siebie, silnej kobiety. jstem bardzo zywa, pracuje na wysokim stanowisku i pomagam innym.
bardzo mnie ta sytuacja meczy, bo z jednej strony go naprawde kocham, z drugiej jestem zazdrosna o jego ex partnerki, gdy idziemy ulica i widze wysoka,dlugowlosa blondynke, to widze JA obok niego a nie siebie. zaczelam nosic buty na obcasach, bo mi powiedzial kiedys, ze lubi jak kobieta nosi.
zaczynam sie podginac pod niego, choc on o to nie prosi ani nie sugeruje, ja ciagle porownuje sie z tymi kobietami.
To psuje relacje miedzy nami, on sie boi ze mnie straci, ja sie boje, ze on kiedys tego nie wytrzyma i ja go strace.
Nie wiem jak sobie z tym poradzic,wiadomo, ze kazdy ma jakas przeszlosc, ale....

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Plastyczne wizje JEGO Z KTORAS Z JEGO EX W TEJ SAMEJ SYTUACJI.

fajna muza - oczekiwałaś, że znajdziesz sobie 40sto letniego prawiczka?

Trust me, when I woke today I had no plans to be so sexy...but shit happens !

Deep in my soul there is a warrior that I'm afraid of...

3

Odp: Plastyczne wizje JEGO Z KTORAS Z JEGO EX W TEJ SAMEJ SYTUACJI.

fajna muza -- niektórzy faceci tak mają, że erekcja bóg wie jak długo, ale do wytrysku im ciężko dojść; wtedy najchętniej zrobiliby sobie ręką nad twoim brzuszkiem, piersiami, buzią -- pozwoliłaś mu na to?

jeśli masz wizje, że on się kocha z innymi to moim zdaniem nic zdrożnego o ile twoja satysfakcja z seksu się nie pogarsza; "kolejny numer w jego życiu" -- to chyba nawet podniecające, że macie znowu i znowu szybki numer z nową laską?

to w ogóle (przynajmniej dla mnie) nie ma znaczenia, czy dziewczyna jest w moim lub nie moim typie -- ważna jest chwila, seks, podniecenie, satysfakcja;

z twojego postu wynika, że jest dwoje ludzi, którzy chcą być ze sobą, żadne nie chce stracić drugiego, więc każde robi wszystko, aby to drugie było szczęśliwe, więc każde z nich się poświęca, czyli się unieszczęśliwia, czyli żadne z tych dwoja nie jest szczęśliwe; wniosek z tego jest taki, aby każde z tych dwoje zaczęło dbać o swoje potrzeby, swoje samopoczucie, swój wizerunek, swoje orgazmy i będzie znacznie lepiej niż jest teraz;

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SEKS, SEKSUALNOŚĆ, PSYCHOLOGIA » Plastyczne wizje JEGO Z KTORAS Z JEGO EX W TEJ SAMEJ SYTUACJI.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018