Szukam Przyjaciolki ... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Szukam Przyjaciolki ...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 15 ]

Temat: Szukam Przyjaciolki ...

Czesc Mam 28 lat, mieszkam za granica. Poznalam tutaj pare Polek ale niestety jak nie maz zabrania im wychodzenia to cos innego itp its dlatego szukam jakies przyjaciolki do poklikania pogadania o wszystkim i o niczym. Jesli ktos duzo uzywa komputera i ma ochote to piszcie na maila albo tutaj. smile Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Szukam Przyjaciolki ...
bluepink4 napisał/a:

Czesc Mam 28 lat, mieszkam za granica. Poznalam tutaj pare Polek ale niestety jak nie maz zabrania im wychodzenia to cos innego itp its dlatego szukam jakies przyjaciolki do poklikania pogadania o wszystkim i o niczym. Jesli ktos duzo uzywa komputera i ma ochote to piszcie na maila albo tutaj. smile Pozdrawiam

Mąż Ci zabrania wychodzić ??? To gdzie Ty mieszkasz?

3 Ostatnio edytowany przez bluepink4 (2013-01-14 16:33:06)

Nie mnie smile Napisalam wyraznie ze poznalam kilka Polek z czego IM  maz zabrania wychodzic smile Prosze czytac ze zrozumieniem smile

4

aaa Przepraszam. Zatem "biedne one". Są tu na forum już regionalne pogaduchy poszukaj i się podłącz. Pozdrawiam.

5

I Nikt nie pogada? sad Nie wiem co mam ze soba zrobic... Nie mam z kim pogadac. Wszyscy dla mnie waznie pozostali w Polsce. Za granica  nie cale 2 lata czy bedzie gorzej? czy lepiej?

6

Chyba z czasem jest lepiej, mam kuzynkę we Włoszech ; )
Babcia mieszka we Francji ; )
obie mówią, że z czasem jest lepiej.

7

Witaj smile Ja jestem o rok starsza i rowniez mieszkam za granica. Z tym, ze nie mam tu zadnych zaznajomionych Polek. Tez brakuje mi kogos do porozmawiania. Gdzie dokladnie mieszkasz? Jesli masz chec to odpisz wink Pozdrawiam smile

8

Niestety Cypr a Ty gdzie? smile

9

Tak jak tez sie domyslilas - mieszkam na Wyspach wink pewnie nie usatysfakcjonuje Cie ta odpowiedz smile)

10

Nie wazne ze mieszkasz na Wyspach smile Jesli mozemy wspolnie znalezc temat do rozmowy to jak najbardziej jestem ZA smile

11

Witam dziewczyny.Ja też na Wyspach, i też nie mam żadnej przyjaciółki do pogaduszek,ani znajomej. Nie zrażajcie się proszę do moich wcześniejszych postów,to nie jest tak,że szukam kogoś żeby się wygadać i ponarzekać na moją marną obecną sytuację, nie będę tym nikogo zamęczać.
zapraszam serdecznie jeśli jest jakaś chętna.generalnie pracuję od 14 do 22,więc wieczorami przesiaduje na kompie.

12

Witam ja tez mieszkam na wyspach , moge sie przylaczyc moje gg 40582192, piszcie jak na razie nie pracuje mam duzo wolnego czasu.

13

witam kobietki,
z checia poznam pare nowych osób, z którymi mozna by pogadac o wszystkim i o niczym, wyzalic i posmiac. umiem słuchac i lubie mówic. mieszkam na wyspach i powiem ze czyje sie tu samotna... brakuje mi osób do rozmowy...

moje gg 13199045

pozdrawiam K.

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma, ale w końcu na pewno tam dotrzemy!

14

dziewczyny mam 31lat jestem mężatką mam 2-uch  synów. Jestem wesoła zawsze uśmiechnięta z okolic Poznania szukam znajomych ,przyjaciółki z którą mogłabym wyskoczyć tu tam rozerwać się pogadać wyżalić. Jeśli ktoś jest zainteresowany piszcie moje gg 3449478

Posty [ 15 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » Szukam Przyjaciolki ...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018