Klimakterium? Proszę o radę - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Klimakterium? Proszę o radę

Piszę w nadziei, że odezwą się dziewczyny w moim wieku i starsze. Mam 47 lat; chwilami wydaje mi się, że jestem młoda, chi, chi... Ale skąd te objawy? Czekam na miesiączkę drugi miesiąc, brzuch mam wielkości rozdeptanej piłki plażowej. Zero siły na cokolwiek, chęci jeszcze mniej. Zaczęłam przypominać psa kanapowego. Nie mam żadnych sławnych uderzeń gorąca ani żadnych innych objawów. Najgorsza jest ta moja rozlazłość i brak energii. Czy można coś z tym zrobić? Czekam na pogaduchy i może jakieś rady, może ktoś czuł się podobnie i coś z takim samopoczuciem zrobił mądrego.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Klimakterium? Proszę o radę

Owszem czułam się podobnie,na dodatek byłam nerwowa i też nie miałam uderzeń gorąca.Po 30-tce.Okazało się to przedwczesnym wygaszaniem hormonów.Rada-HTZ lub ... przeczekać.Radziłabym wizytę u ginekologa,ewentualnie endokrynologa

3

jesteś młodsza i co przeszło ci ?jak długo można czuć się jak flak czy to samo przejdzie?

4

Samo prędko nie przejdzie. W moim przypadku zaczęło się wcześnie,to taka choroba,objawy klimakterium  można mieć i po 20-tce. Radzę iść do ginekologa i zbadać hormony,może u Ciebie to całkiem co innego? Odkąd biorę hormony,czuje się w miarę dobrze

5

dziękuje za porady chyba nie mam wyjścia trzeba iść do lekarza pozdrawiam

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018