w myślach maleństwo.. ale czy już? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » w myślach maleństwo.. ale czy już?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: w myślach maleństwo.. ale czy już?

Witam smile potrzebuje czyjeś porady wink Od 8 miesięcu jestem szcześliwą mężatką, z mężem znamy sie juz 6 lat. Kończe studia w tym roku. Jestem osobą pracującą od dwóch lat. W wymarzonym zawodzie- rehabilitacja niemowląt i dzieci. Chce dokształcać sie w tym kierunku - specjalistyczne kursy, studia podyplomowe. .. Jednak od jakiegoś czasu wciąż myśle o macierzyństwie!!!! sad Tak bardzo chciałabym mieć maleństwo!!! czyżby instynkt macierzyński sie odezwał? smile Mój mąż, 6 lat starszy jest bardzo wyrozumiały, mówi że do mnie decyzja należy, że możemy poczekać jesli chce sie jeszcze dokształcać.. ale ja nie wiem już sama czego bardziej chce!!! chyba jednego  drugiego!!! Pomocy..

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: w myślach maleństwo.. ale czy już?

A jedno drugiemu nie musi przeszkadzać przecież!! smile

Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.

3

nO WŁASNIE musi:/ bo ja pracuje fizycznie.. a ciąża to dla mnie zniknięcie z pracy na najmniej 10 miesięcy.. ?

4

Hm, w takim wypadku to faktycznie... Ale nawet jeśli uważasz, że to nie jest najlepszy czas... Czy napewno później będzie lepszy?
Pizę tak, bo sama bym chciała już, wiec przez pryzmat swoich marzeń piszę pewnie...

Lepiej bez celu iść naprzód niż bez celu stać w miejscu, a z pewnością o niebo lepiej, niż bez celu się cofać.

5

o widzisz smile "ale czy póżniej będzie czas"? no własnie smile ..

6

Myślę, że zarówno na studia podyplomowe jak i na ciążę w Twoim wypadku nie będzie za późno, więc kolejność zależy tylko i wyłącznie od tego, jakie pragnienie jest dla Ciebie silniejsze - zostania mamą czy osiągnięcia kolejnego etapu na drodze zawodowej? smile

Zastanów się też, czy możesz pozwolić sobie na macierzyństwo i przerwę w pracy, czy też miałabyś lepsze warunki na urlopie macierzyńskim jako pracownik z wyższym wykształceniem (czyli np. dodatkowymi kursami)? Jeśli wiesz, że będzie Ci łatwiej dogadywać się z szefostwem w sytuacji, w której podniesiesz swoje kwalifikacje niż obecnie, to kolejność byłaby dla mnie oczywista wink
Wydaje mi się również, że jest odrobinę lżej uczyć się i dokształcać nie mając wtedy dziecka, więc wybrałabym najpierw studia i kursy. Ale decyzja należy do Ciebie smile

... Mam serce w ogniu i niewiele mam w tym życiu czasu, by żałować czegoś...

REGULAMIN Forum Netkobiety.pl - przeczytaj smile

7

mysle ze dalabys sobie rade z dzieckiem i z praca... tym bardziej ze masz stalego partnera... a z pracy to na troche dluzej bys musiala zniknac;-( bo potem jeszcze urlpo macierzynski... ale do tego zawsze mozesz wrucic... a pożniej to moze byc za pozno... słuchaj decyzja nalezy do ciebie ale mysle ze pownnas sprubowac... moja siostra ma dziecko i jest sama bo rozstala sie z facetem z którym ma dziecko... (bil ja) skonczyla studia pracowala i wychowywala dzieck... ty masz faceta ktory ci zawsze pomoze... wic do dziela bo mysle ze niema na co czekac;-) powodzenia;-*

8

big_smile tochyba już wiem big_smile Dziekuje Wam smile)

9

Podziel się z nami swoją decyzją smile

... Mam serce w ogniu i niewiele mam w tym życiu czasu, by żałować czegoś...

REGULAMIN Forum Netkobiety.pl - przeczytaj smile

10

Tak podziel się ...

11

Iziaaaaaak, czytalam Twoje poprzednie posty i z nich wynika, ze nie jestes do konca szczesliwa mezatka, bo w glowie wciaz masz innego mezczyzne. Mysle, ze dopoki nie przezwyciezysz tego uczucia, decyzje o dziecko powinnas odlozyc. Najpierw uporaj sie z swoimi uczcuciami. Jesli bedziesz pewna ich, wtedy dopiero powinnas zaplanowac dzieciaczka.

"Badz madrzejszy, ustap glupszemu."

12

Jestem jestem szcześliwą mężatką big_smile.. ale nie powiem że tamten mężczyzna jest mi całkowicie obojętny:P ale to nie żadna miłość .. raczej.. sentyment smile i tak zostanie smile
A wracając do mojej decyzji, to chyba lepiej poczekać, zapuścić "korzenie" w wymarzonej pracy, wyspecjalizować się. smile Szefowa do rany  przyłóż, ale liczy na szkolenia pracowników. A z dzieciaczkiem było by mi trudniej, tymbardziej że jadąc na kurs zostawiłabym maleństwo na najmniej 1,5 miesiąca hmm tyle trwa taki kurs hmm smile

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » w myślach maleństwo.. ale czy już?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021