Prośba o pomoc na leczenie męża - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Prośba o pomoc na leczenie męża

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Prośba o pomoc na leczenie męża

Sytuacja w jakiej się znależliśmy zmusiła mnie do proszenia ludzi dobrej woli do udzielenia nam pomocy.Mój mąż zachorował w 2005 roku i od tamtej pory jego zdrowie ulega ciągłemu pogorszeniu.Wymaga stałego leczenia u wielu specjalistów i przyjmowania wielu leków na stałe.Jesteśmy rodziną słabo sytuowaną.Ja wychowałam się w biedzie .Mamy przy sobie dwoje dzieci chore na padaczkę. Jedno z nich wymaga również stałej opieki i z tego powodu nie mogę podjąć żadnej pracy.Mąż mój również wymaga opieki.Brakuje nam po opłaceniu bieżących rachunków i wykupieniu wielu leków na podstawowe rzeczy dnia codziennego.Prosimy o pomoc rzeczową.Każdą ofiarowaną rzecz przyjmniemy z radością i z głębi serca będziemy za to wam wdzięczni.Prosimy podziel się z nami jeśli możesz.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Prośba o pomoc na leczenie męża

Opiekując się chorym ciężko mężem i dziećmi BÓG daje mi siły w codziennej walce o każdy następny dzień przetrwania.Nasza sytuacja jest ciężka i potrzebujemy wsparcia ludzi o dobrym i wrażliwym sercu ,którym los innych nie jest obojętny.Jeśli możesz pomóż nam w dalszej walce o życie ludzkie.Dobro dane wróci do ciebie.Wystarczy jeden mały gest ofiarując drobną wpłate na subkonto a to dla nas znaczy wiele i daje nam wiare w ludzi.

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom ?Zdążyć z Pomocą?
ul. Łomiańska 5
01-685 Warszawa

Bank BPH S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

Tytułem:
4903 - Bednarski Adam Stanisław - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Serdecznie dziękujemy

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź