Lakier termiczny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Lakier termiczny

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2012-10-27 13:00:53)

Temat: Lakier termiczny

Hej dziewczyny, ostatnio znalazłam super lakiery zmieniające kolor pod wpływem temperatury w hurtowni wstawianie adresów stron internetowych jest niezgodne z regulaminem
i chciałam zapytać czy któraś z was już ich używała i jakie są wasze opinie ?? Znajdziecie tam naprawdę cała paletę tych kolorów lakieru smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Lakier termiczny

link został usunięty, ale o takich lakierach słyszę po raz pierwszy? tak łopatologicznie to jak one działają? Inny kolor mają zimą, inny latem?

3 Ostatnio edytowany przez sisley (2012-10-29 22:01:05)

Odp: Lakier termiczny

w google znalazlam cos na ich temat, zmieniaja kolor pod wplywem temperatury otoczenia, fotka:
http://urodelka.pl/wp-content/uploads/2012/07/34.jpg

ale to musi byc bajer big_smile

4

Odp: Lakier termiczny

Mhm... Ciekawie to wygląda tongue
Nie próbowałam i nie słyszałam o taki lakierze, ale chyba się za takim rozejrzę big_smile

5

Odp: Lakier termiczny

A, czyli tam, gdzie jest palec tam jest jaśniejszy, a to co wychodzi poza opuszek jest ciemne? Ale to chyba fajnie wygląda tylko na długich paznokciach...

6

Odp: Lakier termiczny

no na krotkich nie bedzie takiego efektu wink pewnie najlepiej by bylo zeby paznokiec wystawal za opuszek.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Lakier termiczny

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024