Witam! Chandra, złość, niska samoocena czy po prostu życie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Witam! Chandra, złość, niska samoocena czy po prostu życie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

1

Temat: Witam! Chandra, złość, niska samoocena czy po prostu życie?

Nawet nie wiem od czego zacząć może od tego ze nigdy nie pisywałam na forach. Mam 23 lata i przytłaczający mnie staż życiowy. Jestem asystentką w firmie i studiuję germanistykę, tłumaczenia. czemu tu jestem? Sabotuję swój związek, przez swoją niską samoocenę, przez złość? Nie wiem dużo tego... ale czy ktoś chciałby to poczytać, poradzić mi?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Witam! Chandra, złość, niska samoocena czy po prostu życie?

cześć a powiedz-z kąd ta złość i frustracja  ..i dlaczego masz samoocenę tak niską ,napisz coś więcej

3

Odp: Witam! Chandra, złość, niska samoocena czy po prostu życie?

3 lata temu rodzice kazli mi wybierac oni albo facet 10 lat starszy rozwodnik z dzieckiem... wiec o 11 w nocy przyjechał po mnie taksówka... z domu mogłam zabrać dokumenty, klucze oddać. rodzice nic nie wiedzieli i nie specjalnie chcieli chyba ze wlicza sie w to zastraszanie, szykanowanie.
Facet i związek do kitu skonczyło się po 1,5 roku.... nie wiem na ile z nim byłam zeby sie wyrwać z domu a na ile mi imponowała jego dorosła postawa.
potem był inny chłopak i spotkanie z rodzicami i niby sie pogodzilismy i niby jest ok tylko co chwile dają mi do zrozumienia jak wilka porażke odniosłam.... w sumie dwa razy bo następny facet mnie zdradził.
Pracuje studiuje sama się utrzymuje ale to ciągle za mało dla moich rodziców.
Mam duzo starsza siostrę, prawnik... zawsze robiła co rodzice chcieli 7 czy 8 lat miała narzeczonego...
Wiem że nie jestem nią...

Jestem nadwrażliwa... emocje przeżywam bardzo intensywnie i to też robi swoje.
teraz poznałam kogoś miłego... kochajacego... ale to wszystko co się działo sprawia że czuje sie gorsza ... za słaba dla takiego wspaniałego faceta,

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » POZNAJMY SIĘ ... » Witam! Chandra, złość, niska samoocena czy po prostu życie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021