Cieszyć się i płakać. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Cieszyć się i płakać.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Cieszyć się i płakać.

Witam. Mam na imię Martyna i mam 26 lat. Opowiem wam o mojej największej pomyłce.
Otóż w wieku 20 lat poznałam dwóch mężczyzn. Z jednym z nich się związałam,a drugi został moim i mojego partnera przyjacielem.
Więc wszystko między mną a moim " ukochanym " układało się po myśli. Był wtedy dla mnie czuły troskliwy i bardzo kochany. Nagle pewnego dnia dowiedziałam się od mojej przyjaciółki, że słyszała, iż z niego niezłe ziółko, że traktuje kobiety przedmiotowo. Zignorowałam to, bo oczywiście byłam zakochana. Jendak po bardzo krótkim czasie zauważyłam jak on flirtuje z jakąś kobietą. Wkurzyłam się ale oczywiście on sprawił, że poszło to w zapomnienie. Potem zdradził mnie i pomimo ostrzeżeń przyjaciółki i przyjaciela o którym wcześniej wspomniałam ja mu wybaczyłam. Myślałam, że to jednorazowy wyskok i że wcale nie chciał mnie zranić. Było dobrze przez miesiąc kiedy to znowu flirtował z jakąś ( dla mnie ) nieznajomą. Jak mu to wyrzuciłam i zaczęliśmy się kłucić, to uderzył mnie z liścia. Zapłakana uciekłam i poszłam do domu. Po jakimś czasie zadzwoniłam do mojego przyjaciela i się mu wyżaliłam. Znowu chciałam wybaczyć mojemu dotychczasowemu ( wtedy ) chłopakowi ale zrozumiałam ( dzięki temu przyjacielowi ), że jestem strasznie naiwna. I szczęście w nieszczęściu. On pomógł mi się otrząsnąć i zostawić tego drania, a dzięki temu oboje do siebie się zbliżyliśmy. Od tamtego czasu jesteśmy razem i nikt nigdy nie był tak dobry i czuły jak on. Teraz czuję, że to prawdziwa miłość i wierzę w przeznaczenie. Gdybym nie poznała tamtego drania i nie przeżyła takich nieprzyjemnych doznań, to nie poznałabym mojej największej miłości.
Dodam, że byłam na prawdę naiwna i ostrzegam wszystkie kobiety przed takimi facetami. Może się wydawać, że wasz chłopak to anioł, a tak na prawdę zdarza się, że pod tą powłoką kryje się diabeł. Wiem, że niektóre kobiety przeżywały większe tragedie, wałty i innego rodzaju przemoc także przestroga dla każdej z was. Radzę poznać najpierw dobrze chłopaka i dowiedzieć się o nim więcej, a nie angażować się w związek, gdzie w ogóle nie znacie swojej drugiej połówki.
Czy któraś z was miała podobny zawód miłosny? Proszę podzielcie się problemami.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Cieszyć się i płakać.

Sewilla - to w takim razie chyba nie największa pomyłka, ale szczęśliwa pomyłka.

3

No tak jak napisałam. Szczęście w nieszczęściu. wink
Największa pomyłka co do tego drania, ale największe szczęście co dzięki temu uzyskałam. smile

4

No ja napisze po krótce.. generalnie mając około 16-17 lat "lubiłam" pakować się w dziwne związki..  Wszystkim facetom chodziło tylko o seks.. a że ja uparcie czekałam na tego jedynego to Oni rozsiewali plotki na mój temat.. a to że z jednym spałam w śmietniku. (dosłownie tak.. w śmietniku, bo u nas sa takie betonowe butki zamykane brama w ktorych stoja kontenery na smieci) oczywiscie to było nie prawdą.. kolejny z kolei będąc ze mną okradł busa mojego ojca z narzędzi robotniczych..
Także jak widać jest wiele typów mężczyzn (o ile można takiego faceta nazwać mężczyzną) ciężko jest trafic na tego właściwego, ale własnie te porazki maja nas nauczyć życia... Teraz w końcu trafiłam na kogoś dobrego, i chodz bywa ciężko, wiem że on takiego numeru mi nie wywinie wink

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MOJA NIESAMOWITA HISTORIA » Cieszyć się i płakać.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018