Kupowanie butów przez internet - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Kupowanie butów przez internet

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

1

Temat: Kupowanie butów przez internet

Witam
Chcę kupić buty do biegnia przez internet, jednak nie jestem pewna co do rozmiaru. Boję się że kupię za małe sad
Proszę o rade.
Pozdrawiam smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Kupowanie butów przez internet

A może masz możliwość przymierzenia takich samych lub podobnych butów w sklepie? Wtedy byś miała pewność
Na niektórych stronach sklepów internetowych są też tabele, gdzie rozmiarowi jest przypisana długość stopy w centymetrach, dobrze jest też sprawdzić, czy będzie można zwrócić/wymienić buty jeśli rozmiar będzie zły. Teraz w sklepach internetowych raczej jest taka możliwość

Mam bardzo małą stopę i ciężko mi jest znaleźć buty w normalnych sklepach, dlatego zdarzało mi się zamawiać buty w internecie. Na szczęście tak się złożyło, że za każdym razem byłam z nich zadowolona smile

3

Zawsze masz prawo do zwrotu. Jeśli chodzi o rozmiarówkę to trzeba uważać, ja np z Reeboka kupiłam rozmiar 39 i był ok, z Merrella 41są na mnie dobre a z Adidasa to nawet 41 1/3 jest na mnie za małe. Nie zawsze też jest tak, że dany rozmiar będzie na mnie dobry ze wszystkich rodzajów butów jednego producenta. Cała tajemnica tkwi w długości wkładki, ja na ślepo mogę zamówić buty o długości wkładki 26,5 cm i wiem, że będą na mnie dobre, choćby miały mieć rozmiar 47 big_smile

Tutaj znajdziesz poradę, jak dobrać odpowiedni rozmiar obuwia http://www.sarafis.pl/porady.htm#jak.dobrac.rozmiar?

.....w życiu mam różnie, raz na wozie, raz pod wozem, ale próbuje żyć najlepiej jak umiem ...w końcu nie muszę być idealna smile ....wystarczy, że jestem wyjątkowa smile

4

Cóż, z doświadczenia mogę powiedzieć, że buty sportowe wypadają prawie zawsze za małe. Poza tym takie buty muszą być wygodne, więc najlepiej jest pójść do sklepu i przymierzyć. Bo rozmiar może być prawidłowy, ale np. mamy inny kształt stopy i kicha. Ja niestety mam ten problem i zawsze muszę mierzyć, bo większość jest mi za szeroka i but w ogóle nie trzyma stopy. A ile ja się łyżew naszukałam... Naprawdę warto się przejśc i przymierzyć przed zakupem. Albo kupić przez internet kilka par, sprawdzić w domu, które najwygodniejsze i odesłać pozostałe.

Kiedyś też miałam wahania co do kupna butów przez Internet, ale właśnie tak jak na zalinkownej stronce- kartka papieru, zdjęcie miary stopy, pytania do sprzedających czy są na szczupłą stopę (bo takową mam i małą na dodatek) i jest ok, kupiłam już kilka par i jestem zadowolona z wyborów. Z resztą jeśli masz wątpliwości kup może na początku coś tańszego, w razie braku możliwości wymiany nie będzie Ci tak bardzo żal straconej kasy a może 'nóż'... i się przekonasz smile

"Tyl­ko życie poświęco­ne in­nym war­te jest przeżycia. "
Albert Einstein

6

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Jednak pojechałam do sklepu i kupiłam buty idealne, jakby były robione dla mnie.Warto zobaczyć towar w realu, bo może sie nieco różnić jak ten na obrazku smile

Pozdrawiam smile

7

ja jakoś nie mam przekonania do kupowania butów przez internet... kilka razy już się nacięłam i był problem ze zwrotem. a może lepiej kupić w tradycyjnym sklepie? zakup wtedy będzie pewny. Znalazłam fajną darmową aplikację na smartfona, która informuje o aktualnych promocjach w pobliskich sklepach. Może udałoby się coś znaleźć w okazyjnej cenie bez konieczności kupowania przez net? Aplikacja nazywa się Promohunter. dla zainteresowanych więcej informacji jest na promohunter.pl

8

zawsze jest podany rozmiar i centymetry , więc można sobie zmierzyć. Ostatnio tak meliski kupowałam i jest ok.

9

Ja często kupuję buty w internecie. Raz tylko dostałam za duże. Zmierzyłam dokładnie stopę, wybrałam odpowiedni rozmiar i kajaki... następnym razem wzięłam 0,5cm mniejsze i już zawsze takie biorę:)

10

Ja tam mam sprawdzony patent na kupowanie butów przez internet. Fakt faktem, kupuję tam tylko buty sportowe, ale jestem zadowolona. Warto pamiętać, że kupujemy tylko i wyłącznie w sklepach internetowych a nie u prywatnych sprzedawców na allegro. Często i gęsto można się natknąć na podróby. A co do rozmiaru to wcześniej warto udać się do sklepu i przymierzyć. smile

11 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2018-09-17 19:30:58)

Dużo sportowego obuwia znajdziesz na tej stronce spam  to nie takie trudne jak myślisz, wystarczy tylko, że dobrze zmierzysz swoją stopę. Zawsze możesz przecież skontaktować ze sprzedawcą i zwrócić towar jeśli coś jednak będzie nie tak smile

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIZAŻ - STUDIO MODY I WIZAŻU » Kupowanie butów przez internet

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018