Codzienne wyciskanie , czy to juz choroba ?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Codzienne wyciskanie , czy to juz choroba ??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Codzienne wyciskanie , czy to juz choroba ??

nie moge sie powstrzymac od codziennego wyciskania !!!!!
czy wy tez macie taki problem ?
Powoli zaczynaja sie mi robic juz przebarwienia a nawet w niektorych miejscach mam blizny lekkie, jednak nie moge sie powstrzymac by czegos nie wydusisc ,co robic ?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Codzienne wyciskanie , czy to juz choroba ??

to już jest chory nawyk,znam takie dziewczyny(sąsiadki moje)które widzę codziennie rano w oknie z lusterkiem wyciskające różne syfki:)

3

to jest nawyk

4

złośnica jeśli faktycznie nie możesz się powstrzymać to to już jest tak zwane natręctwo - "nieodparta potrzeba zachowywania się w pewien sposób, nawet mimo świadomości, że jest on nieracjonalny." Z tym trzeba walczyć! Na oczyszczanie wybierz się raz w miesiącu do kosmetyczki, a nad rękoma panuj! Potraktuj to jak walkę z nałogiem.

5

napewno to nie pomoże...ja wyciskam codziennie i zawsze mam duzo przez to na buzi...kiedyś nie wyciskałam z 2 tyg bo nie miałam czasu i nawet nie pamiętałam o tym i buzia była ładniejsza. Ostatnio tak się załatwiłam  i mam zwaloną twarz tym ...muszę dać sobie spokój z wyciskaniem i jakąś maść kupic czy płyn ...

też robię to prawie codziennie ale to dlatego, że mam co wyciskać mimo stosowania leków, nawet drobnostki nie przepuszcze;)

"Tyl­ko życie poświęco­ne in­nym war­te jest przeżycia. "
Albert Einstein

Dziewczyny, nie wyciskajcie zmian trądzikowych. Pomylenie takiej zmiany z czyrakiem w obrębie tzw. trójkąta śmierci na twarzy może skutkować ciężkimi powikłaniami, a nawet śmiercią!

8

Niestety, ale to co napisała poprzedniczka to prawda, chociaż to rzadkie przypadki.

Jeśli na skórze robi się dużo krost to należy zadbać o odpowiednie kosmetyki i udać się do dermatologa bo być może potrzebny jest antybiotyk.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Codzienne wyciskanie , czy to juz choroba ??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018