gotowa dieta? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: gotowa dieta?

Hej:) widziałam u siebie na fitnessie w lodówce takie zastawy gotowych posiłków wegetariańskich i stąd moje pytanie: czy któraś z Was korzystała z usług takiej firmy? Na ulotce wszystko wygląda całkiem sensownie, ale przecież zawsze tak jest;) a może któraś jadła i mogłaby mi powiedzieć, co o tym sądzi? Dziękuję z góry:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: gotowa dieta?

Myślałam, że pisząc "gotowa dieta" masz na myśli ułożony już jadłospis konkretnej diety, ale Tobie chyba etraz chodzi o catering dietetyczny? Popraw mnie, jesli się mylę smile Bo z gotowych diet znam dietę 3D chili i ona podobno jest bardzo skuteczna, a posiłki masz rozpisane aż na 4 tygodnie.

3

mim zdaniem gotowa dieta nei jest ok, nigdy nie wiadomo ile ma kalorii, a u każdej z nas potrzebna kaloryczność może być inna.

4

szyszunia napisał/a:

Myślałam, że pisząc "gotowa dieta" masz na myśli ułożony już jadłospis konkretnej diety, ale Tobie chyba etraz chodzi o catering dietetyczny?

Tak, chodziło mi o to, że to są gotowe posiłki, które dostajesz do domu na cały dzien, masz do wyboru zwykłe, vege albo bez ryb. I do tego kilka wariantów kalorycznych, w zależności od ustaleń dietetyka - tyle wyczytałam z ulotki.

Wiem, ze to kosztuje więcej, niż robienie tego w domku, ale taki rodzaj wygody jest mi chwilowo na reke, bo nie mam warunków w kuchni wink
Tylko chciałabym najpierw usłyszeć jakieś relacje "z pierwszej ręki" smile

5

Aaaa, bo ja teraz jestem zafascynowana dietą 3D i bym Ci ją wcisnęła chętnie big_smile sama planuję zacząć, bo jest skuteczna i wygodna - masz kartkę z konkretnymi skladnikami i ich ilością, bierzesz kartkę, idziesz do kuchni, przyrządzasz, jesz big_smile Choć przyznam, że też bym nie pogardziła, jakbym czasem mogła zamówić coś gotowego i zdrowego do pracy wink A Ty jesteś wegetarianką?

6

szyszunia napisał/a:

Myślałam, że pisząc "gotowa dieta" masz na myśli ułożony już jadłospis konkretnej diety, ale Tobie chyba etraz chodzi o catering dietetyczny? Popraw mnie, jesli się mylę smile Bo z gotowych diet znam dietę 3D chili i ona podobno jest bardzo skuteczna, a posiłki masz rozpisane aż na 4 tygodnie.

Az wpisalam z ciekawosci w google te diete. Kolejna glupota :>
Wszystkie diety sa z zasady ZLE i maja jakies efekty uboczne. Zadna dieta, ktora stosuje sie tylko przez jakis okreslony czas - nie jest zdrowa. Po pierwsze, z tego co widze, w tej diecie stosuje sie duzo ostrych przypraw. Nie kazdy moze, nie kazdy lubi, a poza tym takie jedzenie moze podrazniac uklad pokarmowy. Ja na przyklad po ostrym zawsze mam zgage.
Po drugie, tyle chudniecia, ile oni obiecuja jest dla organizmu niezdrowo. Tak naprawde, najbezpieczniej jest 1,5kg miesiecznie. Jesli ktos ma dobra przemiane materii (a ta dieta prawdopodobnie wlasnie na trawienie dziala, patrzac po jej skladzie), moze i chudnac szybciej. Ale przeciez wiecznie na diecie nie bedziesz. I wtedy nadchodzi jojo.
Lepiej sie ogarnac, "zrestartowac" calkowicie jadlospis i zaczac jesc zdrowo - raz na zawsze. Nie na 4 tygodnie.

Pozdr! smile

Life is hard. After all it kills you.

7

Catering dietetyczny? Moim zdaniem to głupota! Dostajesz gotowe posiłki, a Twoim zadaniem jest tylko je zjeść. Takim sposobem nigdy nie nauczysz się jeść zdrowo i wybierać wartościowe produkty. A o to przecież chodzi! Co zrobisz po zakończeniu odchudzania? Wrócisz do swojego dotychczasowego sposobu odżywiania, gdyż nie będziesz potrafiła sama skomponować odpowiednich posiłków.

Jestem również przeciwniczką WSZELKICH diet opartych na konkretnych jadłospisach, konkretnych składnikach, diet wykluczających pewne grupy makroskładników itp. Żadna normalna osoba nie będzie w stanie prowadzić takiej diety do końca życia. A jeżeli Twoim priorytetem jest zdrowe odżywianie przez miesiąc to mam jedną radę - odpuść sobie. smile

P.S.
Podziwiam ludzi, którzy potrafią żywić się na podstawie konkretnego planu narzuconego z góry.

Jedz tylko to, co wyrosło z Ziemi, bądź miało matkę.

8 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-03-26 21:01:42)

Ja ostatnio testuje nową firmę, nazywa się spam
Jak narazie po tygodniu super i są pierwsze efekty:))))) Co mnie bardzo cieszy bo bardzo chcę zrzucić wagę do lata. Naprawdę mają fajne jedzonko, takie fresh i cena dobra. A co mnie zachęciło to to że nowa firma i nie idą na masówkę.

Wstawianie adresów stron internetowych jest niezgodne z regulaminem forum.

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021