Utrata dowodu a nowa praca ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Utrata dowodu a nowa praca ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Utrata dowodu a nowa praca ?

Właśnie się zorientowałam że podczas zakupów wypadł mi dowód mimo zgłoszenia tego faktu niestety nie ma narazie rezultatów. Właśnie mam podjąc prace jedyny dokument jaki posiadam to mprawo jazdy czy moge podjąc prace?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Utrata dowodu a nowa praca ?

Myślę, ze mozesz podjąć pracę. Idź najpierw do Urzędu Miasta i wypełnij wniosek o dowód. Dadzą Ci karteczkę i na podstawie tej karteczki mozesz podjąć pracę. Tak mi się wydaje. Poza tym masz prawo jazdy, które też jest dowodem tożsamości.

3

Mam taka nadzieje ja to mam pecha sad

4

Myślę, że tymczasowy brak dowodu nie może być przeszkodą do podpisania umowy o pracę. Zawsze możesz się posłużyć prawem jazdy.

"Przeszłość i teraźniejszość są naszymi środkami. Tylko przyszłość jest celem."

5

Dokument tożsamości - dokument urzędowy stwierdzający tożsamość osoby. Podstawowe dane zawarte w takim dokumencie to: nazwisko i imiona osoby, data urodzenia, płeć, numer identyfikacyjny (np. PESEL). Może również zawierać: nazwisko rodowe, imiona rodziców, miejsce urodzenia, adres zameldowania, wzrost, kolor oczu i inne.

W Polsce podstawowymi dokumentami tożsamości są paszport i dowód osobisty dla obywateli polskich oraz karta pobytu i dokument pobytu dla cudzoziemców posiadających zezwolenie na dłuższy od turystycznego pobyt na terytorium RP. Szczególnym dokumentem tożsamości jest książeczka żeglarska, dokument marynarzy zatrudnionych na statkach handlowych, stwierdzający tożsamość, dokumentujący przebieg pracy oraz umożliwiający przekraczanie granicy morskiej i pobyt we wszystkich portach świata.

Dokumenty tożsamości wydawane mogą być także zwierzętom gospodarskim albo hodowlanym.

źródło:

WIKIPEDIA

Detektywi, pomoc prawna, poszukiwania.
www.resh.home.pl

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Utrata dowodu a nowa praca ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021