proszę Was o poradę... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » proszę Was o poradę...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1 Ostatnio edytowany przez jowitaaa (2012-05-06 19:56:02)

Temat: proszę Was o poradę...

Już nie wiem co mam myśleć o tym wszystkim i niedługo chyba oszaleje. Rozstałam się z facetem, fakt faktem nie byliśmy długo ze sobą bo 5 miesięcy i nasz związek bardziej był na odległość, ponieważ aktualnie wyjeżdża i zdarzało się że widzieliśmy się po 4 dni w miesiącu max. Ogólnie wszystko było pięknie, idealnie, że będziemy czekać na siebie itp. do pewnego momentu... Oznajmił mi, że nie chce mnie krzywdzić, że wie że mi ciężko i jemu też (bo też tak było, ciągle związek był bardziej wirtualny...) i nie chce żeby były takie nasze początki. Zostaje mu jeszcze pół roku takich wyjazdów, gdzie będzie mniej zjazdów, więc nasz kontakt będzie jeszcze słabszy... Zaproponował mi teraz kontakt na zasadzie przyjacielski i zobaczymy co przyszłość pokaże i to ja mam teraz zadecydować co chce... Przy rozstaniu wspomniał, że potrzebuje czasu, że musi to sobie wszystko poukładać, że został zraniony przez swoją ex ( o której wiedziałam wcześniej jak było i on też wiedział że ja też zostałam zraniona a pomimo tego zaufałam mu...) i że nie będzie sobie szukał nikogo, żebym o tym wiedziała. Tylko ja się zastanawiam czy jest sens, czy to nie był tylko pretekst, bo skoro mówiąc mi nawet na koniec jak to on uwielbia ze mną spędzać czas itd. to po co się rozstajemy? Pomimo że się rozstawaliśmy to i tak rozmawialiśmy na inne tematy. Wiem brzmi to żałośnie ale sama nie mogę w to uwierzyć... Dodam że bardzo mi na nim zależy ale boje się chyba zaryzykować bo nie wiem co jemu chodzi po głowie sad błagam Was doradźcie mi. Przepraszam jeśli chaotycznie napisałam ale po prostu mam taki mętlik w głowie...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: proszę Was o poradę...

Witaj. Moja przyjaciółka tak miała..odpuscila..była przyjaciółka przez jakiś czas, ale jednocześnie dawała mu sygnały, ze układa sobie zycie, ma swoje plany..marzenia.. Dzis są szczęśliwym małżeństwem.. Ja ze swojego życia mogę Ci napisać, ze mój Mąż, tez mnie tak na początku potraktował, ze musi przemyśleć, i takie tam..zawalczylam i po 3 latach małżeństwa zostałam zdradzona i sama.. Moze warto poczekać, dać mu możliwość powalczenia o związek..

3

Poczekaj, nie rob nic, niedlugo cos sie wyjasni, moze ma chwilowa slabosc i zachwianie emocjonalne, poczekaj i zajmij sie soba.

4

Według mnie jest całkiem w porządku, nie obiecuje Ci gruszek na wierzbie, tylko otwarcie mówi jak to wszystko odczuwa. Nie rób nic, wszystko samo się niedługo ułoży, musisz mieć tylko dużo siły i cierpliwości :*

5

poczekaj bo przecież i tak nie zamierzasz jutro mieć innego smile Zostaw to tak jak jest. Jeżeli mówi że to tylko pół roku. Zyj tak jak żyłas do tej pory. Daj mu powalczyć. Przecież nie musisz urywać z nim kontaktu. Rozmawiajcie jak do tej pory a zobaczysz że samo się jakoś rozwiąże smile

przygarnij kropka...

6

No to może z mojego podwórka. To ja byłem tym, który mówił to koniec jak również dawałem wyznaczony termin by z wirtualu był real. To ona ma majątek nie ja lecz to ona walczyła i walczy o mnie. A ja?ja nie szukam innej.

7

Rzeczowy,konkretny,nie popadaj w panike.Ja tez taki jestem,jasny sprecyzowany i zawsze wszystko przemyslane i poukladane.Bedzie wszystko ok,zachowaj'zimna krew" i nie biadol zaden FACET nie znosi i tez nie pociagaja go kobiety mazgaje.Trzym sie.

8

Jakos nie podoba mi sie ten chłopak ja bym go olała w sensie dala sobie spokoj ze cos z tego bedzie,utrzymywac kontakt mozna ale bez robienia sobie nadzieji na cos wiecej

9

Wydaje mi się, że jeśli coś do niego czujesz to powinnaś powiedzieć, że nie chcesz tak sobie odpuszczać. Tak prawdę mówiąc to takie wątpliwości zawsze się pojawiają, a wy byliście w tej trudnej sytuacji gdzie związek jest na odległość. Może i Twój facet rzeczywiście potrzebuje sobie poukładać kilka rzeczy, ale przecież skoro nie chce żebyś cierpiała to niech nie przekreśla Wszego związku

10 Ostatnio edytowany przez jowitaaa (2012-05-08 22:56:21)

nawet sobie nie wyobrażacie ile dla mnie znaczy, to co napisaliście. Wiadomo znajomi i ich opinia na ten temat, ale chciałam też przeczytać co Wy o tym sądzicie, kogoś kto obiektywnie oceni sytuację. Dziękuję bardzo :* Zaczęłam panikować bo wszystko było i jest na "świeżo". No nic jak to kobiety milion myśli i wątpliwości. Muszę się uzbroić w cierpliwość i nie nastawiać się na nie wiadomo co, by się nie rozczarować, cóż przyszłość pokaże... muszę się z tym uporać i pogodzić, ale to już pozostaje tylko i wyłącznie mój problem. Pozdrawiam

11

może ktoś mi odpowie...
otóż co zjechał... przez ten okres od czasu do czasu rozmawialiśmy i było bardzo ok. Z 2 miesiące temu kontakt się urwał do tej pory...na koniec on obiecywał że się odezwie no ale jednak nic z tego...ja napisałam esa żeby jakoś zacząć na święta to nie odpisał... Dlatego w między czasie spotkałam sie kilka razy z innym facetem- (P), (P) nie daje za wygraną, osaczył mnie...przyznał się że dopytywał się znajomych o mojego byłego faceta, akurat tak się złożyło że mają wspólnego kolegę. I proszę Was jakim cudem dobry kolega i jednego i drugiego wmawia mu (P) że spotykam się ze swoim byłym? sad (a chciałabym do holery jasnej żeby tak było...) dziecinada... nie rozumiem Was - Mężczyzn.. sad a ja chce być tylko szczęśliwa a Oni tak motają...i po co?

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » proszę Was o poradę...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018