Ropne zapalenie włosków przymieszkowych w okolicach intymnych - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Ropne zapalenie włosków przymieszkowych w okolicach intymnych

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: Ropne zapalenie włosków przymieszkowych w okolicach intymnych

Od kilku miesięcy pojawiły mi się krosteczki tam na dole i swędzą. Są czerwone i jest ich dość spore, większe mniejsze-różne. Byłam u ginekologa- leki nie pomogły, byłam u dermatolog- i też nic. Może ktoś już miał taki problem i wie, jak się tego pozbyć? Myślałam, że to od depilacji, więc zaprzestałam a było jeszcze gorzej, lekarze kazali znów depilować ale poprawy nie widzę- coraz gorzej swędzi...
CO ROBIĆ?:(:(:(

Zobacz podobne tematy :
Odp: Ropne zapalenie włosków przymieszkowych w okolicach intymnych

a jakie leki miałaś

biedronka morderca ]:-P

3

Ten problem może niestety rozwiązac tylko lekarz ale na twoim miejscu poszła bym prywatnie do dobrego specjalisty niestety to dosyc spory wydatek jednak w tym przypadku nie ma co oszczędzac.

4

Miałam jakieś tabletki, spray, maść i przemywać dodatkowo spirytusem salicylowym a myć tantum rosa...I nic... ;-(

bo ja dostałąm fucidin czy jakoś tak na wrastające włoski i nawet działa, ale to na pojedyncze takie

biedronka morderca ]:-P

6

Najlepszym rozwiązaniem będzie antybiotyk z grupy klindamycyn - poleciła mi go pani dermatolog (na ten sam problem). Zaleciła mi smarowanie się nim po każdej depilacji, ja stosuję i naprawdę pomaga. Takie preparaty zawierające klindamycynę to: Dalacin T (koszt ok. 40-50 zł) i jego tańszy zamiennik - Klindacin T (ok. 25 zł).

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Ropne zapalenie włosków przymieszkowych w okolicach intymnych

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018