praca w NL pomocy! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » praca w NL pomocy!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

1

Temat: praca w NL pomocy!

czy ma ktos namiary(sprawdzone) na prace w NL na produkcji czy cos bo chce sie z mezem wybrac bo tu w PL to masakra sie robi ...

Merci smile

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: praca w NL pomocy!

Powiem Ci tak, że większość biur robi sobie kpiny, dostaje się inne pieniądze niż obiecali. Pracowałam w NL w wakacje 2lata temu, ale nie przez polskie biuro. Pojechałam w ciemno (mam tam rodzinę). Wejdź na stronę www.niedziela.nl - tam wszystko jest po polsku, zobacz gdzie potrzebują do pracy. Poszukaj też pokoju do wynajęcia, tylko że od razu trzeba zapłacić za cały miesiąc. Jeżeli znasz język angielski to z pracą nie będzie żadnych problemów. Bo z polskich biur nie polecam, jak pisałam. Pracowałam tam z Polakami, którzy opowiadali, że biuro obiecało im mieszkanie, pracę.. Co na miejscu okazało się, że mieszkania były w opłakanym stanie (w sumie to nie takie ważne), ale robili tak, że szli zaledwie dwa dni do pracy w tygodniu (było za dużo osób do pracy niż stanowisk), by mogli im ściągnąć z wypłaty za mieszkanie. I zapożyczali się, by mieć na jedzenie.
Może i są biura, które są rzetelne, ale rzadko takie znajdziesz.

Mój Skarbek 22.03.15 <3

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » EMIGRACJA I ŻYCIE ZA GRANICĄ » praca w NL pomocy!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018