Temat: Idealny podkład na wesele

Cześć dziewczyny,
chciałabym żebyście mi doradziły jaki podkład wybrać na ten ważny dzień.
Czytam wiele recenzji, podkładów też mnóstwo więc ciężko się zdecydować.

Czego oczekuję od idealnego podkładu?
-trwałość co najmniej 10h
-mat ewentualnie satynowe wykończenie
-dobrze zakrywający niedoskonałości
-żeby się nie świecił i łatwo nakładał




Mam nadzieję,że coś pomożecie:)

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez ppieguskaa (2012-04-04 12:00:38)

Odp: Idealny podkład na wesele

MaxFacotor Colour Adapt
http://p.alejka.pl/i2/p_new/18/28/max-factor-colour-adapt-podklad-fluid-do-makijazu_0_n.jpg

3

Odp: Idealny podkład na wesele

Miałam go, jak na mój gust kryje średnio. W jego cenie jest wiele innych, lepszych.
Może ktoś jeszcze się wypowie?:)

4 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2012-06-02 20:50:51)

Odp: Idealny podkład na wesele

Koniecznie kup sobie Bazę pod makijaż, ja polecam Ci Giordani Gold z Oriflame oraz podkład Adaptacyjny również z serii Giordani Gold Oriflame.
Baza pod makijaż jest lekka i szybko się wchłania, ale fantastycznie utrzyma Ci cały makijaż w tak ważnym dniu. Natomiast podkład adaptacyjny fantastycznie dopasowuje się do Twojej cery.
Obydwa produkty są rewelacyjne. Polecam

5

Odp: Idealny podkład na wesele

A może zamiast inwestować w drogie kosmetyki, zdecydować się na wydanie kasy na makijaż weselny u kosmetyczki/wizażystki?
To niezwykły dzień, można zaszaleć wink

Poza tym, jak na co dzień się mocno nie malujesz, łatwo można popełnić głupi błąd, który niestety bezlitośnie wyjdzie na zdjęciach.

Profesjonalistka pomaluje Cię tak, że w każdym oświetleniu będziesz wyglądała tak samo dobrze.
Zauważ, że w różnych momentach ślubu i wesela będziesz inaczej oświetlona.
Ja bym nie ryzykowała. No chyba, że masz wiedzę i umiejętności.

6 Ostatnio edytowany przez FollowMe (2012-05-08 07:33:03)

Odp: Idealny podkład na wesele

sylwiaori dziękuję za rady ale miałam ten podkład i moim zdaniem on jest jak krem, prawie w ogóle nie kryje.


dorota.f mieszkam w małej miejscowości,zaliczyłam już 4 "profesjonalistki" nie będę pisać co one mi proponowały albo jak wyglądałam po ich "dziełach" ale podsumowując w końcu trafiłam na taką która cudnie pomaluje mi oczy. Niestety podkład który mi nałożyła nadawał się dla 10-letnich dziewczynek które mają gładziutką cerę. Dlatego jestem z nią tak umówiona,że ona mi maluje oczy a ja szukam podkładu idealnego.

7

Odp: Idealny podkład na wesele

najlepiej bazę pod makijaż z make up factory baza ta utrwala makijaż a potem podkład np deborah milano make up factory

8 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2012-06-02 20:49:53)

Odp: Idealny podkład na wesele

Aby wykonać dobry makijaż nie wystarczy Ci sam podkład. Najpierw powinnaś położyć krem matujący, na to koniecznie bazę pod makijaż, korektor, podkład itd...
Być może przy Twoim typie cery ten podkład się nie sprawdził, moje klientki są zachwycone, ja też.
Życzę Ci powodzenia i trzymam kciuki za profesjonalny makijaż

9

Odp: Idealny podkład na wesele

Jeśli mogę doradzic to kosmetyczka i profesjonalny makijaż .

10

Odp: Idealny podkład na wesele

Naprawde te bazy silikonowe pod makijaż są takie łał?  Kupiłam na sylwestra jedną i więcej jej nie użyłam. Po nałożeniu niby ok, chociaż różnicy nie widziałam prawie wcale. Mam tendencję że podczas tanecnych harców + picie alkoholu, pory na mojej twarzy się roższeżają. Zaczynałam odczuwać okropny dyskomfort, moja skóra nie oddychała, czułam że mam na twarzy maskę, miałam ochote pobiec do łazienki i zmyć to dziadostwo.

11

Odp: Idealny podkład na wesele

ja mam astora, ale podobno nie jest rewelacyjny... okaże się w praniu.

12 Ostatnio edytowany przez FollowMe (2012-05-22 16:52:37)

Odp: Idealny podkład na wesele

Dziewczyny czemu nie czytacie uważnie?
Wiem,że sam podkład nie wystarczy.
I pisałam już czemu nie maluje mnie "profesjonalista."


Kama24 a Astora jaki?


Ja wkońcu znalazłam bliski ideału Estee Lauder, Double Wear:-) Mogę polecić każdej ale nie na co dzień. Jest kapitalny!

13

Odp: Idealny podkład na wesele

ile kosztuje? smile

ja polecam avene, ale nie kryje jakoś super, za to jest wytrzymały i daje naturalny wygląd, albo mineralny od artdeco

14

Odp: Idealny podkład na wesele

ok.100zl.

15

Odp: Idealny podkład na wesele

Może spróbujesz podkładu Artdeco Long lasting?

Nie czuć go prawie na twarz, kryje ładnie, cera wygląda jednolicie i zdrowo. Do tego nie wysusza i nie osadza się na ciuchach. Polecam!

16

Odp: Idealny podkład na wesele

revlon podkład matujący w takiej czarnej tubce kosztuje około 80 zł,ja jestem z niego zadowolona ,bardzo mocno kryje i matuje .

17

Odp: Idealny podkład na wesele

Doradzam Max Factor Lasting Performance.
Kosztuje ok. 60 zł, na popularnym portalu Al. ok. połowę tego.
Jest idealny. Mam cerę naczynkową, a ten podkład daje radę.
Gorąco polecam. A do kosmetyczek. Mnie dziewczyna zrobiła makijaż z kępkami za 40 zł. wieczorowy, i trzymał się do rana.

18

Odp: Idealny podkład na wesele

Już nie mam siły i pieniędzy by testować kolejne:-) Zostaję przy moim estee lauder :-)

19

Odp: Idealny podkład na wesele

Może sprawdzisz Toleriane firmy La roche - posay.

Jest to podkład korygujący do każdego rodzaju cery.

Uważam, że świetny.

Mają w niektórych drogeriach próbki.

20

Odp: Idealny podkład na wesele

A może Revlon Colorstay?

21

Odp: Idealny podkład na wesele

Tylko vichy dermablend smile
Używałam go w różnych sytuacjach - bal gimnazjalny , wesele (przy 40 stopniowym upale) , zawody tongue
Jest swietny, tylko trzeba uwazac zeby nie przesadzic. Nie splywa z twarzy , tyle ile nalozysz tyle zostanie
na zdjeciach ladnie wyglada, cera jest idealna ,przetrwa nawet najgorsze warunki

22

Odp: Idealny podkład na wesele

wiem z doświadczenia że najlepsze podkłady są z vichy, tanie nie są, ale warte swoje ceny