Usuwanie wgnieceń na masce - Warszawa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Usuwanie wgnieceń na masce - Warszawa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2012-02-29 21:11:06)

Temat: Usuwanie wgnieceń na masce - Warszawa

Szukam dobrego i fachowego zakładu, który "wyprostuje" mi wgniecenie na karoserii. Samochód pożyczyłam od ojca na tydzień, no i zdarzył się wypadek sad( Muszę mu zwrócić wóz bez żadnej usterki, bo mi więcej nie pożyczy sad Mam tylko kilka dni na znalezienie speca, więc jeżeli możecie to pomóżcie.

Szukałam trochę w necie i trafiłam na kilka firm, ale do większości się dziś nie dodzwoniłam. Udało mi się tylko dogadzać z firmą Puller (nie wstawiaj linków) i stąd moje pytanie - czy ktoś miał z nimi styczność i co mi może o nich powiedzieć. Wyglądają solidnie, opinie w necie też pozytywne, więc się pewnie zdecyduję, ale będę wdzięczna za każdą radę. Może też być rada od brata, wujka czy ojca smile Dzięki z góry

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Usuwanie wgnieceń na masce - Warszawa

jeśli Twój problem jeszcze aktualny, to ja polecam Ci pana w Inowrocławiu - usuwa wgniecenia bez lakierowania i robi to świetnie! Wprawdzie trochę daleko (ja jechałam do niego z Łodzi), ale polecił mi go kolega z Warszawy, który wysyłał do niego zbiornik od motoru pocztą, więc dla chcącego nic trudnego wink
Pan jest rzeczowy i bardzo miły, naprawia na miejscu, a ty możesz w tym czasie wypić sobie kawę w jego biurze smile A wydatek bez porównania niższy niż normalne lakierowanie. To jego strona: wgnieceniapdr.pl

3

Pana odwiedziłem swego czasu, stosuje dobre metody, polecam. Usuwanie wgnieceń proste - oni mają maszynkę co pod ciśnieniem zasysa blachę i nie ma śladów. Można chałupniczo, ale część karoserii zdjąć i ręką wyklepać. Za friko, ale czas zajmuje i trzeba znać co wykręcić, plus jeśli blacha uszkodzona z zewnątrz, zamalować odpowiednio. Obecnie, wiele firm co próżniowo blachę wyciągają, to nie trudne, a efekty super smile

Raz się żyje, więc przestań patrzeć, na to co powiedzą inni tylko :
Rób to co uważasz za stosowne !

4

ja korzystałam z usług airconstruction i byłam zadowolona z efektów, poza tym mają przystępne ceny, a auto było gotowe już na drugi dzień

5

Mnie też wgniecenia usunęli w Airconstruction. Muszę przyznać, że nie spodziewałem się, że można zrobić to bez lakierowania. Zaskoczenie było miłe, bo dzięki temu i koszty były niższe. A efekty wiadomo jakie- śladów po wgnieceniach nie widać ;]

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » Usuwanie wgnieceń na masce - Warszawa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021