Farbowanie a łupież!!! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Farbowanie a łupież!!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Farbowanie a łupież!!!

Jestem alergiczką i w sumie od zawsze miałam problem ze złuszczającą się skórą... ale po stosowaniu head & shoulders w zasadzie miałam spokój. Po jakimś czasie przestałam go używać i wróciłam do normalnego szamponu ( z resztą tak zalecają ). W między czasie zaczęłam farbować włosy szamponem koloryzującym i nie wiem czy z powodu tego szamponu czy po prostu zaognił się problem łuszczenia, ale znowu mam łupież. Co mogło być przyczyną tego stanu rzeczy? Czy Wam tez po farbowaniu pojawia się łupież ???

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Farbowanie a łupież!!!

Witaj nigdy nie miałam po farbowaniu łupieżu ..... wróć znowu do head & shoulders jak po nim nie masz albo zgłoś się do dermatologa

Zupełnie inaczej jest, jeżeli masz kogoś, kto cię kocha. ... To cI DaJe sEtKę PoWoDów, AbY żYć ....Ja iCh nIe mAm.

3

Ponoć są różne odmiany łupieżu... byłaś z tym problemem u dermatologa?

4

Byłam, ale lekarz proponuje leki na bazie sterydów.. także oboje stwierdziliśmy, że to nie ma sensu i próbować naturalnymi metodami. Generalnie chyba zmienię dermatologa bo młoda osoba, to może się jeszcze nie orientuje. Póki co problem nadal jest ..

5

ja używam szamponu Mediket Ictamo, dostępny w aptekach bez recepty. Działa przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo.Zawiera ichtiol jasny. Jest na prawdę skuteczny, po 2 tygodniach stosowania nie ma śladu po łupieżu.

6

powiem szczerze,że po farbowaniu nie używa się szamponu przeciwłupieżowego tylko cytrusowego to raz łupież może pojawiać się dlatego, że farba mogła być źle spłukana doradzam raz na jakiś czas nałożyć na skórę głowy jedwab i wyczesać łupież grzebieniem z gęsto rozstawionymi zębami wink

7

Moim zdaniem najpierw powinnaś wyleczyć skórę głowy zanim farbujesz i stosuj naturalne lekkie farby. Niestety ja mam podobne doświadczenia jeśli chodzi h&s, po odstawieniu najczęściej problem wraca. Co do łupieżu Elestabion powinien dać radę.

8

Powodem jest zmiana szamponu. Musisz dostosować szampon do swojego rodzaju skóry. Używałam kiedyś head & shoulders później nizoral, ale do obu moja skóra przyzwyczaiła się na tyle, że nie pomagały. Od kilku lat używam tylko clear i to jest najlepszy wybór. Najlepiej myć nim troszkę dłużej włosy, ale u mnie się sprawdza. Moja mam natomiast używa tylko rumiankowego, bo po innych ma łupież. Sama musisz wypróbować jaki pasuje do ciebie. Dermatologa bym sie za bardzo nie radziła, oni zawsze dają tylko sterydy a jedna mi powiedziała ze jak nie kupie kuracji za kilkaset zł to będę łysa. Obecnie łupieżu nie mam i włosy też dobrze sobie radzą smile

9

Problemem może być zupełnie coś innego.

Warto wybrać się w takiej sytuacji do trychologa na badania wink

Jak wykonać przepiękny warkocz francuski
http://www.youtube.com/watch?v=HL9yjD8hrw0

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA WŁOSÓW » Farbowanie a łupież!!!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018