jak poradzić sobie ze zdradą? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » jak poradzić sobie ze zdradą?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: jak poradzić sobie ze zdradą?

Cześć, mam mały problem, z którym sobie nie radzę. Początkiem roku zostałam zdradzona, przyłapałam ich i wszystko ładnie widziałam, także żadnych złudzeń nie miałam. Był to jeden skok w bok ale wtedy całkowicie mnie zniszczył. Rozstałam się z chłopakiem na jakieś 2-3 miesiące. Przez ten czas czasami się widywaliśmy, był uroczy, zabiegał o mnie jak nigdy wcześniej... a mi go brakowało. Postanowiłam do niego wrócić.
Teraz wszystko jest ok, gdyby nie moje wahania nastrojów. Czasami jak mnie złapie to wspomnienie, chociaż staram się ze wszystkich sił go wyrzucić z głowy, robię się dla niego uszczypliwa, niemiła i płacze. Próbowałam znaleźć sobie najróżniejsze zajęcia, żeby tylko zająć każda chwile ale nic mi to nie dało. Dochodzę do wniosku, ze albo jestem zbyt wrażliwa albo pamiętliwa. Nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić. Pisze do Was, bo wiem, że zdrady się zdarzają i pewnie niektóre z Was już przez to przechodziły - i ja się własnie pytam: JAK?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: jak poradzić sobie ze zdradą?

Hmm, no cóż straciłas do niego zaufanie a to najważniejsze w związku, czy dasz radę zapomnieć? odpowiedz sobie sama bo wyjścia masz dwa albo nie będziesz tego pamiętała i nie umartwiała się z tego powodu bo zniszczysz siebie albo odejdziesz, wiem że to cholernie trudne.

3

Hej,

Zdrada boli, bez znaczenia ile ma się lat, i w ilu związków się było. To zależy tylko od Ciebie, jak dalej związek będzie wyglądał. Może się wydawać, że to zależy teraz od dwóch stron. Ale zauważ, że on się stara, ponieważ zrobił źle. Ty kochasz, więc wracasz. Niby wszystko się ładnie układa. Moim skromnym zdaniem, zostań w tym związku jakiś czas. Jeżeli świadomość tego, że zostałaś zdradzona bardzo Cię rani, nie możesz o tym w ogóle zapomnieć, to rzuć ten związek.

Zdrada może się pojawić po raz kolejny na dalszych etapach Waszego związku. Ale oczywiście nie musi. Sama dobrze wiesz najlepiej jakim człowiekiem jest Twój X, zatem zapytaj swego serca i rozumu, czy warto wchodzić w ten związek na 100% (przy założeniu, że kiedyś będziesz jego żoną).

4

Hej, przeżyłam podobną sytuacje mój mąż mnie zdradził z moją koleżanką wiem co to za uczucie boli jak cholera! Tyle pytań się kłębi w głowie na które tylko on nam może odpowiedzieć...  Dałam mu jeszcze jedną szanse, ale tak jak Ty miałam takie momenty załamania aż doszłam do wniosku że za błędy trzeba płacić i odeszłam... Dziś jesteśmy już po rozwodzie, czy żałowałam? Powiem szczerze że mam do dzisiaj takie momenty, ale czasu nie cofnę, więc zastanów się dobrze zanim podejmiesz jakąś decyzje.Trzymam kciuki smile

5

związek bez zaufania ma małe szanse na przetrwanie.
jeśli masz pewność, że to sie juz nie powtorzy- zaufaj. Jesli nie- najlepiej sobie odpuśc, po co masz sie caly czas zadreczac, czy aby znow nie przyprawia Ci rogow?

6

cigarette ma rację.

Bez zaufania nic nie może się udać, na każdym kroku pojawiają się podejrzenia itd.
Każdy czasem błędy popełnia, jedni takie, drudzy inne... jeśli jak piszesz w poście, po rozstaniu brakowało Ci Twojego faceta to znaczy, że cały czas go kochasz - a on nie daje Ci powodów do niepokoju i zazdrości- to zaufaj, postaw wszystko na jedną kartę, na miłość... inaczej zadręczysz i siebie i jego.

Winna bo inna?

7

Kiedyś wybaczyłam chłopakowi zdradę.. tzn tak mi się wydawało, bo w rzeczywistości wciąż o niej myślałam
i ciągle miałam do niego pretensje.. a ponieważ to było jakieś 4 lata temu, była młoda to wmawiałam sobie, że go kocham, że znamy się tyle lat i że nie znajdę pewnie nikogo .. i na siłę próbowałam z tym żyć do czasu aż w nowej pracy poznałam fajnego kolegę i poszłam z nim na kawę - jedno spotkanie z kimś, mile spędzony czas dał mi do myslenia, że jestem jeszcze młoda i stać mnie na kogoś lepszego...

Dziś już bym nie wybaczyła tak łatwo, inaczej jak jest małżeństwo, dzieci i np zdrada przypadkowa, której towarzyszy alkohol ... z czasem.. mężowi może bym wybaczyła, ale tak jak pisze, zależy to od okoliczności!

Świat nie kończy się na jednym związku, tym bardziej jak nie macie ślubu, po co się męczyć .. widocznie trudno jest ci zapomnieć i wcale się nie dziwię, może przemysl to sobie .. czy warto.. się męczyć, nie lepiej rozstać się, wyleczyć z tej znajomości i poszukać kogoś innego..

On cię zdradził .. to moze się powtórzyć znowu

... you make me feel like a natural woman ...

8

pytasz jak poradzic sobie ze zdrada. Zdrada to jedna z najobrzydliwszych rzeczy jakie ukochana osoba moze zrobic drugiej osobie. Jeśli ktos zna odpwiedz na to pytanie powinien otzrymac nagrode Nobla w kategorii wybaczania i proby zapomnienia. Bo ja tego nie umiem. Dokładnie za 3 tygodnie mialam zostac zona, czlowieka, o ktorym myslalam, ze razem sie zestarzejemy. Odkąd pamietam zawsze uparcie powtarzalam, ze nigdy bym nie wybaczylabym zdrady, sluchajac opowiesci moich kolezanek czy przyjaciolek i ich zwiazkach. Ale przekonalam sie, ze nigdy nie mow nigdy. Po kilku miesiacach bycia razem odkrylam po raz pierwszy, ze moj byly mnie oszukiwal flirtujac z innymi. Pierwszy odruch, odchodze. Ale prosil o wybaczenie, blagal, przepraszal, przysiegal, ze to sie wiecej nie powtorzy, bo bardzo mnie kocha. Uwierzyalm, zostala, wybaczylam, jednak obawa, niepewnosc zostala. Towarzyszyla mi przez kolejne miesiące, az do drugiego razu po 7 miesiacach po pierwszym. W moim przypadku bylo, ze jak pierwszy raz zdradzil, to byl i drugi i zapewne nastepne, a mielismy przeciez zalozyc rodzine. I nie moglam wybaczyc, nie moglam zapomniec, nie moglam sobie poradzic. Winilam siebie, co ja takiego zrobilam, lub czego nie zrobilam, gdzie popelnilam blad. Wyidealizowalam go, balam sie, ze sobie bez niego nie poradze. Ale żyje, czas leczy rany. Nie ma zlotego środka na to jak poradzic sibie ze zdrada. Albo wybaczysz i zyjesz dalej, albo odchodzisz, zostawiasz przeszlosc i zyjesz nowa przyszloscia. Pozdrawiam

Kogo Bóg darzy wielką miłością, w kim pokłada wielkie nadzieje, na tego zsyła wielkie cierpienie, doświadcza go nieszczęściem - Fiodor Dostojewski

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » jak poradzić sobie ze zdradą?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018