JAK MA SIĘ UBRAC ŚWIADKOWA? I OBOWIĄZKI ŚWIADKOWEJ! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » JAK MA SIĘ UBRAC ŚWIADKOWA? I OBOWIĄZKI ŚWIADKOWEJ!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 21 ]

Temat: JAK MA SIĘ UBRAC ŚWIADKOWA? I OBOWIĄZKI ŚWIADKOWEJ!

Witam dziewczyny smile
zakładam nowy wątek ponieważ jestem w kropce!!
w sierpniu moja przyjaciółka bierze slub, a ja mam byc jej świadkową. Jest to dla mnie bardzo ważna sprawa smile
ale problemem jest CO JA MAM UBRAĆ? jaka sukiene wypada ubrać? i jaka bedzie " na miejscu"? nie chce by była jakas szmacianka a zarazem by nie była jakas wyzywająca albo kuła w oko, bo w koncu suknia panny młodej jest najwazniejsza! smile
czy swiadkowa musi miec inna sukienke na slub a inna na wesele? i jaką sukienke na poprawiny, panna młoda na poprawiny chce miec garsoneczke, w sumie to ja chciałąm ubrac ale teraz mi nie wypada bym miała takie samo ubranko co ona!!

noo i jakie sa zadania swiadkowej! wiem ze pomaga się ubierać, dba o suknie na weselu, zabawia gosci! co jeszcze? wiem ze swiadek np roznosi wódkę a panna młoda też ma jakieś zadanie?
Bedzie mi bardzo miło jak ktos mi pomoże! smile

Każdy człowiek rozumie miłość po swojemu, lecz wszyscy dalecy jesteśmy od prawdziwego jej rozumienia.

Jakub smile
Ur.24.01.2011, (3360g i 57cm) godz: 13:30 smile
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: JAK MA SIĘ UBRAC ŚWIADKOWA? I OBOWIĄZKI ŚWIADKOWEJ!

kochanie ja nie bede miec garsonki...tylko sukienke:)))wiec smiało mozesz sobie garsoneczki szukac smile)
buziaczki :**
aaa i nie stresuj sie tak mocno :* big_smile

Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód Twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość.

3 Ostatnio edytowany przez n_talcia25 (2011-06-30 23:08:06)

hej pipcio big_smile dopadłas mnie :****
szukałam sukienki na allegro i normalnie oczopląsu mozna dostać!!!!!!! <olaboga>!!!!! tongue
juz sama nie wiem jaka mam kupić hmm
a ty co tu robisz??? uciekaj mi z tad!!!!! a sioo!!!! lol

co sadzicie o tych sukienkach??

http://img231.imageshack.us/img231/9167/abitodonnadress40819c2e.jpg

Uploaded with ImageShack.us

http://img819.imageshack.us/img819/7498/elainedress407115b456.jpg

http://img101.imageshack.us/img101/8715/milandress4294547628.jpg

http://img43.imageshack.us/img43/6184/anemonedress4127122b57.jpg

Każdy człowiek rozumie miłość po swojemu, lecz wszyscy dalecy jesteśmy od prawdziwego jej rozumienia.

Jakub smile

4

Gdy sama byłam świadkiem miałam sukienkę w podobnym odcieniu do kolan. Oczywiście na czas uroczystości w kościele zadbałam o zakryte ramiona.
Obowiązki jakie miałam, to trzymanie w pobliżu najważniejszych kosmetyków, poprawianie ewentualnie stroju panny młodej. Jeżeli były jakieś konkursy czy podziękowania to podawałam kwiaty etc. Również przy składaniu życzeń miałam kartonik na życzenia i odbierałam kwiaty, które później zbierał świadek. Alkoholem zajmował się także świadek.

Dance Me to the End of Love

Tymon, ur. 20.11.2012r. smile

5

im skromniej, tym lepiej. trzeba pamiętać o zasadach, ze jak góra odkryta, to dół zakryty i odwrotnie, nie przesadzać z biżuterią.
Ja byłam niedawno na ślubie u znajomej i jej świadkowa wyglądała jak kula dyskotekowa. Nie dość ze panna miała 21 lat, to ubrała się w sukienkę dla jakiejś 50 latki, mocny granat z jakimś brylantem przy piersi, dobrała srebrne bransoletki (dwie) i do czerwonych paznokci dwa pierścionki.
o butach nie wspomnę i burzy czerwonych loków+goła ramiona.
Boże, tak mi się to wryło w głowę.. o_O

doradzam skromność smile

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

6 Ostatnio edytowany przez n_talcia25 (2011-07-02 14:50:39)

dziekuje dziweczyny za od[powiedzi smile

shanty noo taki widok ubioru na pewno utkił by w głowie lol
czasami niekóre młode dziewczyny ubieraja się jak jakieś 30 -stki (nie obrażając nikogo) ale moim zdaniem powinno się ubrac pod swoj wiek no i odnosnie jaką role się odgrywa!

akvamaryno a jakie kosmetyki wziełas?
a przy oczepinach swiadkowa też musi uczesniczyc na każdym konkursie??

Jakub smile

7

W torebce miałam matujące bibułki, błyszczyk i pomadkę jakiej używała do makijażu, plastry na odciski, wsuwki dodatkowe i woreczek z organzy na pieniążki te rzucone pod kościołem i te, które zebrali w czasie oczepin oraz antyperspirant młodej i jej dodatkowe pończochy big_smile

Nie uczestniliśmy w żadnym konkursie poza wybieraniem kolejnej pary młodej tongue Jedynie namawialiśmy gości do zabawy.

8

matujące bibułki?? po co??!!! matko jaka ja jestem zacofana tongue ale od bardzo dawna nie bylam na slubach i nie wiem co i jak...

Jakub smile

9

Pani kosmetyczka jej dała by używała gdy zacznie się świecić makijaż tongue więc podawałam gdy były konieczne tongue

10

oo to dobrze ze mówisz mi o tym bo jak patrzylam w necie to te bibułki kosztuja 28 zł a tak to jak ona idzie do kosmetyczki na malowanie to jej przekaże że ma wziaść od niej z jakies 3 sztuki... chyba starczy ? co? jeden przed kosciołem, jeden przed zdjeciami i jakis tam w trakcie wesela a tym bardziej ze to bedzie lato to chyba ja też sobie kupię tongue i jak co to bede miała wiecej dla niej i dla mnie tongue

a ile kasy dawałaś w koperte mniej wiecej... bo tak jak gadałam to zwykli goscie daja około 200 zł to swiadkowi wypada dac wiecej co nie? tongue no i chciałabym kupic jeszcze jakis prezent taki ode mnie tongue ale nie wiem co mam jej kupić... zarazem coś przydatnego do domu a smiesznego tongue

Jakub smile

11

n_talcia25 napisał/a:

oo to dobrze ze mówisz mi o tym bo jak patrzylam w necie to te bibułki kosztuja 28 zł a tak to jak ona idzie do kosmetyczki na malowanie to jej przekaże że ma wziaść od niej z jakies 3 sztuki... chyba starczy ? co? jeden przed kosciołem, jeden przed zdjeciami i jakis tam w trakcie wesela a tym bardziej ze to bedzie lato to chyba ja też sobie kupię tongue i jak co to bede miała wiecej dla niej i dla mnie tongue

a ile kasy dawałaś w koperte mniej wiecej... bo tak jak gadałam to zwykli goscie daja około 200 zł to swiadkowi wypada dac wiecej co nie? tongue no i chciałabym kupic jeszcze jakis prezent taki ode mnie tongue ale nie wiem co mam jej kupić... zarazem coś przydatnego do domu a smiesznego tongue

Zwykli goście 200? To raczej ciut mało, ja corocznie mam mniej więcej 4 wesela i zawsze dajemy 400 zł od pary. 200 zł to skromny prezent ...

U nas od świadków przeważnie daje się po 1000 zł. (wiadomo, jak to nie jest osoba pracująca, a na przykład się uczy, to mniej). Jak byłam świadkiem u mojej siostry 3 lata temu, byłam studentką 3 roku, dałam 600 zł.

Gdy Ty i Ja, cały świat jest dla nas ...

12

dziekuje za odpowiedz bardolko smile smile
juz mniej wiecej wiem ile daje świadkowa big_smile
kurcze bardzo sie boje jak to mi wszytsko wyjdzie hmm i jak bedzie w kosciele i czy dam rade "ogranąć" role świadkowej!

Jakub smile

13

natalciu spakuj do torebki nitkę z igłą. jak ja byłam świadkową, to się przydała smile

14 Ostatnio edytowany przez n_talcia25 (2011-07-05 18:05:51)

oooo polsza dzieki swietny pomysł big_smile

a mam pytanie robiłyscie jako swaidkowie jakies specjalne prezenty? np smieszne albo coś... kiedys byłam na weselu to prasa swiadkowa na oczepiny dali parze młodej smieszny prezent... fajne jest takie coś big_smile ale co zrobić? hmm

Jakub smile

15

jeśli dobrze znasz Państwa Młodych, to jest to fajny pomysł smile sama wiesz jakie mają poczucie humoru, jaki gust. ja bym na pewno się nie obraziła, bo lubię prezenty 'z jajem' smile

16

hihi to chyba bede musiałam skontaktowac sie z panem młodym i cos zarem z nim wykombinować big_smile swiadek to brat pana młodego big_smile hiii... chyba juz mam jakis pomysł big_smile to bedzie coś związanie ze sprawami erotycznymi big_smile ale nie moge zdradzic bo panna młoda tutaj moze mi zagladnąc bo znalazła ten wątek i wszysko by sie wydalo big_smile

Jakub smile

17

A ja mam pytanie: czy srebrna sukienka z kremowym cienkim paskiem u dołu i kremowe bolerko są niewłaściwe dla świadkowej? Chodzi mi o to, żeby goście nie posądzali mnie, że chciałabym dorównać pannie młodej. Oczywiście buty będę miała granatowe albo czerwone, dodatkowo do bolerka przypnę ozdobę w jednym z wcześniej wspomnianych kolorów i torebką będę też się wyróżniać. Co wy na to?:)

18

Emiliaaa opisany przez ciebie strój jest ciekawy i na pewno nie przyćmi panny młodej.

"To, co za nami, i to, co przed nami, ma niewielkie znaczenie w porównaniu z tym, co jest w nas."O.W.Holmes

"Pamięć serca unicestwia złe wspomnienia, wyolbrzymiając dobre i dzięki temu mechanizmowi udaje nam się znosić ciężar przeszłości."G.GMarquez

19

Roskalinda napisał/a:

Emiliaaa opisany przez ciebie strój jest ciekawy i na pewno nie przyćmi panny młodej.

Dzięki wielkie! To teraz pozostaje mi dokupienie opisanych dodatków;)

20

Nie ma za co. Miłego i udanego świadkowania życzę

"To, co za nami, i to, co przed nami, ma niewielkie znaczenie w porównaniu z tym, co jest w nas."O.W.Holmes

"Pamięć serca unicestwia złe wspomnienia, wyolbrzymiając dobre i dzięki temu mechanizmowi udaje nam się znosić ciężar przeszłości."G.GMarquez

Posty [ 21 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » JAK MA SIĘ UBRAC ŚWIADKOWA? I OBOWIĄZKI ŚWIADKOWEJ!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018