Prezent dla młodej mamy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Prezent dla młodej mamy

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1

Temat: Prezent dla młodej mamy

Dziewczyny, mam nadzieję, że nie powielam tematu... szukałam i nie znalazłam.
Wybieram sie z wizytą do młodej mamy i dzidziusia. Prezent dla chłopczyka, jakoś nie sprawia mi problemu. Myslę, że jest w czym wybierać.. jednak nie wiem co kupić koleżance, chciałabym żeby to był prezent dla niej smile nie związany z maluszkiem, czyli np ksiązki o dzieciach, albumy, pamiętniki mnie nie interesują!

Czekam na Wasze rady, czasu mam nie wiele big_smile

... you make me feel like a natural woman ...
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Prezent dla młodej mamy

Hey smile proponuję zakupić coś co mogłoby zrelaksować młodą mamusię, płytę z muzyka jeżeli znasz jej gust, sole do kąpieli big_smile  - ja osobiście o solach do kąpieli po porodzie marzyłam smile i wreszcie mogłam poleżeć w wannie bo w ciąży nie wolno w gorącej wodzie.

"Prosiłam o wszystko ,żeby cieszyć się życiem, dostałam życie ,żeby cieszyć się wszystkim "
Jadzia 19.04.2011, SN, godz. 10.55, 2550, 53 cm.

3

zależy ile chcesz przeznaczyc? smile moze jakis fajny kosmetyk ?:)  te sole co krecik podpowiada to super pomysł smile jak dla mnie smile ja tez marze o takich solach wink a po porodzie po tym wszystkim , calym wysilku itd to w ogóle bede o tym marzyc smile zrelaksuje ją to smile ja np uwielbiam w sezonie letnim mgiełki do ciała  z avonu big_smile do tego jakis balsamik wink mam nadzieję , że pomogłam smile

Moje największe szczęście przyszło na świat 03.09.2011 o godz.22:48 2730g i 55 cm smile
kocham cię pluszaczku :*

4

plusza24 napisał/a:

..ja np uwielbiam w sezonie letnim mgiełki do ciała  z avonu big_smile do tego jakis balsamik wink mam nadzieję , że pomogłam smile

Hehe, tylko wiesz co Pluszka24, obawiam się, ze jeszcze przez jakiś czas, jak będziesz karmiła swoje maleństwo, nie będzie ci wolno używać ogólnodostępnych kosmetyków, dla kobiet karmiących są specjalne balsamy i żele pod prysznic, sole o których piszecie chyba są nieszkodliwe..

I tu pojawił się właśnie mój problem, myślałam o kosmetykach ale ponoć przenikają one przez skórę i dostają się do mleka matki.. smile W końcu kupiłam kosmetyki dedykowane dla kobiety karmiącej, specjalny żel , balsam
a także herbatkę i tu trafiłam bo ta którą sobie sama kupiła była niesmaczna, a moja jej smakowała wink

Ponieważ mialam mało czasu prezent nie był wyszukany... ale myslałam, ze kubek termiczny byłby fajny , zrobi sobie herbatki i jej przez jakiś czas nie wystygnie, jak zajmie sie dzidziusiem, albo wygodna podusia pod plecki podczas karmienia..

W każdym razie pamiętajmy o prezencie dla młodej mamy, będzie nam wdzięczna, że o niej pamiętamy !

... you make me feel like a natural woman ...

5

Prezent dla młodej mamy koniecznie niezwiązany z dzieckiem!
Coś, by poczuła się kobietą a nie karmiącą matką.
Może jakaś drobna biżuteria: kolczyki, klipsy, broszka.
Coś z przyjemnych ciuchów: apaszka, pasek?

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

6

Jesli prezent miałbybyć całkowicie nie związany z maluszkiem to uważam ze ten byłby doskonały- a na pewno młoda mama byłaby szczęsliwa ze może wypocząć i odzyskać siły.

7

myślę, że możesz jej kupić zestaw herbat w koszyku, są różne smaki i jest to taki wyjątkowy prezent lub właśnie coś do kąpieli, są też takie fajne zestawy mydełek ręcznie robionych czy kulek do kąpieli.

8 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2013-04-02 09:17:49)

Każdej młodej mamie której przynajmniej na początku zostają kilogramy z ciąży, polecam sklep internetowy spam mają świetne ubrania dla większych pań. Kolory, fasony i jakość są niezwykłe, to jedyny sklep jaki w 100% zaspokaja potrzeby każdej kobiety, są to bardzo modne ubrania w przystępnej cenie.

9

to trochę zależy smile do kogo w sumie się idzie.. ale idziesz do młodej mamy. i tak wizyta skupi sie wokół dzidzi smile
ja zawszę lubię dostawać i dawać prezenty praktyczne... czyli banał - pieluchy, są i będą potrzebne na bank. mogą też być wkładki laktacyjne. potrzebne także w ilościach masowych smile
albo może postawić na kulturę i jak już będzie chciała się ruszyć wyciągnąć koleżankę z maluszkiem do kina dla mam. są teraz takie specjalne seanse dla mam np. w Mulibabykinie. na pewno miła odskocznia dla mam od codzienności.

10

Wydaje mi się, że można obdarować mamę i dziecko. Dla mamy kupić zestaw kosmetyków do kąpieli czy masażu a dla dziecka jakąś ładną, rozwijającą jego zmysły zabawkę.

11

Ja bym kupiła jej ulubioną książkę, płytę z muzyka, albo wykupiła karnet do kosmetyczki, albo kartę podarunkową na zakupy!

12

podbijam temat, bo szukam czegoś dla siostry i widziałam na w kilku sklepach, ale tu chyba jest w możliwej cenie sklep.tuprezenty.pl. Srebrna bransoletkę plus zawieszka w kształcie stópek, ale najciekawsze, że można zamówić własny grawer z imieniem, datą porodu ew wagą dziecka. Ja sądzicie czy młoda mama bedzie nosić coś takiego?

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Prezent dla młodej mamy

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018