Nasze hobby bieganie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Nasze hobby bieganie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 28 ]

Temat: Nasze hobby bieganie

Witam wszystkich założyłem nowy temat z myślą o tych, którzy maja hobby w postaci sportu. Jest to pewien sposób na odreagowanie, spędzenie czasu, osiągniecie czegoś, poznania osób itd. Od niedawna biegam, staram się namawiać do tego ludzi. Czy są na forum ludzie startujący w biegach lubuskich? a może ktoś zna stowarzyszenia w Zielonej Górze zrzeszające i trenujące razem?
Zapraszam również do pisania o swoim aktywnym hobby pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nasze hobby bieganie

Witam smile Mogę się dołączyć?

Co prawda biegam amatorsko, wieczorem i czasem rano po lesie. Tak dla dobrej kondycji. smile

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

3

witam smile kiedyś trenowałam lekoatletykę,,, 4 lata smile a teraz to już nie , ale czasami z koleżanką sobie biegamy wieczorami smile

4

Zaczęłam biegać jakieś dwa miesiące temu, ale niestety w kratkę. A jak się nie biega regularnie to mija się to z celem, bo trzeba ciągle na nowo odbudowywać formę. Nowy termin - niedziela. smile No i zawsze chętniej się biega jak ma się z kim, a w pojedynkę to łatwiej odpuścić.

5

W kratkę tez dobrze zawsze jest ruch, ja niestety nie mam żadnego kompana do biegania, a jaki sredni dystans biegacie na treningu?; - )

6

Ja też zaczęłam niedawno ale też robię sobie niestety przerwy i przez to moje bieganie nie jest regularne... Ale mam zamiar się poprawić smile Biegam w towarzystwie mojego chłopaka (bo samej jest strasznie nudno wink) i tez do niego musze się dostosować wink

7

Super że jest ten wątek, ... tylko fajnie byłoby gdyby się rozwijał i gdybysmy mogli wspierać się wzajemnie!

Ja też biegam, od lutego... bodajże ... zaczynałam od 15 minut, obecnie potrafię przebiec 40 minut, spokojnym tempem, czyli myslę, że zrobię ok 5-6 km, czasem jednak mam kryzys i po 30 minutach padam big_smile  Chciałabym jakoś piąć się po szczebelkach.. może macie jakieś pomysły, aby to nasze bieganie było coraz bardziej efektywniejsze...?

Jak mam czas to biegam codziennie, a już na pewno co drugi dzień

... you make me feel like a natural woman ...

8

Zawsze chciałam biegać codziennie, polepszyć kondycję, bowiem biegałam już wiele razy po półtorej godziny nawet. Nie za szybko oczywiście, truchtem, ale samej biega się beznadziejnie... Pytałam kilka osób, czy są chętne, ale wszyscy zbyt leniwi, a sama obecnie ćwiczę w domowym zaciszu na ab-trenerze... <bezradna>

Staram się mieć więcej empatii i wyrozumiałości dla świata, który gryzie mnie w dłonie.

9

Czarnamadzia u mnie jest to samo, kogo się pytam to nikt nie chce biegać;/ W niektórych miastach są takie fajne zgrupowania i biegają razem, w ZG o takim nie słyszałem;/ Ja biegam tą sama trasą ok 7,0 km i staram się zwiększać tempo.

10

Gratuluję samozaparcia w tym bieganiu. Chciałabym miec w domu bieżnię, ale to nie na moją kieszeń. Daleko mieszkasz ode mnie, więc nie pobiegamy razem. tongue

Staram się mieć więcej empatii i wyrozumiałości dla świata, który gryzie mnie w dłonie.

11

Ej, zazdroszczę Wam. Ja to w szkole już nie miałam sił po 1 km biegania big_smile Cienka jestem big_smile

"Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła"

Wisława Szymborska

12

Mi na pewno nie masz czego zazdrościć, bo zaniedbałam bieganie, staram się codziennie ćwiczyć, wychodzi mi tak 5 razy w tygodniu po około godzinie, ale dla mnie to za mało. hmm Chciałabym właśnie biegać, bo kondycha siada... Może jest ktoś z Bydgoszczy? Nie jestem z Bdg, ale z okolic.

13 Ostatnio edytowany przez pawel616 (2011-07-16 21:30:06)

Nieźle po godzince, 5 x w tygodniu, a startujesz gdzieś czasami, ja już mam za sobą jakieś półmaratony, chociaż na razie bez rewelacji;p Szkoda, że tak daleko była byś dobrą Kompanką do treningu ; - )

14

pawel616 napisał/a:

Nieźle po godzince, 5 x w tygodniu, a startujesz gdzieś czasami, ja już mam za sobą jakieś półmaratony, chociaż na razie bez rewelacji;p Szkoda, że tak daleko była byś dobrą Kompanką do treningu ; - )

Ale godzina to ćwiczenia w domu, robię brzuszki. Jak pisałam, bieganie zaniedbałam, a biegać mogę ponad godzinę, nie jest to dla mnie problem, ale samej mi się niestety nie chce... dlatego wybrałam domowe zacisze, żeby chociaż ciałko trochę miało dobrego. Włączam na komputerze serial, oglądam i ćwiczę. tongue
Kiedyś brałam udział w Biegu Popiełuszki, świetna sprawa. No i w szkole średniej brałam udział w sztafecie, nawet pierwsze miejsce raz udało się zająć i dostałam medal. Pierwszy i ostatni. big_smile Potem po szkole średniej więcej zaczęłam biegać, biegałam sama, ale obecnie samotne biegi mnie nie kręcą.

15

Fajnie jakieś początki są w bieganiu;-) Bardzo dobry sposób z tym ćwiczeniem oprócz serialu jest jeszcze ruch i poprawa swojej kondycji, a na czym bardziej się skupiasz?;p Ja się już trochę przyzwyczaiłem do biegania samemu, ale mieć z kim pobiegać to duża różnica, może kiedyś ktoś się trafi, albo uda się kogoś namówić; - )

16

Ja jak mam możliwość to biegam ze swoim chłopakiem, tzn on biega ze mną wink bo ja z nim nie dałabym rady, to zawodowiec big_smile , jedno jest pewne jak chcemy dobrze biegać, to musimy być konsekwentni, nie ma od czasu do czasu bo nie ma wówczas też efektu, czasem mam wrażenie, ze u mnie w mieście jestem jakimś pajacem, no może przegięłam, na pewno atrakcją dla tego znudzonego, nie tętniące życiem zadupia, ponieważ biegam gł po chodnikach, ulicach ... w okolicy są lasy, ale niestety ich nie znam, a zwierzyna leśna grasuje, ktoś ponoć widział tam łosia hmm

17

pawel616 napisał/a:

Fajnie jakieś początki są w bieganiu;-) Bardzo dobry sposób z tym ćwiczeniem oprócz serialu jest jeszcze ruch i poprawa swojej kondycji, a na czym bardziej się skupiasz?;p Ja się już trochę przyzwyczaiłem do biegania samemu, ale mieć z kim pobiegać to duża różnica, może kiedyś ktoś się trafi, albo uda się kogoś namówić; - )

Jak ćwiczę w domu, to głównie na partiach brzucha. Chciałabym zacząć znowu biegać, ale samej - nie ma mowy. Zastanawiam się teraz poważnie nad siłownią, ale jak już, to od poniedziałku, bo w weekend mała biba na pocieszenie. Życie dało mi po dupie i staram się ratować.

18

madziu a jakie ćwiczenia wykonujesz ?  i jak długo ćwiczysz ? masz efekty .. powiem ci że  z tym brzuchem
u mnie jest cięzko, ćwiczę brzuszki, jak jestem nie najedzona, to jest okej, ale niestety nie umiem wyrobić sobie takie ładnego sportowego brzucha, pomimo tego, że mam dwa lata fitnesu za sobą, teraz bieganie i ćwiczenia samodzielne - staram się ćwiczyć brzuch energicznie, szybko, w tym skosy i podnoszenie nóg ...

19

I jak Wam idzie? U mnie na razie nie ma warunków, bo pada cały czas, więc w moim lesie same bagna neutral

19.02.2017 - Oskarek, 62cm i 4600g

20

Kaja83 napisał/a:

madziu a jakie ćwiczenia wykonujesz ?  i jak długo ćwiczysz ? masz efekty .. powiem ci że  z tym brzuchem
u mnie jest cięzko, ćwiczę brzuszki, jak jestem nie najedzona, to jest okej, ale niestety nie umiem wyrobić sobie takie ładnego sportowego brzucha, pomimo tego, że mam dwa lata fitnesu za sobą, teraz bieganie i ćwiczenia samodzielne - staram się ćwiczyć brzuch energicznie, szybko, w tym skosy i podnoszenie nóg ...

Kupiłam ab trenera niedawno, jakieś 3 m-ce temu? U mnie też jest ciężko, dlategomam ten ab trener, ale nie mam mięśni niczym stal, po prostu ćwiczę i brzuch jest bardziej płaski - tyle. Wykonuję na tym sprzęcie brzuszki. Bez ab trenera bolał mnie kręgosłup i mogłam robić brzuszki maksymalnie 5 minut, a teraz godzinę nawet wytrzymuję bez problemu. Czasem włączę sobie filmik fitness i patrząc, robię to samo w pokoju.

21

Czy ktoś w tym wątku jeszcze biega? tongue

22

Mam nadzieję , że wątek jeszcze do końca nie umarł i że znajdą się jakieś osoby, które biegają chętne do podzielenia się z nami opowieściami o swojej pasji lub też sposobie na uzyskanie wymarzonej sylwetki. smile Razem zawsze raźniej.

Ja biegam od dwóch miesięcy.
Wróciłam do tego sportu po aż trzech latach zerowej aktywności fizycznej.
Nie muszę chyba mówić nikomu, że początek był straszny. Na szczęście wynalazłam w internecie trening '40 minut biegu' i małymi krokami buduję swoją formą na nowo z ogromną nadzieją na jeszcze lepsze wyniki. smile

Może jest tu ktoś jeszcze kto kiedyś próbował tego treningu?

23

mama46 napisał/a:

Ja też zaczynam od dzisiaj biegać jednak myślałam tez nad czymś co poprawiło by moją sylwetkę.
Moja córka, kupiła coś takiego jak jakieś sesje fruiti. Mówiła, że to poprawia jej koncentracje przed nauką ale jest tam też jakaś sesja do schudnięcia.
Co myślicie o tym?

Ja osobiście nigdy nie próbowałam żadnych preparatów odchudzających oprócz błonnika, który w zasadzie poprawia tylko trawienie więc nie wiem. Aczkolwiek muszę przyznać, że jakoś przerażają mnie w większości ceny różnych specyfików i nie wydaje mi się żeby efekty były warte takiej ceny. Ale zawsze możesz spróbować i przekonać się sama. smile

24

Biegam od kilku mcy. Na początku mobilizował mnie mój przyjaciel, teraz biegam sama, prawie każdego dnia. Staram się pół godziny. Najlepiej biega mi się rano, przed śniadaniem. A Wy kiedy najchętniej biegacie ?
Niektórzy z Was piszą, że sami nie chcecie biegać. W czym jest problem ?  Mnóstwo ludzi biega w pojedynkę.
Paweł, też jestem z Z.Góry, biegam w lasach ok. Jędrzychowa, a Ty gdzie ?

pozdrawiam

25

Kaja74 napisał/a:

Biegam od kilku mcy. Na początku mobilizował mnie mój przyjaciel, teraz biegam sama, prawie każdego dnia. Staram się pół godziny. Najlepiej biega mi się rano, przed śniadaniem. A Wy kiedy najchętniej biegacie ?
Niektórzy z Was piszą, że sami nie chcecie biegać. W czym jest problem ?  Mnóstwo ludzi biega w pojedynkę.
Paweł, też jestem z Z.Góry, biegam w lasach ok. Jędrzychowa, a Ty gdzie ?

pozdrawiam

Witaj Kaja. smile
Powiedz mi czy widzisz jakieś efekty swojego biegania? Tzn chodzi mi np o wagę, mniejszy brzuch, pupa czy coś? smile

Swoją drogą zastanów się czy nie lepiej byłoby Ci ograniczyć biegania do co drugiego dnia ale za to mogłabyś zwiększyć długość biegu bo tak naprawdę [niestety...] zaczynamy spalać tłuszcz po 20 minutach biegu, więc tak naprawdę Twoje spalania to tylko 10 minut.

26

Tradycyjne danie sobie w kość podczas bieganie, to to co lubię najbardziej, nie wspomnę o imprezach biegowych. Bieg fabrykanta przede mną .

27 Ostatnio edytowany przez Olinka (2016-12-01 16:04:23)

Ja lubię sobie pobiegać. Ostatnio jednak dowiedzialam się, że biegając w dużym mieście (a w takim wlaśnie mieszkam) powinnam chronić swoj organizm przed zanieczyszczeniami, ktore dostają się do pluc, jak spaliny, smog itp. Wcześniej o tym nie pomyślalam. Znalazlam w internecie [spam], które chronią przed tego typu zanieczyszczeniami. Widzialam też kilku biegaczy w takich maskach. Co o tym myślicie? Zetknęłyście się z nimi? Używalyście?

28

Ja kocham biegać! Strasznie się cieszę, że już wiosna – można na spokojnie wyjść wieczorem i pobiegać. W sumie to staram się biegać tak ze 3 razy w tygodniu, nie dość, że moje ciało wygląda o wiele smuklej, to jeszcze lepiej się czuję i mam tyle energii smile Ostatnio kupiłam sobie nawet preparat z magnezem w saszetkach – dla szybszej   regeneracji po bieganiu i po innych ćwiczeniach.  Nazywa się Magnez Ultra Fast z Doppelherz - aż musiałam zerknąć na ich nazwę na pudełku, bo nie pamiętałam całej tongue

Posty [ 28 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Nasze hobby bieganie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018