Reklama internetowa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Reklama internetowa

Witam, ostatnio reklama w znacznym stopniu skupia się na reklamie internetowej i ma teraz niesłychane znaczenie a możliwe ze z czasem jeszcze wzrośnie. Dotychczas poza stroną internetową nie reklamowałam się w internecie wiec chciałbym wasz spytać, jakie są dobre sposoby aby ludzie na tą stronę chcieli mimo wszystko wchodzić, jakieś propozycje?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Reklama internetowa

Może własny blog,wszechobecny FB i koniecznie autoresponder.Nie wiem jaka branża,ale może coś wykorzystasz.

Nigdy nie rezygnuj ze swoich marzeń tylko dlatego,że boisz się,co pomyślą o Tobie inni.Tak naprawdę nikt o Tobie nie myśli.Nikt nie przejmuje się Twoim życiem w takim stopniu jak Ty!!!

3 Ostatnio edytowany przez Lena (2011-06-22 07:30:05)

Matysia napisał/a:

Witam, ostatnio reklama w znacznym stopniu skupia się na reklamie internetowej i ma teraz niesłychane znaczenie a możliwe ze z czasem jeszcze wzrośnie. Dotychczas poza stroną internetową nie reklamowałam się w internecie wiec chciałbym wasz spytać, jakie są dobre sposoby aby ludzie na tą stronę chcieli mimo wszystko wchodzić, jakieś propozycje?

Hej,
możesz pomyśleć o linkach sponsorowanych, pozycjonowaniu w Google.pl lub serwisach społecznościowych takich jak Facebook, żeby trafić ze swoją strona internetową do innych. Moja firma korzysta z agencji marketingowej z Warszawy (nazwa firmy) w tym zakresie, można zamówić kampanię w internecie na miarę Twojego budżetu, i za naprawdę nie duże pieniądze możesz rozreklamowac Twoją stronę. Możesz także działać we własnym zakresie i np: reklamowac swoją firmę na forach, lub przez profil na Facebooku załozony przez Ciebie, ale trzeba to robić umiejetnie i poświęcić na to sporo czasu, żeby przyniosło to efekty.

Pozdrawiam
Karola

4

Zalezy czy chcesz reklame darmową lub nie, mozna wynająć firmę do reklamy w necie ale samemu też można sobie bez większego problemu poradzić zaczynająć od portalach ogłoszeniowych, katalogów, społecznościówek, moze filmiki promocyjne na youtube oraz strony takie jak recomena.pl na pewno pomogą. powodzenia

5

Moja siostra jak zaczynała prowadzić salon kosmetyczny to mocno postawiła na reklamę w internecie i to jej się opłaciło. Najpierw chyba za radą znajomego kupiła reklamę w Panoramie Firm i rzeczywiście się opłaciło, bo sporo osób wyszukiwało tam jej firmy i sporo dzwoniło i korzystało z usług salonu. Potem jak trochę poczuła się pewniej zrobiła stronę internetową i wykupiła reklamy na portalach kobiecych i lokalnych w swoim mieście. Ostatnio jak się widziałyśmy w święta wielkanocne to mówiła, że biznes się kręci, bo dziewczyny coraz bardziej zwracają uwagę na swój wygląd i wolą iść do profesjonalistki.

6

Teraz "w modzie" są portale społecznościowe - Facebook, Twitter, od niedawna Google+ - myślę, że warto skupić się na tym. Ponadto możesz poszukać katalogów z odpowiednimi stronami, nie zawsze trzeba za takie ogłoszenia płacić.

Podróżniczka i zakupoholiczka

7

Matysia napisał/a:

I jak, prowadzisz jakąś działalność reklamową w internecie? Są już jakieś efekty?
Ja zajmuję się zawodowo reklamą internetową, więc jeżeli nadal masz problem to napisz, a na pewno coś pomogę smile

8 Ostatnio edytowany przez Wielokropek (2012-11-02 14:33:58)

reklama w internecie teraz skupia sie przede wszystkim na ppozycjonowaniu odpowiednio zoptymalizowanej strony, na reklamie w social mediach, czy tez kampaniach adwords, decydujac sie na takie formy reklamy warto zaufac specjalistom, wystarczylo zajrzec na strone spam i nawiazac wspolprace ze specjalistami z tej firmy, przynioslo to u mnie niesamowite wyniki, polecam

9

Reklamując się w internecie można zrobić to niemal bez kosztów. Przecież można ogłosić się w różnych serwisach, takich jak arena, gumtree czy innych, które są darmowe. Założenie profilu na FB również jest darmowe. Ale przydaje się wsparcie specjalistów. Bez tego trzeba się wiele namęczyć, a efekty mogą nie być zadowalające. Ale na szczęście nie jest to wysoki koszt.

10

Matysia napisał/a:

Moim zdaniem najlepsze jest pozycjonowanie strony i w to powinnaś zainwestować. Mogę zapytać jaka tematyka strony?

Wszyscy chcą stać przy sterze. Nikt nie chce wiosłować...

11

No ale żeby stronę wypozycjonować, to najpierw trzeba jakąś fajną stronkę stworzyć -od tego powinnaś zacząć.

12

lemmira napisał/a:

No ale żeby stronę wypozycjonować, to najpierw trzeba jakąś fajną stronkę stworzyć -od tego powinnaś zacząć.

No to wiadomo, że musi być strona w sieci. Myślałam, że przy pozycjonowaniu to oczywiste:)

Wszyscy chcą stać przy sterze. Nikt nie chce wiosłować...

13

Kampania reklamowa na facebooku, aby ludzie o Tobie usłyszeli. No i dodatkowo pozycjonowanie  aby wybić się na wyższa pozycję i zyskać kolejne osoby, które wprowadzą ruch na Twojje stronie. :-)

14

Prowadzenie bloga branżowego i publikowanie treści w mediach społecznościowych to najlepszy sposób na przekierowanie ludzi na stronę www wink

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018