Dlaczego nic nie pisze..... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Dlaczego nic nie pisze.....

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Dlaczego nic nie pisze.....

Jestem ze swoim chlopakiem od niedawna do tej pory wszystko miedzy nami było ok...był dla mnie opiekuńczy czuły...niestety od paru dni nie odzywa sie do mnie nie odbiera moich telefonów ani nie odpisuje na smsy. Nie wiem co sie dzieje...chciałabym z nim porozmawiac ale nie mam jak sie z nim skontaktować,pomóżcie bo  nie wiem co mam robić.....:(:(

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dlaczego nic nie pisze.....

A nie mozesz do niego po prossu pójść albo pojechać? daleko mieszkacie od siebie? nie macie wspolnych znajomych, abys od nich mogla sie dowiedziec, co sie z nim dzieje?
Wg mnie on nie odzywa sie,bo:
- zabraklo mu kasy na koncie, a nie ma pieniedzy, zeby kupic nowej (najmniej prawdopodobna wersja, bo przeciez moglby od kogos napisac lub z neta)
- po prostu przestalo mu zalezec i nie chce juz z Tobą być, a nie ma moze odwagi lub ogolnie nie chce tlumaczyć sie po co, dlaczego, na co
- coś się mogło stać, jakiś wypadek losowy etc (odpukać!!) jednak róznie bywa
Jeśli nie masz rzeczywiascie z nim zadnego kontaktu, nie masz mozliwosci pojechania do niego, to jedyne co Ci zostalo to czekac, az sie sam odezwie. A jesli nie bedzie tego robic dluzszy okres czasu, to dla mnie byloby to jednoznaczne - olał Cię.

Igor ur. 08.12.2013r. godz.18:10, 3400g, 54cm smile

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Dlaczego nic nie pisze.....

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018